“ما در حال حاضر مشکلات’: جوامع روستایی پیش بینی تندتر صعود پس از COVID-19

این کروناویروس یک بیماری همه گیر است که در ادامه به تاثیر زندگی در ایالت تنسی در یک از راه های مختلفی. ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر در تنسی هستند و منحصر به فرد قرار است برای پوشش دادن به این بحران است. ما در حال ارائه این اطلاعات مهم به صورت رایگان. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک. برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 مراجعه کنید cdc.gov/coronavirus.

پس از سال ها از بحران مالی, همه چیز شد و در نهایت شروع به انتخاب کنید تا در بولیوار یک شهر کوچک حدود 70 مایلی شرق ممفیس.

رستوران ها و کسب و کار شد کاهش به خواب آلودگی در مرکز شهر زندگی می کنند و رویدادهای موسیقی بودند نقشه کشی هفتگی جمعیت. شهردار جولیان McTizic آنها را به نام مهم شاخص شهر و رفاه در قلب یکی از تنسی بیشتر از لحاظ اقتصادی مضطرب شهرستانهای استان است.

در حال حاضر بسیاری از کسانی که در رستوران ها و کسب و کار در حال توقیف, hobbled با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من در یک حالت از من گفت: نه هراس یا نگرانی, آن را فقط یک حالت نگرانی برای اقتصاد محلی ما,” او گفت:. “ما در حال حاضر مشکلی برای شروع با است.”

McTizic نگرانی پژواک رهبران دیگر در تنسی کوچک و یا جوامع روستایی که نمی باید منابع و قدرت از مناطق عمده شهری است. به طور موقت خاموش می شود سخت تر برای آنها.

بسیاری از شرکت های محلی لازم نیست قوی درآمد را در دراز مدت ضربه: “یک جمعه خوب ناهار چیزی است که نگه داشتن آنها باز” McTizic گفت.

“دیگر این COVID-19 pandemic طول می کشد بیشتر ویرانگر آسیب اقتصادی خواهد بود به خصوص برای جوامع روستایی” گفت: Daniel L. Smith, مدیر, سیاسی, اقتصاد, موسسه تحقیقاتی در Middle Tennessee State University.

کنگره پیشنهاد کرده است یک بسته کمک که شامل میلیاردها دلار برای دولت های محلی. اسمیت مشکوک بسیار کمک خواهد رفتن به شهرهای بزرگ گزارش نرخ بالاتر از عفونت است.

محدود منابع محدود قدرت

یکشنبه, دولت تا به حال تنها گزارش یک مورد در Hardeman شهرستان بولیوار که در آن واقع شده است. اما هنوز هم وجود دارد یک تاثیر قابل لمس با ساختمان تعطیلی و موج جدیدی از بیکاری است.

در یک شهر که در آن بودجه صندوق به طور کلی حدود 5 میلیون محلی اهرم برای حمایت از کسب و کار مبارزه محدود هستند.

“این فقط طول می کشد کمی طولانی تر برای ما برای جستن به عقب” McTizic گفت. “ما هنوز هم کسب و کار است که هنوز در تلاش برای بازیابی از رکود اقتصادی در ’08.”

► کار دست رفته به دلیل COVID-19? در اینجا چگونه برای به دست آوردن کمک های مالی

بسیاری از مناطق روستایی فاقد قوی مراقبت های بهداشتی زیرساخت های بیش از حد.

حداقل 20, تنسی, شهرستان هیچ عملکرد بیمارستان. این ایالت دارای بالاترین نرخ سرانه روستایی بیمارستان تعطیلی در کشور با توجه به بکر بیمارستان بررسی یک نشریه که آهنگ های بیمارستان تعطیل در سراسر کشور.

رژیم صهیونیستی. بیل لی قصد دارد دوباره باز بسته بیمارستان های روستایی به عنوان مورد نیاز اگر coronavirus همچنان به گسترش است.

“حصول اطمینان از جوامع روستایی مجهز به مبارزه با COVID-19 کلیدی اولویت برای دولت” لی سخنگوی Gillum فرگوسن گفت.

فرگوسن گفت: 82 درصد از تجهیزات پزشکی در حال رفتن به جوامع روستایی از آنها آغاز شده با کمتر منابع. لی دولت افزایش یافته شهرستان و شهرستان کمک های مالی به 200 میلیون دلار در اصلاح بودجه تصویب در اوایل این ماه.

رهبران در برخی از شهرستانها می گویند که آنها فاقد توانایی را قوی اقدام به کاهش گسترش COVID-19.

در حالی که شهرداران در نشویل, تنسی, Knoxville, Jackson و در جای دیگر دستور داده اند که غیر ضروری کسب و کار به نزدیک کوکویل شهردار ریکی شلتون گفت که او نمی تواند سفارشات محدود کردن عملیات کسب و کار و باید با تکیه بر رهبران دولت به آن داد.

“تحت یک عمل خصوصی منشور ما لازم نیست که قدرت بر اساس شهر ما وکیل تفسیر,” او گفت:.

شلتون می گوید او در شهرستان منشور همچنین محدود کردن توانایی خود را به منظور ساکنان به ماندن در خانه به عنوان دیگر شهرداران انجام داده اند.

هزاران نفر از پزشکان خواست لی به موضوع یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

لی گفت: هفته گذشته که حدود 50 درصد از Tennesseans تحت محلی stay-at-home سفارشات بیشتر در مناطق پر جمعیت. او گفت که او به یک ایالت را نمی بینم نیاز به یک است.

‘ما آب و این هم’

اگر چه روستایی رهبران رقیب خود را با چالش ها و محدودیت های اسمیت ، MTSU محقق گفت: آن دسته از جوامع نیز باید نقاط قوت منحصر به فرد است که می تواند کمک به آنها را به مقاومت در برابر بحران.

“خود را کوچکتر جمعیت نسبتا کمتری مکان های کسب و کار آن را بسیار آسان تر به استفاده از فشار اجتماعی برای تشویق اجتماعی فاصله و تصویب بهداشت و پروتکل های ایمنی” اسمیت نوشت: در یک ایمیل.

و تر و تنگ تر گره خالص از کلیساهای محلی سازمان های غیر انتفاعی و گروه های اجتماعی می تواند گروه با هم به طور موثر برای کمک به جامعه دوباره بجای اول برگشتن, او گفت:.

بولیوار صاحب کسب و کار جف Goss, اجرا می شود که گوشت-و-سه Biscuitry گفت: او همچنان خوشبین است که شهر کوچک او را سقوط در عشق با rally.

او کمک کرد تا کارکنان خود درخواست نرخ بیکاری پس از او تصمیم به بستن در اوایل این ماه. اما او در نظر دارد به بازگشایی و گسترش به اضافه کردن یک رستوران جدید در مرکز شهر بعد از این سال.

“به محض این که این عبور از کارکنان مشغول به کار خواهد شد و خواهیم نورد” گفت: Goss. “نگرش ما این است که ما را آب و این با هم.”

جیمی مک گی کمک به این گزارش.

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>