ما خواسته آموزش و پرورش کمیسر پنی Schwinn سوالات خود را در مورد COVID-19 و مدارس

با اطلاعات جدید در آینده روزانه حدود coronavirus و رژیم صهیونیستی است. Bill Lee درخواست مدارس بسته باقی می ماند از طریق آوریل 24, والدین و دانش آموزان بسیاری از سوالات در مورد آنچه به این معنی که برای سال تحصیلی.

تنسی آموزش و پرورش کمیسر پنی Schwinn صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-تنسی در مورد چگونه تنسی وزارت آموزش و پرورش بوده است در دست زدن به COVID-19 همه گیر و برخی از آخرین تغییرات.

بیشتر: شرق تنسی مدارس که از طریق آوریل 24, در هر رژیم صهیونیستی. لی توصیه

ما خواسته Schwinn سوال از خبرنگاران ما در سراسر کشور و به سوالات فرستاده شده توسط خوانندگان. ارسال سوالات ممکن است ویرایش شده برای وضوح یا ظهر.

سوال: چه شده است که دولت رویکرد هنگامی که تصمیم گیری در مورد آموزش و پرورش در طول این همه گیر?

“هر زمان ما را به تصمیم گیری های مربوط به مدرسه بسته شدن آنها دشوار آنهایی که چون ما می دانیم که وجود دارد تاثیر بر خانواده ها وجود دارد تاثیر بر جوامع وجود دارد تاثیر بر کودکان و نوجوانان.”

Schwinn است که به طور منظم ملاقات با تنسی وزارت بهداشت و تنسی سازمان مدیریت اضطراری برای دریافت بیشتر اطلاعات به روز شده.

“ما شماره 1 است به مطمئن شوید که همه بچه های ما و ما سهامداران که در حال کار در مدارس دولتی در حال امن و سالم است که ادامه خواهد داد به نیروی هدایت از نظر نحوه کسانی که تصمیم گیری ساخته شده است.”

س: در حال حاضر هدایت از فرماندار است که نزدیک به مدارس از طریق آوریل 24. هر برنامه احتمالا گسترش آن بیشتر ؟

“ما در حال تلاش برای اندازه گیری مراحل است که گسترش تعطیلی مدارس به اندازه کافی بلند که در آن منطقه واقعا می تواند سرمایه گذاری در ارائه فرصت های آموزش از راه دور در حالی که در همان زمان ترک اتاق باز برای بازگشایی مدارس در اولین فرصت ممکن است هنگامی که آن را کاملا امن برای همه فرزندان ما و افرادی که با ما کار ساختمان مدرسه و در منطقه.”

هنگامی که آن را امن برای مدارس برای بازگشایی, تنسی, وزارت آموزش و پرورش به موضوع راهنمایی در مورد چگونه به بهترین انجام است که از جمله مطمئن شوید مدارس “خوش آمدید کودکان عقب و حمایت از آنها در انتقال و رک و پوست کنده به آنها کمک کند درک آنچه که آنها فقط با تجربه است.”

پرسش: چرا در برخی مناطق با استفاده از فاصله و یا آموزش آنلاین و دیگران نه ؟

آن بستگی دارد به آنچه که بهترین برای هر منطقه Schwinn گفت.

“چیزی که واقعا طنین انداز است که ما تعدادی از مناطق به خصوص در مناطق شهری و حومه مناطق که در آن اکثریت دانش آموزان را به طور منظم دسترسی به اینترنت است. اما بسیاری از ما روستایی مناطق … آنها فقط نمی باید به طور منظم دسترسی به اینترنت است.”

روز چهارشنبه وزارت آموزش و پرورش اعلام همکاری با PBS است که محتوای آن بر اساس آنچه که دانش آموزان آموخته قبل از مدارس بسته شدند. آن را در دسترس خواهد بود در تلویزیون و اینترنت و رادیو و. کار می رود که همراه با PBS محتوای در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین و یا می تواند از طریق پست به دانش آموزان است.

Schwinn گفت که او انتظار دارد که مناطق که با استفاده از آنلاین و یا از راه دور یادگیری می تواند شروع به انجام این کار به دلیل تمدید زمان خاموش.

“در حال حاضر ما در حال حرکت به آن فضایی که در آن دانش آموزان در حال رفتن به از دست رفته یک ماه یا بیشتر از راهنما و انتظار من این است که منطقه در حال رفتن به ساخت بسیار متفاوت تصمیم گیری در مورد کودکان نیاز به دسترسی به آموزش و فرصت است.”

پرسش: از آنجا که این یک دوره طولانی که در آن مدارس بسته شده است وجود دارد هر گونه تصمیم گیری ساخته شده در مورد چگونگی مدارس خواهد بود دست زدن به این روز اضافی خاموش ؟ آنها اضافه می شود تا پایان سال تحصیلی?

Schwinn صادر کرده است چشم پوشی بنابراین مدارس باید تا تمام روز آنها را از دست ندهید چرا که از COVID-19. این بدان معنا نیست که مدارس باید آموزش ،

“که می شود گفت در نظر گرفته شده و انتظار این است که منطقه در حال فکر کردن بسیار انتقادی در مورد چگونه آنها را ادامه خواهد داد به ارائه فرصت های یادگیری در خانه. چشم پوشی از روز است که می گویند که ما در حال کوتاه شدن سال تحصیلی, اما از آن است که به می گویند که ما با داشتن آنها آن را نزدیک به یک جایگزین مدل.”

