‘ما می توانیم کلید های میانبر’: اقتصاددان خواستار تداوم اجتماعی فاصله برای جلوگیری از رکود اقتصادی

به عنوان خاموش شدن ناگهانی ناشی از COVID-19 نابودی کسب و کار و نرخ بیکاری موشک وار رفتن اقتصاددان هدر Boushey گفت: بهترین راه برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی عمیق است به مقاومت در برابر اصرار به بازگشایی کسب و کار و گسترش اجتماعی فاصله حکم تا زمانی که این بیماری همه گیر فروکش.

“ما نمی توانیم کلید های میانبر” گفت: Boushey مدیر عامل شرکت واشنگتن مرکز رشد عادلانه و اقتصاددان سابق به صورت مشترک اقتصادی کمیته کنگره آمریکا.

“تا زمانی که مردم هنوز هم می تواند بیمار در مکان های کسب و کار و یا در محل کار خود و تا زمانی که ما نظام سلامت است که overtaxed دلیل وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از موارد ما در حال رفتن به قادر به گرفتن اقتصاد عملکرد به راه ما می خواهم آن را به. آن را به سادگی ممکن نخواهد بود.”

تنسی کسب و کار کوچک داد مدیر Lenda Sherrell و فرانکلین-منطقه ریوی متخصص هارون Milstone پیوست Boushey جمعه در یک کنفرانس در هشدار قانونگذاران به نگه داشتن کسب و کار محدودیت در محل, مخالفت با کسانی که به نام برای سریع تر دوباره باز از اقتصاد است.

رژیم صهیونیستی. بیل لی با صدور دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و سفارش Tennesseans به ماندن در خانه در مارس 2 پس از اولیه بی میلی ناشی از میل به محافظت از آزادیهای شخصی و معیشت او گفت:. منظور این است که میله میله برای پایان دادن به در مارس 14, و اگر زود تاثیر اجتماعی فاصله امیدوار کننده است, لی گفت که او هنوز تصمیم نگرفته که آیا آن را گسترش دهد.

دوباره باز کردن کسب و کار به سرعت بیش از حد می تواند منجر به بیشتر شیوع “نقاط مهم” به احتمال زیاد در مکان های کسب و کار Boushey هشدار داد. اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده ممکن است موج دوم COVID-19 مواردی که اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند به خصوص اگر آنها برداشته نشده بود ،

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

تجدید حیات این بیماری را افزایش می دهد احتمال این که اقتصاد را باید “پشت کردن” فرسایش اعتماد عمومی است که باعث می شود اقتصاد تابع Boushey گفت.

بسته شدن دوباره خواهد بود ‘مخرب’

کریس کاب صاحب خروج/در تصمیم به نشویل محل برگزاری موسیقی در 15 مارس از سر نگرانی برای ایمنی از هر دو نوازندگان و طرفداران.

نزدیک به 30 خروج/در کارکنان گذاشته شده و این محل در حال حاضر جریان اجرای آنلاین, فروش پوستر و کالا و جمع آوری کمک های مالی برای کمک به پوشش حقوق از شش کارمند که باقی می ماند.

در حالی که بسته خروج/در, درب بود “وحشتناک” کاب تمایلی برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. دوباره باز به معنی سرمایه گذاری بیشتر سرمایه به استخدام برگشت کارکنان منابع پر کنید و چیزهایی که در خارج از زمین. اگر COVID-19 موارد سنبله دوباره بسته شدن برای بار دوم خواهد بود “ویرانگر است.”

“سالن های موسیقی و, رویدادهای ورزشی, این در حال رفتن به انواع حوادث است که سیگنال است که آن را خوب به عقب بر گردیم به حالت عادی بنابراین ما در حال رفتن به به واقعا مطمئن شوید که آن را خوب به عقب بر گردیم قبل از اینکه ما شروع به قرار دادن مردم در این موقعیت” کاب گفت.

یک دانشگاه واشنگتن مدل در حال حاضر پیش بینی تنسی را بیش از اندازه کافی تخت برای COVID-19 بيمار در آن پیش بینی اوج استفاده از منابع در مارس 19. اما به تازگی منتشر شده پیش بینی از دانشگاه واندربیلت پیش بینی 5000 عنوان بسیاری از Tennesseans می تواند بستری در یک بار در ماه ژوئن اگر زمان اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی می ماند. اگر این اقدامات در حال کاهش یافته است تنسی می تواند به عنوان بسیاری از 50 ، 000 نفر در بیمارستان بستری توسط اواسط ماه مه.

