ما برگزار مجازی مدل برای شرق تنسی دانش آموزان — و عکس ها هستند بی بها

هر کس سزاوار یک senior prom — به لباس تا خود را با تاریخ دریافت عکس های گرفته شده با دوستان و رقص شب دور. در طول یک بیماری همه گیر این اجتماعات بزرگ کاملا توصیه نمی شود.

به همین دلیل ناکس اخبار انتخاب یک تعداد انگشت شماری از دانش آموزان از شرق تنسی به شرکت شنبه در اولین (و امیدوارم آخرین), Knox, اخبار, مجازی, مدل, میزبانی توسط خود ما خبرنگار Ryan Wilusz و عکاس خبری Calvin Mattheis.

مطمئن شوید که به هیچ وجه آن را همیشه می تواند جایگزین واقعی مدل. اما ما امیدواریم که سال از این انتخاب دانش آموزان را سرگرم کننده حافظه به عقب نگاه.

چگونه مجازی مدل کار می کند ؟

شنبه سرگرمی و آمد در انواع اشکال از جمله مدل مضمون چیزهای بی اهمیت. و اگر چه وجود واقعی, رقص, مردم bopped سر خود را به برخی از دست برداشت آهنگ.

ما با استفاده از زوم را تخته سفید ویژگی به بازی یک بازی شبیه به Pictionary و دانش آموزان به اشتراک گذاشته شده برنامه های خود را برای فراتر از دبیرستان.

اما ما شاخه های عکس به نظر می رسید از نکات برجسته هر شب.

واقعا منحصر به فرد عکس

با استفاده از دکوراسیون گرد توسط یکی از سردبیران Mattheis قادر به ایجاد یک سرگرم کننده مدل افت در ما photo studio.

او قرار می گیرد لپ تاپ خود را در مقابل دکوراسیون و جامعی عکس از هر دانش آموز است.

در این زمان بود که دانش آموزان واقعا تا به حال فرصتی برای باز کردن در مورد چگونه آنها در حال مقابله طول همه گیر و چه شده است اکثر دشوار است.

“نوع بدون فارغ التحصیلی و … آن را مرتب کردن بر اساس از یک مکان عجیب و غریب به جلو حرکت کند” گفت: Varsha ببو از فرگت دبیرستان. “هیچ چیز واقعا متوقف و یا به پایان رسید. ما فقط نوع شناور شناور در اطراف.”

این بار نیز یک شانس برای به اشتراک گذاشتن چگونه آنها را به ماندن مثبت, آیا آن را با تماشای Netflix بافندگی و یا گرفتن برخی از مقدار مورد نیاز خواب.

اما عکاسی وجود دارد متوقف نمی.

عکاسان نشان داد تا در خانه های خود را به مدل عکس هر دانش آموز سزاوار — از راه دور ،

زیرا اگر چه ما در زندگی از طریق یک بیماری همه گیر این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم همه هنوز هم از آن لذت ببرید.

“من به یاد داشته باشید این کار را برای بقیه زندگی من گفت:” بنیامین Pinzon Knoxville کاتولیک. “و (من) grandkids من یا هر کس — هر کسی. من فقط می خواهم ” من تا به حال مجازی مدل در سال 2020 و آن را تجربه عالی بود.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>