Q. است که دولت در نظر گرفته و با استفاده از هوای بارانی و یا بودجه اضطراری برای کمک به مدارس پر کردن بودجه ضرر و زیان از دست دادن فروش مالیات و دیگر درآمد ناشی از کوروناویروس? (Anne-Marie F. Nashville)

بودجه برای 2019-20 سال تحصیلی است که در حال حاضر در محل و تحت تاثیر قرار نمی COVID-19 اقتصادی زیان Schwinn گفت. اما coronavirus می تواند تاثیر بودجه مکالمات برای سال تحصیلی آینده.

“در شرایط از آنچه که به معنی برای سال تحصیلی 2020-21 من فکر می کنم که خواهد بود بسیار قوی مکالمه است که اتفاق می افتد زمانی که قوه مقننه تشکیل مجدد. من فکر می کنم که پیش بینی و پیش بینی های اقتصادی خواهد بود یک مکالمه مداوم.”

س: چه برنامه ای در حال ساخته شده برای آغاز سال تحصیلی اگر این بحران ادامه می دهد و به اوت ؟ (Anne-Marie F. Nashville)

وزارت آموزش و پرورش است که با نگه داشتن پیش بینی برای گسترش COVID-19 و “برنامه ریزی برای همه احتمالات را در سال آینده” Schwinn گفت. در حالی که آن را خیلی زود به بگویید که در آن همه چیز می تواند ایستاده در آغاز ماه اوت وجود دارد که در حال گفتگو در مورد گزینه های مختلف.

“ما آماده خواهد شد برای اجرای بدون در نظر گرفتن چه اطلاعات است و ما باید تعدادی از گزینه های در دسترس برای بحث در مورد قطعا با فرماندار با قوه مقننه و با ما مدرسه جوامع است.”

Q. آیا دولت ارائه منابع برای کودکان به یک لپ تاپ به طوری که آنها می توانند همچنان به یادگیری و انجام کار آنلاین? (Leticia J. Nashville)

است که به هر منطقه است و نه یک ایالت تصمیم Schwinn گفت.

وجود دارد گزینه های موجود در وزارت آموزش و پرورش وب سایت است که به خانواده ها دسترسی به اینترنت در برخی از موارد به صورت رایگان. ولسوالی همچنین باید این گزینه برای اجاره لپ تاپ برای یک هزینه برای کودکان خود در منطقه که آنها می توانند در هر زمان Schwinn گفت.

Q. چه منابع آنلاین وجود دارد برای دانش آموزان در خانه و چگونه این منابع همسو با دولت با استانداردها ، (Ann B. ناکسویل)

دانشگاهی جعبه ابزار در دسترس خواهد بود در وزارت آموزش و پرورش وب سایت این هفته با منابع که “ارائه خواهد شد بسیار روشن جهت” Schwinn گفت.

این منابع شامل آنلاین و تلویزیون برنامه های یادگیری و همچنین به عنوان نمونه برنامه ها و بهترین شیوه برای خانواده ها.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال ایجاد منابع برای خانواده هایی هستند که قابل استفاده در این واقع بینانه شرایط است که آنها خود را پیدا کنید.”

س: چیزی شده تصمیم در مورد نحوه سالمندان در حال رفتن به باید به اندازه کافی اعتبار برای فارغ التحصیلی ؟ (پاملا S. ناکسویل)

یک تصمیم گیری نشده است اما هیئت دولت به آموزش و پرورش ویژه ای داشته باشد-به نام جلسه 9 آوریل به این بحث Schwinn گفت.

وجود دارد, وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر خواهد شد “تعدادی از سیاست های پیشنهادی به مطمئن شوید که هیچ ارشد منفی تحت تاثیر قرار است توسط این COVID همه گیر و یا تعطیلی مدارس و,” او گفت:.

Q. آیا هر چیزی که انجام می شود به آدرس چگونه این زمان در حال رفتن به تحت تاثیر قرار دهد دانش آموزانی که از زمینه های مختلف و یا بخش های مختلف از دولت ؟

“شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد چه کسی است و چه کسی نیست منفی تحت تاثیر قرار. ما قطعا می دانیم که کودکان که صحبت به یک زبان دیگر غیر از زبان انگلیسی کودکان معلول … کودکانی که در پرورش و مراقبت از کسانی که بی خانمان در حال رفتن به طور قابل توجهی بیشتر نهفته در زمان بسته شدن مدرسه.”

Schwinn گفت: وزارت آموزش و پرورش است “عامل تحت این فرض که این کار اتفاق می افتد که در خانه خوب است در خانه یادگیری است که تقویت محتوایی که آموزش داده شده است قبلا” اما در حال آماده سازی برای کار درمانی است که ممکن است باید انجام شود زمانی که بازگشت دانش آموزان به مدارس.

“ما در حال آمدن است تا با تعدادی از ایده ها و سیاست های پیشنهادی و…. به اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند بدون در نظر گرفتن پس زمینه خود را بدون در نظر گرفتن هر یک از راه هایی که آنها ممکن است یا نه ممکن است منفی نهفته است که آنها را باید همان فرصت به عنوان بچه که قبل از آنها آمده است که پس از آنها.”

Q. آیا منابع دیگر پدر و مادر و خانواده باید بدانید در مورد وجود دارد ؟

Schoolmealfinder.com می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن نزدیکترین محل غذای رایگان را برای کودکان زیر سن 18. شما می توانید آدرس خود را وارد و مکان ظاهر خواهد شد Schwinn گفت.

ایمیل مونیکا Kast در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @monica_kast. اگر شما لذت بردن از مونیکا, پوشش, پشتیبانی, قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>