پخش زنده: وزارت بهداشت می دهد به روز رسانی در COVID-19 به مرگ تعداد افزایش به 19

این Knox County Health Department ارائه خواهد شد به روز رسانی و پاسخ به سوالات در مورد رمان coronavirus امروز در ساعت 12:30 p. m. ET.

Knox County شناسایی کرده و در مجموع 2,314 COVID-19 مورد از دوشنبه تا از 2,221 موارد جمعه.

فعال موارد در 1,311 از 1221 یکشنبه.

مقامات بهداشت و درمان نیز اشاره کرد و گفت: وجود 113 احتمالی موارد coronavirus در حال پیگیری است.

از 2,314 موارد شناسایی شده در طول دوره بیماری همه گیر 984 نفر و یا 42.52% را بازیافت.

چهل و چهار ناکس ساکنان شهرستان در بیمارستان بستری شد با این ویروس دوشنبه.

مرگ دیگری مربوط به COVID-19 همچنین گزارش شد دوشنبه آوردن تعداد کل مرگ و میر در Knox County تا 19.

تعداد افراد ذکر شده در زیر فعال بهبود درگذشت و در بیمارستان بستری نیست برابر با تعداد شناسایی موارد به دلیل یک فرد می تواند شمارش را در بیش از یک دسته به عنوان آنها مبارزه بیماری مانند بودن در بیمارستان بستری و در حال بهبود است.

Knox County Health Department دارای یک پیام برای مردم در انتظار COVID-19 نتایج آزمون: در خانه بماند.

“ما همه را تشویق می شود که آزمایش به درمان خود را به عنوان نتایج مثبت تا زمانی که آنها دریافت نتایج آزمون برگشت گفت:” دکتر مارتا Buchanan, مدیر Knox County Health Department. “ما می دانیم که آن را دشوار است اما این مهم در کاهش گسترش یافته است.”

آن را به دلیل نتایج آزمون در برخی از Knox County, موارد مصرف تا زمانی بازگشت که تماس با ردیابی است که اساسا بی اثر است. هنگامی که نتایج را 10 روز آن را بیش از حد طولانی برای تماس با ردیابی به کار برای COVID-19 – بیماری حرکت بیش از حد به سرعت.

“قرنطینه تا زمانی که شما می دانید نتایج آزمون خود را,” او گفت:.

این پیام می آید بعد از سه هفته از افزایش مورد شمارش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و تست به تاخیر می اندازد. روز جمعه Knox County دیدم 147 موارد جدید, یک رکورد تعداد موارد جدید در یک روز. یکشنبه وجود دارد 1,221 فعال مورد از این بیماری است.

Knox County Health Department مقامات گفت: نتایج آزمون می توانند تا 10 روز برای بازگشت از شرکت ها از آن استفاده می کند.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار است توصیه تنسی و محلی “مناطق قرمز” مانند Sevier County, که در آن ویروس موارد فزاینده برای اجرای سختگیرانه تر محدودیت هایی از جمله بسته شدن میله کاهش داخل سالن ناهار خوری و محدود کردن تجمعات به 10.

Sevier County, wildly محبوب مقصد گردشگری در کوه های بزرگ اسموکی که شامل مقصد مانند Dollywood ذکر شده بود در میان تنسی بالا 6 مناطق مشکل است. تنسی خود را به نام در میان 18 متحده که بیش از 100 مورد در هر 100,000 نفر.

فدرال توصیه هایی برای 18 متحده در اصل منتشر شده توسط مرکز عمومی یکپارچگی غیر انتفاعی newsroom مستقر در واشنگتن ،

Sevier County, از جمله جعل کبوتر و مقطع دبیرستان در اوایل این ماه به تصویب رسید یک ماسک دستور در داخل اماکن عمومی. شهرستان شاهد یک جهش در موارد در اوایل ماه جولای. روز پنج شنبه در این مورد شمارش شد 1,010 با 318 فعال موارد و چهار مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>