ما ایجاد یک آتش زنه نمایش برای دیدن آنچه که مردم به دنبال در طول COVID-19

اگر وجود دارد چنین چیزی به عنوان عشق در نگاه اول کش رفتن پس از آن وجود دارد امید برای Knoxville, Tinder کاربران است. اما اگر شما باور عشق نیاز به جلسه در واقع جلسه — و به اشتراک گذاری با کیفیت و سپس مردمی … از آن زمان به وفق دهند.

Coronavirus همه گیر است و قرار است در یک دمپر در زندگی دوستیابی و تقریبا هیچ جایی برای رفتن برای بی دست و پا برای اولین بار روبرو می شوند. اما مردم هنوز هم کشیدن میل تطبیق و خزنده بر روی انواع دوستیابی سیستم عامل است.

سوال این است که آیا آنها به دنبال?

ناکس اخبار عکاس Calvin Mattheis و من در یک ماموریت برای پاسخ فقط این سوال را چند هفته پشت با ایجاد خود ما را مسخره و در عین حال کاملا حرفه ای — برچسب-تیمی Tinder مشخصات بپرسید مسابقات خود را در مورد آشنایی انتظارات در جهان با COVID-19 و چگونه چشم انداز تغییر کرده است.

ما نیز این کلمه را به دوستان و پیروان رسانه های اجتماعی است که ما به دنبال تک برای داستان. ما آن را تنگ پایین به چهار نفر که در هر حال یک چشم انداز جالب برای به اشتراک گذاشتن.

‘آیا شما از تنسی?’

ما Tinder, عکس و بیوگرافی توضیح داد: ما تجربه ساخت آن را روشن آنچه ما به دنبال آن بودند. ما تنظیم تنظیمات به طوری که ما خواهد آمد در سراسر تمام انواع از مردم و به سرعت دامنگیر راست تا متاسفانه ما ابجو بد و کم مایه زد.

برای لحظه ای کوتاه از نظر ما ارتقاء مشخصات ما با یک شرکت کارت اعتباری اما نمیفهمد که ممکن است بیش هست. بنابراین ما منتظر.

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ما شروع به تطبیق و ما متوجه جامد خط وانت چیزی است که ما مورد نیاز است.

“آیا شما از تنسی?” نوشت: ما به ما مسابقات بودند که به احتمال زیاد هراس بیشتر استفاده مفرط خط در این کتاب است. “از آنجا که تا به ما!”

آن را به میخ.

ما توضیح داد که در همان پیام چگونه ما به دنبال برای به اشتراک گذاشتن داستان در مورد قدمت طول coronavirus بیماری همه گیر. برخی از مردم به نظر می رسید هیجان زده در حالی که دیگران نادیده گرفته و این پیام را به طور کامل.

کسی که حتی خواسته اگر نمایش ما فقط برای کار و ما تصمیم گرفتیم آن را به بهترین سرعت beautiful asian slut.

‘قرنطینه و لرز’

معلوم است ما خط وانت می توانست خیلی بدتر است.

“این COVID-19 وانت خطوط مسخره گفت:” 22 ساله Kait هیز. “یکی از اصلی است ‘اگر COVID-19 را ندارد شما می توانید من?'”

هیز بود اولین کسی که به توافق با ما چت پس از تطبیق.

او دوست دارد به تصور کنید که همه بچه ها در آتش زنه در یکی از بزرگ چت گروهی به اشتراک گذاری این قشنگ خطوط وانت. او می بیند که مشابه بارها و بارها.

“قرنطینه و لرز” را تبدیل به جدید “Netflix و لرز” در حالی که “قرنطینه رفقا” تبدیل به آینده … به خوبی شما می دانید.

برای قرار دادن آن را به سادگی هایس گفت: مردم “تشنه.”

‘واقعا تنهایی در حال حاضر’

یکی دیگر از ما, مسابقات, Meaghan دویل گفت: مردم به نظر می رسد جدی زمانی که آنها نشان می دهد در واقع نشست.

“من شده است در (آتش زنه) و برای یک سال حرکت و آن را به شدت تغییر پس کل این بیماری همه گیر اتفاق افتاده است” 23 ساله گفت: ناکس اخبار. “(بچه ها) به معنای واقعی کلمه نمی مراقبت در مورد کل مسطح منحنی چیز. آن را مانند شخص ما در وسط یک بیماری همه گیر.”

هیز دعوت شد به کابین احزاب در مقطع دبیرستان قبل از شهر تعطیل. دوستان خود را دعوت شدند به آتش.

شاید او گفت: مردم در 20s خود را فقط فکر می کنم آنها سیستم ایمنی بدن به همه چیز.

“من فکر می کنم بچه ها واقعا تنهایی در حال حاضر” دویل گفت. “من در frat خانه من در مدرسه با دوستان و آنها واقعا به دنبال برای مردم صحبت کنم و امیدوارم در طرف دیگر را به یک دختر.”

