پخش زنده: Knox County شهردار Glenn Jacobs باعث می شود اعلام

Knox County شهردار Glenn Jacobs برنامه ریزی شده است برای ایجاد یک اطلاعیه این بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر در شهرستان شهرستان ساختمان.

جزئیات این خبر هنوز روشن است.

از جمعه وجود دارد 189 coronavirus موارد در Knox County, تا از 186 مورد در روز پنج شنبه. وجود 41 فعال موارد و 144 بازیافت.

تعداد مرگ و میر باقی مانده در چهار.

تنسی وزارت بهداشت جمعه اعلام کرد که تعداد مثبت coronavirus موارد در سراسر کشور ضربه حداقل 6,589 افزایش 327 موارد از روز پنج شنبه.

از کسانی که آلوده 142 نفر افزایش یک مرگ در 24 ساعت.

Knox County نیست برای کسب و کار باز نشده است, اما شهردار Glenn Jacobs منتشر شد برنامه های روز شنبه که جزئیات چگونه این شهرستان می تواند بازگشایی یک بار رژیم صهیونیستی است. بیل لی امن تر در خانه سفارش منقضی می شود در پایان ماه.

تحت Jacobs’ طرح همه کسب و کار باید به تدریج ممکن پیاده سازی سایت های کار انعطاف پذیر و ساعت (مانند مبهوت شیفت) و درخواست کارکنان برای گرفتن و ثبت درجه حرارت خود را قبل از آمدن به محل کار و یا ورود به محل کار.

Lee اعلام کرد که گسترش دولت را امن تر در خانه سفارش دوشنبه و برنامه های خود را برای بازگشایی اقتصاد است که شامل یک تازه منصوب بهبود اقتصادی ، او پرسید: شهرداران از چهار شهرستانها بزرگ — Nashville, Knoxville, ممفیس و چاتانوگا — و شهرستانهای سراسر کشور به آمده تا با پیشنهاد خود را. فرماندار خواهد شد تصمیم نهایی دستورالعمل.

جاکوبز گفت: توافق با فرمت و فرماندار از طرح پایان دادن به نظم است.

“ناکس شهرستان و ایالت تنسی نباید ادامه این مدل اقتصادی تعطیل بسیار طولانی,” او گفت:. “آن پایدار نیست.”

کلید آرامش محدودیت خواهد بود و حفظ اجتماعی فاصله بافر بین افراد در حداقل شش فوت فرماندار گفت. مقامات بهداشت و اقتصاددانان هشدار داده اند که coronavirus را افزایش و حتی بیشتر عواقب فاجعه بار اگر مردم باقی نمی ماند جدا شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>