ناکس خبر ساخت این پوشش از جاری شدن سیل در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

یک هشدار سیل تمدید شده است از طریق این صبح برای ناکس و شهرستانهای اطراف به عنوان روز گذشته سیل آب به آرامی شروع به عقب رفتن.

رانندگان هنوز هم هشدار داده می شود بسیار دقیق — به خصوص قبل از طلوع آفتاب و پس از غروب — به عنوان ده ها تن از منطقه جاده باقی می ماند در زیر آب ایستاده.

بیش از 70 جاده را بسته بودند در سراسر ناکسویل و ناکس شهرستان در ارتفاع پنج شنبه را سیل. خدمات خدمه مشغول به کار دیوانه وار به نصب موانع.

پاسخ اضطراری و هنوز هم ساخته شده بیش از 20 آب نجات اغلب برای رانندگان که نادیده گرفته هشدارهای به تلاش برای درایو را از طریق آبهای سیل.

“پرسنل اورژانس می خواهید به یادآوری شهروندان برای جلوگیری از جاده ها و مناطق شده اند که پرچم به ورزش احتیاط شدید و به هرگز رانندگی و یا پیاده روی را از طریق آب ایستاده” با توجه به بیانیه مشترک صادر شده توسط شهر و شهرستان خدمات اضطراری سازمان.

شرق تنسی مدرسه تعطیل: Knox, Anderson, Sevier County مدارس اعلام تعطیلی

به خاطر مقايسه: چگونه گسترده شد و جاری شدن سیل در ناکسویل در سال گذشته ؟ نگاهی به پشت.

حداقل دو آب و هوا-مربوط به ترافیک مرگ و میر تایید شد پنج شنبه.

یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند در Knoxville, زمانی که خودرو, hydroplaned زده و یک شهر ناکسویل سرویس کامیون در غرب خیابان در توپ اردوگاه Pike.

در Blount County, یک زن کشته شد و چهار نفر دیگر زخمی شد که یک درخت در حال سقوط زده vanload از شهر سویرویل کارکنان بازگشت از یک جلسه در تاونسند.

پس از بیش از 5 اینچ بارش ثبت شده در ناکسویل منطقه ظرف 48 ساعت بدترین طوفان گذشته به عنوان بزرگ ترین منطقه creeks و جریان کاکل یک شبه.

“بیشتر (شرق تنسی) شهرستان گزارش داد که همه چیز به آرامی بهتر” هواشناس مت اندرسون با خدمات ملی آب و هوا در Morristown گفت: صبح روز جمعه.

“هیچ چیز وجود دارد که واقعا در رفتن به هر چیز بدتر است.”

دوش پراکنده و وزش برف ادامه سهشنبه پس از یک افت شدید در درجه حرارت شبانه — از اوج در کمتر از 60 روز شنبه به یک رود بالا نزدیک به 38 درجه امروز.

دماهای شیرجه می تواند به عنوان کم به عنوان 29 درجه و امشب با نزدیک به 45 روز شنبه.

آفتابی در آسمان رود دوباره جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de