ما در اینجا برای شما در این بی سابقه مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان coronavirus بحران نوار دور خیلی عادی از زندگی ما همچنین نشان می دهد حقایق اساسی که نیست همیشه آشکار است در این روز به روز جهانی قبل از همه گیر.

یکی از این حقایق این است که شجاعت فراوان در شرق تنسی. در حال حاضر هزاران نفر از مردم — پرستاران و فروشگاه مواد غذایی کارمندان و مسافت های طولانی کامیونداران و متولیان اند محوری به خط مقدم از زندگی و مرگ نبرد که در فاصله هر دو قابل پیش بینی و غیر منتظره است.

یکی دیگر از حقیقت است که نجابت اجرا می شود عمیق در اینجا. آن بوده است که کمتر از یک ماه پس ما یک جمعی جهش به زندگی متفاوت تر از ما قبل از بسته شدن کسب و کار و محدود کردن دسترسی مردم به کالاها و خدمات و مشاغل.

ما افتاده به پر کردن چاله ها. Pellissippi دولت و دانشگاه تنسی دانش آموزان با استفاده از پرینتر 3D رتبه پزشکی دنده محافظ. تنسی ولی قدرت اهدا کرده است 50,000 ماسک تنفسی به اورژانس کارگران است. کاربران در حال پر کردن مجازی نکته کوزه برای کنار صنعت خدمات کارگران و نوازندگان در حال پر کردن روح ما با مجازی اجرای برنامه.

یک فمن آمریکایی نظرسنجی توسط ایالات متحده آمریکا امروز می گویند آنها می خواهند دولت را به تمرکز بر توقف این ویروس بیش محور اقتصاد ارائه به مقامات منتخب یک قطعنامه به شجاعت تمام به مبارزه برای زندگی ما اولین و مالی ما ،

ما انتخاب های سخت است که ایجاد مشکلات به منظور صرفه جویی در زندگی می کند و ما در حال استقبال از چالش ها برای خوب بیشتر.

ناکس اخبار در این مورد با شما ramping تا تلاش های ما به شما بی همتا پوشش: صدها نفر از داستان ها و ده ها تن از عکس گالری فقط در هفته و روزانه زنده تصویری جلسات و اطراف-ساعت به روز رسانی.

ما راه اندازی بلندپروازانه پوشش از جمله:

  • ما روزانه Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه من خلاصه ای از اخبار روز تحویل به صندوق ایمیل خود هر شب. (ثبت نام در knoxnews.com/newsletters.)
  • ما روزانه ردیاب در knoxnews.com از آخرین اطلاعات شما نیاز به دانستن از جمله COVID-19 تشخیص بستری شدن در بیمارستان بهبود و مرگ و میر با گرافیک و فیلم برای کمک به شما در هضم جزئیات.
  • ما روزانه مقابله بخش در چاپ دوشنبه از طریق شنبه, پر از راهنمایی در مورد چگونه به حرکت به این دنیای جدید و داستان های الهام بخش از مردم به انجام آن هست.
  • ما را به حمايت از مبارزات انتخاباتی محلی برای کمک به شما در خرید کارت های هدیه (بدون هزینه از ما) از کسب و کارهای محلی که نیاز به حمایت شما و کمک به کسب و کارهای محلی به لیست خود در supportlocal.usatoday.com.
  • جدید ما در پادکست هفتگی, “ژولیده مسائل” که به بررسی زندگی در ناکسویل از سمت روشن تر (هر کس نیاز به یک آزادی و این یکی ارائه می شود). پیدا کردن آن را با جستجو “ژولیده مسائل” در Spotify, اپل, پادکست, iHeart Radio و گوگل پادکست.

ما انجام داده ایم از این همه, در علاوه بر این به بسیاری از ما به طور منظم پوشش اخبار کسب و کار و سرگرمی و ورزش با کارکنان پراکنده هفته پیش از دفتر بنابراین ما می تواند به ایمن ماندن در حالی که پوشش این بحران بی سابقه ای. مانند بسیاری از شما با ما اقامت متصل شده از طریق متون و پیام های فوری و ویدئو کنفرانس و حتی گاه به گاه مجازی یک ساعت یک مبارک.

ما در حال تحمل بار مالی بیش از حد, با همه ما مدیران و نیمی از ما در خط مقدم روزنامه نگاران جذب سه هفته بدون مزد furloughs بیش از سه ماه آینده بنابراین ما می توانیم نگه داشتن شما در آوردن اطلاعات حیاتی حتی به عنوان تبلیغات حمایت از ما با تکیه بر گرفته است همان بازدید به عنوان کسب و کارهای دیگر.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

به ما مشترکان من عمیقا سپاسگزار برای حمایت خود را. گسترش تعداد مشترکین بسیار مهم است برای سلامت طولانی مدت است. ما شده ایم wildly موفق ساختمان جدید پایدار (و به طور فزاینده ای دیجیتال) و پایه مشترک است اما ما باید بیشتر و من مصرانه از شما را به اشتراک اگر شما نمی. بررسي فايلهاي knoxnews.com/subscribe برای بزرگ ارائه می دهد از جمله یک اشتراک دیجیتال از 3 $برای سه ماه.

ما مفتخر هستیم در خدمت شما و خانواده شما و فروتن و با ایمان و اعتماد شما را در کار ما.

ما در اینجا برای شما.

جوئل کریستوفر

سردبیر ناکس اخبار و اخبار نگهبان

[email protected] در توییتر @j_christo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>