پخش زنده: دانشگاه تنسی می دهد به روز رسانی در coronavirus

CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله coronavirus COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

دانشگاه تنسی در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر امروز در 4 p. m. به بحث در مورد آماده سازی خود را برای کوروناویروس.

دانشگاه های سراسر تنسی هر دو عمومی و خصوصی نگه داشتن کلاس رفتن به عنوان برنامه ریزی شده و حتی به عنوان دانشگاه وندربیلت در نشویل روز دوشنبه اعلام کرد آن را متوقف کلاس بلافاصله.

سازمان دیده بان UT به روز رسانی در اینجا:

وجود دارد هیچ گزارشی از coronavirus COVID-19 در دانشگاه های سراسر تنسی و غیر از Vanderbilt, همه مدارس باز هستند به عنوان برنامه ریزی شده گفت: Mike Krause, مدیر اجرایی, تنسی, آموزش عالی کمیسیون که نظارت بر دانشگاه ها و کالج ها.

این Knox County Health Department برگزار زنده جلسه پرسش و پاسخ در اوایل این بعد از ظهر.

شما می توانید تماشای پخش در اینجا:

تنسی وزارت بهداشت تایید کرده است موارد اضافی از coronavirus این هفته است.

“TDH است که با همکاری نزدیک با محلی مقامات بهداشت برای حمایت از تحقیقات در حال انجام از COVID-19 موارد است. به طور کلی خطر ابتلا به کم باقی مانده است به عنوان COVID-19 است در حال حاضر گسترده در تنسی و یا ایالات متحده است.”

تنسی وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار این است که “همکاری نزدیک با محلی مقامات بهداشتی” برای حمایت از تحقیقات از coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

تعداد موارد گزارش شده از COVID-19 همچنان به رشد و نگرانی های مربوط به رمان coronavirus ادامه به گسترش — تنسی ساکنان شروع به احساس تاثیر.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر در تنسی هستند و منحصر به فرد قرار است برای پیگیری اثرات کروناویروس در آمریکا به عنوان آنها در سراسر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>