رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح آزمایشی است که انتظار به پایان رسیده روز شنبه با یک بعد از ظهر رای گیری خواهد کرد که پایان هفته از استدلال و بحث در مورد اینکه آیا او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره است.

رای گیری در 4 p. m. EST, 3 p. m. EDT کلاه سال از تحقیقات و بحث بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام تلاش برای فشار آوردن به اوکراین برای بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خودداری $391 میلیون در امنیت کمک کند.

برای سناتورها رای خواهد بود یکی از مهمترین و به یاد آورد از حرفه خود و مطمئنا نقش بازی در سال 2020 کنگره مبارزات.

دوشنبه و سه شنبه سناتور ساعت را صرف توضیح مواضع خود را در 10 دقیقه سخنرانی در مجلس سنا طبقه. سخنرانی را ادامه داد و شنبه.

اکثریت سناتورهای ابراز ناخرسندی با مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار اوکراین اما این تعداد به هیچ وجه نزدیک به دو سوم پشتیبانی مورد نیاز در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا را محکوم و حذف رئیس جمهور از دفتر.

رفتن در مقابل خطوط حزب جمهوری خواه و سناتور. میت رامنی گفت که او به شما رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین مقاله از استیضاح — سوء استفاده از قدرت.

“رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” این سناتور از ایالت یوتا گفت. “رئیس جمهور می تواند در واقع ارتکاب اعمال در برابر اعتماد عمومی است که آنقدر فاحش است که در حالی که آنها نه قانونی جنایات آنها تقاضای حذف از دفتر.”

با وجود رامنی رای به محکوم سنا است که هنوز هم انتظار برای روشن شدن مغلوب ساختن پیشی جستن.

مرتبط: بهداشت ، سوزان کالینز گفت: او را رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. استیضاح محاکمه رزومه شنبه

دولت از اتحادیه: از حمله به پاره پاره گفتار به سنگین کمپین پیام این بود که نه معمولی خود را به آدرس

چهارشنبه بعد از ظهر رای گیری است و انتظار می رود سویفت. با قاضی جان رابرتز ریاست سناتور سوگند به “بی طرفانه عدالت” را ایستاده در پشت میز خود و به صورت رول تماس و دولت رای خود را — “گناه” یا “گناه نیست.”

چند سناتور انتظار می رود به ولگرد از حزب اردوگاه اما اطمینان بسیار حزبی استیضاح بازده عمیقا حزبی تبرئه. هر دو بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 به خود جلب کرد متقابل حمایت زمانی که آنها در سمت چپ در استیضاح محاکمه. رئیس جمهور ریچارد نیکسون استعفا داد و به جای صورت شورش از خود.

SEN. لامار الکساندر: “او نباید آن را انجام داده اند.’ اوباما سناتور که بدحجابی مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین توضیح می دهد که چرا او پشت تبرئه

پیش از رای گیری برخی از نزدیک تماشا سناتور در مجلس سنا طبقه به خود بگویید ترکیبات و ملت آنچه را که آنها تا به حال تصمیم گرفت. سنا روحانی شده است افتتاح دادگاه رسیدگی با نماز روزانه برای سناتورهای.

“این تصمیم در مورد اینکه آیا دوست دارید یا دوست نداشتن این رئیس جمهور” آغاز شد اوباما سناتور. سوزان کالینز مین مانده به اعلام او حل و فصل به تبرئه در هر دو اتهامات عنوان شده علیه.

اوباما سناتور. راب پورتمن از اوهایو گفت که در حالی که او نمی پوشی تهمت اقدامات او آماده است برای حذف او از انتخابات نه ماه قبل از انتخابات. “اجازه دهید مردم تصمیم,” او گفت:.

میانه رو دموکرات ایالت Joe Manchin از غرب ویرجینیا شناور است ایده censuring مغلوب ساختن پیشی جستن به جای یک سیگنال از یک امکان رای به تبرئه. دموکراتیک بهداشت ، Doug Jones سابق دادستان فدرال به دنبال انتخاب مجدد در شدت pro-مغلوب ساختن پیشی جستن, آلاباما به خبرنگاران گفت: او به احتمال زیاد برای اعلام رای خود را صبح روز چهارشنبه.

اکثر دموکرات ها هر چند تکرار این خانه مديران هشدار که مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در سمت چپ بدون کنترل ادامه خواهد داد به سوء استفاده از قدرت خود را برای شخصی سیاسی به دست آورید و سعی کنید به “تقلب” دوباره پیش از 2020 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de