مدل های جدید است که مربوط به Milstone که گفت امن تر در خانه سفارش شده “چشمگیر” تاثیر مثبت در مبارزه با این بیماری است. او دیده می شود پایین تر از بیمارستان سرشماری تعداد بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس است و بهتر است استراحت کارکنان به عنوان یک نتیجه از تمام عواملی که در بهبود نتایج بیمار.

Milstone گفت که او فکر می کند تنسی COVID-19 واقعیت سقوط خواهد کرد جایی در بین این دو مدل اما برای او یک چیز روشن است:

“ما نیاز به نگه داشتن اقامت در خانه سفارش تا زمانی که جامعه پزشکی می گوید که آن را بی خطر است برای بلند کردن,” او گفت:.

حفاظت از کسب و کار با اقتصاد “بر روی یخ’

بسیاری از تنسی کسب و کار مانند کاب به دنبال فدرال چک برنامه حفاظت از وام کسب و کار کوچک و بیکاری برنامه برای کمک.

چندین شرکت در تنسی معمولا پررونق تولید و مهمان نوازی بخش طرح به اخراج صدها نفر از کارگران با توجه به دولت گزارش. تنسی بانک ها مانند بسیاری از همتایان خود در سراسر کشور تلاش برای نگه دارید تا با یک سیل از برنامه های کاربردی وام.

نرخ بیکاری در پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد بی سابقه ای افزایش جدید ادعا می کند. بیش از 112,400 Tennesseans زمینه برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به مارس 4 تا از 94,492 هفته قبل از. کمتر از یک ماه قبل فقط 2,702 Tennesseans تا به حال در زمینه بیکاری در هفتۀ منتهی به 14 مارس ،

Boushey گفت: هر چند نرخ بیکاری اعداد در سراسر کشور هستند “تکان دهنده” بالا “این هم خوب است که مردمی هستند و برای استفاده از مزایای آن.”

هدف او کمک به افراد و کسب و کارهای کوچک شناور ماندن تا زمانی که آنها می توانید دوباره باز زمانی که آن را یک بار دیگر امن برای انجام این کار.

$349 میلیارد اختصاص داده شده توسط دولت فدرال به صورت وام و کمک های مالی برای کمک به کسب و کارهای کوچک ادامه پرداخت کارگران خود را نمی خواهد به اندازه کافی با توجه به Boushey.

فدرال COVID-19 بسته محرک فراهم می کند که گسترش بیکاری واجد شرایط بودن فرد محرک چک برای شهروندان آمریکایی و یک فرمت بر افزایش مزایای بیکاری کمک خواهد کرد که او گفت: اما این بیش از حد سقوط خواهد کرد ،

“مشکل با فرمت است که آن را تنها برای چهار ماه آینده و با توجه به آنچه که ما از جامعه پزشکی ما احتمالا نیاز به رفتن به دیگر مزایای از آن” Boushey گفت.

این بیماری همه گیر است و همچنین نشان داد سیستم ناکارآمدی است که جلوگیری از کمک از بیرون رفتن سرعت که Boushey ویژگی متحده بریده شده خود را بیکاری برنامه های زیر کمک های مالی و سیستم های خود را با تکیه بر کهنه نرم افزار برنامه های قبل از بحران رسید. در حال حاضر, او گفت:, متحده را یک فرصت برای رفع این مشکلات.

در ضمن کاب و دیگران مانند او در حال قرار دادن امید خود را در PPP و منابع دیگر هر چند کاب نیز اذعان دارد که دو ماه از حقوق و دستمزد این برنامه فراهم می کند نمی تواند کافی باشد.

“همه در یک قایق,” او گفت:. “اگر شما به درخواست من به طور خاص چگونه ما می توانیم آب و هوا طوفان من نمی دانم.”

ناتالی آلیسون و برت Kelman کمک به این گزارش.

رسیدن به کاساندرا استفنسون در [email protected] یا در (731) 694-7261. دنبال کاساندرا در توییتر @CStephenson731.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>