الیوت Ortiz یک دختر 24 ساله پورتوریکویی و عراق جنگ دامپزشک مبارزه با زندگی خود را. او در توهم در مورد خشونت آمیز و دلخراش از تجارب گذشته خود که نیست محدود به وظیفه نظامی.

در آب با قاشق مربا خوری (برنده جایزه پولیتزر برای درام در سال 2012), نمایشنامه نویس Quiara Alegria Hudes شمار این سوال که چگونه یک مرد جوان و سابق معتاد و پسر سابق معتاد به هروئین — قرار است با زندگی خود. بیولوژیکی و پسر از یک زن مطرح شده و با آن زن خواهر و الیوت بازگشت به زادگاه خود را از فیلادلفیا که در آن او با این نسخهها کار در یک فروشگاه ساندویچ.

آن را در سال 2009 و مادر بیولوژیکی خود را اودسا اجرا می شود یک چت خط تحت نام دیگری طراحی شده برای اجازه می دهد دوره نقاهت معتادان به صحبت با یکدیگر. یکی از این معتادان سابق می خواهد برای رفتن فراتر از چت روم برای دیدار با فرد است.

آب را با قاشق مربا خوری است که قسمت دوم از یک سه گانه در مورد شروع در سه مرحله جداگانه ای در هوستون. بخش اول الیوت یک سرباز فوگباز می شود در خیابان اصلی تئاتر در فوریه 8. قسمت سوم شادترین آهنگ پخش آخرینداده خواهد شد در چندین خواندن اجرای برنامه توسط میلدرد چتر در مارس 6-8.

جری رویز یک تئاتر استاد در دانشگاه ایالتی تگزاس که در آن او است سر از وزارت امور خارجه فارغ التحصیل کارگردانی برنامه که قبلا به کارگردانی رودخانه عروس در مراحل است که کارگردانی این مرحله تلاش است. او کارگردانی دانشگاه تولید آب با قاشق مربا خوری دو سال پیش و شروع به پریدن کرد در این فرصت به انجام این کار دوباره و برای دیدن آن در مرحله جدید تئاتر مرکز Gordy او می گوید.

رویز که کارگردانی نمایشنامه دیگر توسط Hudes می گوید: “او قطعا یکی از پیشرو, لاتین, نویسان در آمریکا تئاتر و واقعا یکی از پیشرو نویسان دوره است.”

“در نهایت این بازی در مورد ما بسیار ضروری نیاز به اتصال انسان” رویز می گوید. “یکی از شخصیت های اصلی در بازی اجرا می شود در اینترنت چت گروهی برای معالجه معتادان و گروهی که واقعا شمارش در هر یک از دیگر حتی اگر آنها هرگز در زندگی واقعی ملاقات کرد; آنها تنها ملاقات در اتاق چت.

“آنها واقعا یکدیگر را پاسخگو نگه دارید و اگر نه برای گروه چت از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای آنها را به باقی می ماند و هوشیار است. یکی از شخصیت های است که به خصوص نزدیک به یکی دیگر از اعضای اتاق چت و او می خواهد برای دیدار با او را در زندگی واقعی است چرا که او در تلاش برای هوشیار ماندن و او مرتب کردن بر اساس از بهترین دوستان او تا به حال.

“دیگر خط داستانی در بازی شامل الیوت است که در برخورد با PTSD او یک جنگ عراق جانباز و او را تبدیل به جدا از مادر خود که زنی است که اجرا می شود از اینترنت و چت ، او تا به حال به او بدهد تا چندین سال قبل به دلیل اعتیاد و او مطرح شد عمه خود را به طوری که او و مادرش را بسیار تیره و تار رابطه است.”

پرسید: چه چیزی باعث خاص این بازی بسیار ویژه رویز می گوید: “آن را تا به برخی از موضوعات جهانی است اما این آدرس آنها را در یک خلاق و مبتکر راه است. بسیاری از نمایشنامه های مورد خانواده اما پیچ و تاب و در اینجا است که آن را در مورد اینترنت و چت گروهی است که مرتب کردن بر اساس انتخاب خانواده و همچنین در مورد این مادر و پسر رابطه است. وجود دارد بسیار خاص حس انزوا که ما می توانیم در ما تجربه مدرن به دلیل تکنولوژی به دلیل اینترنت و تلفن های هوشمند است. همه آن چیزهایی که ما را متصل بلکه آن را سخت تر برای ما برای ارتباط چهره به چهره است.”

علاوه بر این که وجود دارد برخورد با اثرات جنگ عراق و اثر آن تا به حال بر روی یک مرد جوان زندگی رویز می گوید. “و همچنین خانواده تروما. بسیاری از مسائل ناشی از مادرش مسائل و تروما تابش از طریق سابقه خانوادگی است.”

اگر چه این سه نمایشنامه ارائه شده به عنوان یک سه گانه هر یک می تواند خود به خود رویز گفت. او معتقد است این دو عمل آب با قاشق مربا خوری تجدید نظر به مخاطبان عام و همچنین افرادی که با این حال در حاشیه تجربه نموده اند علاوه بر این. این هم یک بازی است که به بررسی برخی از مسائل فرهنگی. یک بازی است که به بررسی اثرات فن آوری در زندگی ما است. یک بازی خوب است که کمی شوخ طبعی بیش از حد. آن را بسیار متنوع گروه بازیگران است.”

“همه این شخصیت ها قطع هستند که بسیار متفاوت از جنبه های زندگی اما یک چیز در آنها مشترک است این نیاز به ارتباط انسان.”

اجرای برنامه ریزی شده برای ماه فوریه 7-23 در 7:30 بعدازظهر روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در لستر و سو اسمیت مرحله از Gordy 800 Rosine. برای اطلاعات تماس 713-527-0123 و یا بازدید stageshouston.com. $25-$65

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de