پخش زنده: Knox County Health Department روز رسانی در coronavirus

این Knox County Health Department نشست با رسانه ها در 12:30 بعد از ظهر پنج شنبه برای پاسخ به سوالات در مورد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام کرد صبح روز پنجشنبه که اولین مورد تایید شده از COVID-19 شناسایی شده است در تنسی است. این اولین بار است که کشنده عفونی ویروس یافت شده در دولت است.

لی گفت: گسترش coronavirus بود “بسیار جدی” اما خواست ساکنان به نگه داشتن ویروس “در چشم انداز” از آنجا که اکثر موارد خفیف هستند.

“همانطور که ما دیده ایم این هفته در تنسی آمادگی بسیار مهم است و من باید اعتماد به نفس کامل در برنامه آمادگی ما قرار داده و در محل” لی گفت.

یک نفر مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 روز سه شنبه در Blount, بیمارستان یادبود در مریویلل.

بیمارستان انجام آزمون با “هدایت و جهت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری” با توجه به آزادی مطبوعات از بیمارستان است. تست ارسال شد به یک آزمایشگاه در نشویل.

COVID-19 جدید سریع-پخش coronavirus که سرچشمه در ووهان چین اما پس از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر در سراسر جهان. Coronaviruses متنوع هستند که خانواده از ویروس ها است. برخی از coronaviruses مانند سارس و MERS باعث بیماری در انسان است. به عنوان روز پنج ویروس جدید تا به حال آلوده مورد 93,000 مردم و کشته 3,200 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در ایالات متحده این ویروس در حال گسترش به 13 متحده-و نه از جمله تنسی — کشته شدن 11 نفر به گفته مقامات فدرال و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری. مرگ و میر رخ داده در کالیفرنیا و واشنگتن است.

در تنسی اعلام یک مورد تایید شده می آید یک روز پس از فرماندار تشکیل یک کروناویروس جدید نیروی کار بود که بلافاصله توسط مجلس دولت کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus معادل آن با آنفولانزا.

حضور coronavirus در تنسی می اندازد اضافی مانع در مقامات دولتی که هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای مرگبار گردباد که پاره پاره در سراسر میانه تنسی در روز سه شنبه.

مقامات بیمارستان بودند و در انتظار نتایج آزمون در روز چهارشنبه بعد از ظهر. در هدایت تنسی وزارت بهداشت, بیمار شد به کارگردانی به منزوی کردن در خانه تا زمانی که نتایج آزمون در دسترس هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>