ما برنامه ای برای فوتبال دبیرستان اما 2020 فصل متفاوت خواهد بود | Kreager

در پایان دو سوال وجود دارد.

چگونه می تواند ما فوتبال دبیرستان این مدرسه در سال ؟ و چگونه می توانیم آن را با خیال راحت در یک جهان که در آن coronavirus وجود دارد بدون واکسن?

مردمی اگر شما در میانهی شب به تحقق که ورزش دبیرستان را نگاه متفاوت در 2020-21 سال تحصیلی, در اینجا یکی از نهایی شدن تماس بگیرید.

فوتبال ناشناخته داده شده رژیم صهیونیستی است. بیل لی اجرایی به منظور محدود کردن دبیرستان تماس ورزشی — که همچنین شامل بسکتبال و فوتبال و کشتی در میان TSSAA ورزشی. کسانی که ورزش نمی کرده اند تماس بگیرید دریل تا Aug. 30 تحت نظم کنونی.

اما ما در حال حاضر می دانیم TSSAA قصد دارد که در آن می توانید نگه فوتبال یا فوتبال دختران در این پاییز. این چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر برنامه.

این COVID-19 pandemic نگه داشته است ما را از ورزش دبیرستان از اواسط ماه مارس. در آن TSSAA انتخاب کرده است به دنبال رهبری فرماندار و NFHS وقتی که می آید به ورزش دبیرستان و چگونه آنها می توانند با خیال راحت بازگشت.

بزرگترین انتقاد به سمت TSSAA و کارکنان آن شده است آن منفعل رویکرد در اجازه دادن به فرد سیستم مدرسه شکل خاص خود را برنامه ریزی برای برگزاری تمرینات. این منجر به نابرابری که در برخی از مدارس شروع تمرینات قبل از مدارس در بخش دیگر از دولت است. و سیستم مدرسه در کلارکسویل ممفیس و Nashville هنوز برای شروع.

اما در حال حاضر ما می توانید ببینید برنامه ای برای برگزاری یک فصل است.

آن چه نیاز روز پس از فرمان اجرایی که فرستاده TSSAA در تقلا و چپ مربیان بدونم که اگر فوتبال می شود.

این TSSAA نیز در دیدار با فرماندار و خواسته به ارائه یک طرح که در آن منظور اجرایی ممکن است شامل ورزش دبیرستان. که اجازه می دهد برای یک فصل عادی با توجه به طول. این TSSAA جمع آوری اطلاعات بیشتر و ارائه آن.

چه اقدامات ایمنی گنجانده شده در این طرح نیست شناخته شده است. اما مکرر COVID-19 آزمون امکان پذیر نیست.

جذاب به فرماندار چیزی است که باید اتفاق خیلی زودتر. اما شاید آن را فقط به زودی به اندازه کافی برای نجات کل فصل به طور منظم و postseason.

اگر نه سه گزینه ارائه شده بود رای دادند. یکی فراهم می کند یک هفت بازی فصل به طور منظم postseason فرمت. دوم این است که برای هشت بازی فصل و 16-تیم postseason براکت و یک سوم است نه بازی با هشت تیم postseason فرمت. این TSSAA نیز تنظیم منطقه برنامه.

هر ایده آل در یک جهان کامل? هیچ.

در حال حاضر آن را بهتر از نداشتن یک فصل در همه. ما شاهد این با لغو بهار ورزش و هیچ کس می خواهد که برای دیدن دوباره.

رسیدن به تام Kreager در 615-259-8089 یا [email protected] و در توییتر @Kreager.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>