تماشای “Joker” دستگیر کنید برای ساخت “تهدیدات تروریستی” در دلمار حلقه


روز شنبه, آوریل 4 سال 2020

ارسال شده توسط دانیل هیل در Wed Mar 4, 2020 در 2:53 PM

برای بزرگنمایی کلیک کنید Supporters of Jeremy Garnier, 48, say he was only playing a character and wasn't really threatening anyone. - SCREENSHOT FROM VIDEO BELOW

  • تصویر از ویدیو زیر
  • حامیان جرمی Garnier, 48, می گویند او تنها یک شخصیت و واقعا تهدید هر کسی.
Gotham آشکارا امن یک بار دیگر به عنوان از دوشنبه شب هنگامی که یک مرد چادری در یک نسبتا قانع کننده Joker, لباس محلی دستگیر شد در دلمار حلقه و به اتهام ساخت “terroristic تهدید” در درجه اول.

دانشگاه پلیس شهر می گویند که دانشگاه ساکن شهرستان جرمی Garnier 48 دستگیر شد دوشنبه شب در 6500 بلوک دلمار حلقه در حدود 8:15 p. m. گزارش زیر از یک اختلال مربوط به یک مرد در یک صحنه و لباس.
“تماس گیرنده(ع) بیشتر توصیه مشکوک بود و تهدید از طریق Facebook برنامه زنده. و جریان ویدئو زندگی می کنند خوراک” دانشگاه پلیس شهر می گویند در یک بیانیه است. “ماموران پس از جستجو منطقه مظنون را بازداشت گرفته شده بدون حادثه به صورت های مختلف نقض شده است.”

دلیل این تصویری است که هنوز هم در Facebook صفحه نشان می دهد که او در زغال اخته هیل در زمان دستگیری او.

“من نمی نوشیدن الکل” در این ویدئو نشان می دهد Garnier بگویید یک متصدی بار پس از سفارش یک جن. “من نمی تواند inebriated زمانی که من برنامه ریزی برای کشتن یک دسته از مردم است.”

در حالی که به نظر می رسد که محکم و دوستان و حامیان Garnier ادعا می کنند که در آن همه چیز یک سوء تفاهم و راه اندازی یک GoFundMe به جمع آوری پول برای یک وکیل.

برای بزرگنمایی کلیک کنید At least he's still smiling. - VIA UNIVERSITY CITY POLICE

  • از طریق دانشگاه پلیس شهر
  • حداقل او هنوز هم لبخند بر لب.
“او در کامل آرایش و لباس به عنوان بذله گو و سرگرم کننده بود پیروان خود را با بازیگری مانند Joker,” کمپین را شرح می خواند. “این ویدیو در Facebook دیوار. کسی گزارش اشتباه که او ساخت ‘تهدید’ زمانی که او تنها در حال بازی در یک نقش است. او است که برگزار می شود در St. Louis County زندان به اتهام ساخت “terroristic تهدید’ و با توجه هیچ پیوند. در حالی که این بدون شک نه جرمی بهترین تصمیم با توجه به عواقب…او را تهدید نمی هر کسی.”

ویدیو خود را به نظر می رسد به تحمل آن است. در حدود یک ساعت آن آغاز می شود با گارنیر در آنچه به نظر می رسد محل اقامت خصوصی, لباس پوشیدن و در کت و شلوار بنفش با دلقک آرایش و به طور کلی اقدام بسیار بذله گو-y است. از آنجا او را به یک ماشین و درایو به ایرانیان که در آن او سرگردان در اطراف صحبت کردن با کارکنان و خریداران به طور یکسان و اشاره کرد که برخی از 2,000 مردم در حال تماشای او را در خوراک خود را.

در یک زمان نسبتا کوتاه پلیس رویکرد گارنیر و شروع به سوال او گفت: آنها می خواهم یک گزارش که او ساخت تهدیدات. Garnier ادعا می کند که چنین نیست و او یک عملکرد هنرمند و خریداران او صحبت شد با زمانی که پلیس به نظر می رسد با نزدیک شدن به او بود. یک افسر می گوید Garnier که او مجاز بود و در بازار با facepaint و Garnier موافقت خود را ترک کنند.

از وجود او همواره به Blueberry Hill گفتن خود بینندگان در مورد جو ادواردز. به محض ورود او خواسته است برای نشان دادن ID که او ندارد اما او متقاعد کارگر به او اجازه داخل جایی که او مجموعه در مورد فیلمبرداری ادواردز’ دیوار از عکس ها و سیمپسونها مورد صفحه نمایش.

آن را در مدت کوتاهی پس از خود را به ظاهر در شخصیت اظهارات در مورد “کشتن یک دسته از مردم” که پلیس می رسند و قرار گارنیر در کافهای. “این سخت بودن انگیز” Garnier می گوید از روز پلیس توجه است. “آن را با یک هزینه است.”

Garnier متهم شده بود روز بعد با تهدیدات تروریستی درجه 1 و یک قاضی دستور داد او برگزار شد و بدون پیوند.

“این بسیار جدی اتهام جنایت” می نویسد: Glenda Volk زنی که راه اندازی GoFundMe. “من برای درخواست کمک خود را بنابراین من می تواند به حفظ یک وکیل به جرمی یک روان بررسی نشان می دهد او واقعا یک تهدید برای جامعه و به امید دریافت یک پیوند و دریافت این هزینه کاهش یافته و یا حداقل کاهش می یابد. من خواهد بود ابدیت سپاسگزار برای هر گونه کمک کند.”

سازمان دیده بان ویدیو برای خودتان زیر:

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: the Joker, زغال اخته, Hill, Delmar, حلقه, تهدیدهای تروریستی, تصویر,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>