افزایش مکالمات

زمانی که Calvin و من امضا برای آتش زنه چند هفته به عقب این شرکت ترغیب مردم به استفاده از پلت فرم برای اتصال عملا و نه ملاقات در زندگی واقعی است.

آتش زنه بود و همچنین به اشتراک گذاری با کاربران که مکالمات به نظر می رسید به مدت طولانی تر در مناطق بسیاری نهفته COVID-19.

اندرو خاکستری, 26, قطعا متوجه افزایش در زنانی که به نظر می رسد بیشتر مایل به چت.

“به نظر می رسد مانند بسیاری از دختران در صورتی که حس می کند,” او گفت:. “پس از آن شده است خیلی آسان تر به آنها صحبت کنید. … دختران ارائه شماره تلفن خود را بسیار سریعتر. بسیاری از مکالمات من شده است با ام شده اند از طریق پیام های متنی و دقیقا در Tinder.”

اما پس از این گفتگوها در حال آغاز چه گام بعدی ؟ ما هنوز هم نیاز به پیدا کردن دقیقا چه مردم به دنبال.

‘هر جلسه احساس می کند مانند یک قمار’

قبل از همه گیر آشنایی تا به حال تا حدودی استاندارد مسیر. نرم افزار پیام رسان تبدیل به پیام کوتاه و ارسال پیامک اغلب تبدیل به جلسه.

اما گام نهایی این است که روشن نیست دیگر.

خاکستری گفت: او را به لذت بردن از گرفتن یک مسابقه به پارک برای پیک نیک; این تنها ایده او می تواند فکر می کنم که احترام اجتماعی فاصله مرزهای.

به علاوه با مقدار زیادی از مردم هنوز هم به رفتن به پارک وجود دارد یک سطح ایمنی برای هر دو طرف.

“من حدس می زنم من می داد شما در سراسر حوله,” او گفت:.

اما برای 30 ساله دیوید Habel همه او احساس می کند می تواند ارائه شده در این لحظه دوستی است.

“هر جلسه احساس می کند مانند یک قمار در حال حاضر, و من نمی توانم واقعا در وجدان خوب به یاد فکر یک معامله از میکروب رفتن یا راه خود را به سمت خانواده و دوستان و یا خانواده و دوستان من,” او گفت:.

برخورد با ‘رکود’

هیز بیشتر یا کمتر است که به دنبال دوستان است. اما او نیست کاملا رها کردن این ایده که شاید یک رابطه می تواند همراه.

دویل است از طرز فکر که “هر آنچه که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد.”

“این بسیار عجیب و غریب,” او گفت:. “همه چیز تغییر کرده است.”

هیز بود و چهار ساعت گفتگو با یک آتش زنه مطابقت با تلفن. دویل و خاکستری را گرفته هر چیز Tinder برای ارتباط برقرار کردن با مسابقات خود را در اسنپ چت.

خاکستری اذعان به آن را سخت به نگه داشتن تماس های تصویری رفتن را از زمانی که آن را صرفا یک در یک با یک غریبه. وجود دارد هیچ چیز برای انجام و هیچ کس در اطراف — فقط مکالمه است.

اما حداقل این گفتگوها وجود دارد در راه آنها نیست و همیشه بوده است. هر کس موافق است که مردم به نظر می رسد بیشتر مایل به صحبت.

“من حدس می زنم رکود است یک چیز” Habel گفت. “و در حال حاضر آن را احساس می کند مانند قطع مکالمات, تلفن, تماس, تماس های تصویری.”

پس از COVID-19? ‘هرج و مرج برای اطمینان’

مردم امیدوار کننده مسابقات خود را می نوشد و تاریخ در طرف دیگر. اما خواهد شد که در واقع به ثمر?

مطمئنا دویل گفت: بیشتر مردم خواهد شد رفتن.

“مردم احتمالا نمی تواند نگاه خود را به خانه دیگر را بدون گرفتن کمی بدبخت,” او گفت:.

هیز, دویل و خاکستری به طور کامل انتظار یک کودک دوم بوم. “Coronavirus نوزادان” هیز خواستار آن است.

“من فکر می کنم آن را به هرج و مرج برای مطمئن” خاکستری گفت. “وجود دارد رفتن به یک دسته از مردم رفتن به میله گرفتن آن را شما می دانید. آنها بوده است و مقید کردن — گرفتن که مقید کردن انرژی است.”

هیز متوجه پیشگیری از بارداری راهرو به نظر می رسد در حال اجرا پایین در فروشگاه او مغازه در. اما در همان زمان نیز وجود دارد یک فرصت مردم بیشتر انتخابی یک بار این است که همه گفته و انجام می شود.

“کسی که شما در حال قدمت در یک بازی گاه به گاه یا جدی ظرفیت در حال حاضر می تواند قرنطینه با شما و یا می تواند به موقعیت های جدی” Habel گفت.

اما امیدوارم در به نام عشق, این قرنطینه است ما گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>