“ما فقط آماده نیست’: Knox County Schools سرپرست در coronavirus shutdown

ماه اول همه گیر گفت: Knox County School سرپرست باب توماس بود “مانند تلاش به درایو خودرو و کشف کردن که چگونه برای تغییر تایر در همان زمان.”

تقریبا پنج هفته پیش مدارس به طور ناگهانی بسته شده برای کمک به سرعت گسترش coronavirus پایان بخشیدن به زندگی ده ها هزار نفر از دانش آموزان, معلمان و کارکنان پشتیبانی در بی سابقه ای مد.

کلاس های درس نمی خواهد پر شود دوباره هر زمان به زودی.

“من فکر می کنم ما فقط نبودند برای آن آماده شده و تلاش برای کشف کردن که به عنوان ما را از طریق آن” توماس گفت. “من شده است در اطراف برای نزدیک به 47 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این که در آن همه چیز فقط به یک کامل متوقف شود.”

توماس Knox County سرپرست پس از سال 2017 نشستم با ناکس اخبار روز جمعه برای بحث در مورد چگونگی سیستم مدرسه در واکنش به بحران و چه در فروشگاه.

“این باعث می شود فکر می کند مثل این است که برای آنفولانزا و یا سیل یا هر چیز جزئی در مقایسه با آنچه که ما از طریق بوده است. این یک فرایند یادگیری برای ما به عنوان من مطمئن هستم که از آن شده است برای سازمان های دیگر نیز هست.”

این به چه معنی برای سال آینده ؟

اگر همه چیز به حالت عادی بازگشت تا پایان تابستان Knox County Schools سر گرفته خواهد شد در اوت. 10.

آغاز سال تحصیلی متفاوت خواهد بود بیش از یک سال معمولی توماس گفت: با چند هفته اول به احتمال زیاد با تمرکز بر بررسی و یا مواد آموزشی را که آموخته اند در ماه گذشته از مدرسه.

“ما به شما کار با ما معلمان و مدیران و مربیان به مطمئن شوید که ما که در محل به دلیل ما می خواهیم دانش آموزان ما به موفقیت تحصیلی و (ما) هر آنچه در آن طول می کشد تا مطمئن شوید که اتفاق می افتد” توماس گفت.

تانیا کت جمهور از Knox County انجمن آموزش و پرورش گفت: معلمان زمان را در طول تابستان به مطمئن شوید که آنها آماده هستند به نظر با دانش آموزان خود در سال آینده.

“بیشتر ما می دانیم که معلمان در حال رفتن به فقط باید برای تنظیم” کت گفت. “این است که نمی توان آشنا به معلمان در Knox County یا معلمان در هر نقطه. وجود دارد رفتن به یک کشور تغییر در چگونه ما آموزش دانش آموزان ما.”

کت گفت که او فکر نمی کند که این یک چالش بزرگ است.

“این خواهد بود چیزی جدید برای همه ما” کت گفت.

کت اشاره کرد که در این سال بوده است به چالش کشیدن در تنسی از بلایای طبیعی به یک بیماری همه گیر. او گفت که او امیدوار است که دانش آموزان می دانند که آنها نمی خواهد سقوط و معلمان را به انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به.

“من فقط می خواهم آنها بدانند که ما با معلمان در مورد مراقبت از آنها و ما در حال رفتن برای کمک به آنها موفق باشد هر وسیله” کت گفت. “آنها در حال رفتن به در نظر گرفته شود شکست.”

روزهای از دست رفته در پایان 2019-20 سال تحصیلی نیست و باید تا سال تحصیلی آینده شروع خواهد شد زود است. این منطقه نیز به دنبال چه اگر دانش آموزان نمی توانند به مدرسه بازگشت در ماه اوت, و چگونه آموزش و پرورش می تواند ادامه.

بیشتر: تنسی کاهش فارغ التحصیلی دبیرستان مورد نیاز تحت شرایط اضطراری coronavirus قوانین

این در دراز مدت بسته شدن نیز به معنای گفتگو در مورد فناوری توماس گفت: از جمله با توجه به آنچه که آن را برای تبدیل شدن به یک یک به یک منطقه به معنی هر دانش آموز اختصاص داده شده دستگاه های الکترونیکی برای یادگیری است.

ناکس شهرستان در حال حاضر دارای بیش از 48,100 دستگاه های خود را برای نزدیک به 60 ، 000 دانش آموزان که شامل لپ تاپ و تبلت و کامپیوترهای رومیزی Harrington گفت ناکس اخبار در اوایل این ماه.

“وجود دارد بسیاری از بحث در مورد فن آوری در حال حاضر و یادگیری آنلاین و ارائه فرصت برای معلمان برای آشنایی بیشتر با تحویل محتوا در شیوه ای که” توماس گفت. “ما با داشتن این گفتگوها در حال حاضر.”

چگونه می تواند این منطقه شده اند بهتر آماده شده است ؟

گیر افتاد, تخت, پا توسط pandemic, دولت تلاش کرده است برای ارائه آموزش از راه دور آموزش و پاسخ به سوالات در مورد چگونه از آن است که دست زدن به همه چیز از نمرات به دانش آموزان چگونه می توانید بازیابی آیتم های سمت چپ آنها در مدرسه وقتی کلاس لغو شد یک روز قبل از رخصتی بهار.

فن آوری شده است در مرکز این مکالمات توماس گفت.

“از بودجه چشم انداز ما در حال صرف پول است که در آن طول می کشد در این شیوه برای تکنولوژی” توماس گفت. “ما در حال محدود مختلف با محدودیت های بودجه, اما من فکر می کنم در آینده ما در حال رفتن به به واقعا تکیه بر تکنولوژی بیشتر به شدت و قادر به تکیه بر تکنولوژی به شدت از وضعیت ما خودمان را در این سال است.”

مطمئن شوید که تمام دانش آموزان در Knox County مدارس باید از فرصت برابر برای ادامه یادگیری شده است مرکزی برای برنامه ریزی و آن را ادامه خواهد داد به رفتن به جلو توماس گفت.

نگرانی اصلی شامل یادگیری دانش آموز بودجه

حصول اطمینان از دانش آموزان آماده و به هنگام بازگشت در پاییز است که اول خود را نگرانی توماس گفت. توماس گفت: این منطقه نیز به دنبال راه هایی برای احترام به سالمندان در دبیرستان که دست در نقاط عطف مانند مدل و فارغ التحصیلی.

فراتر از آن است که او نگرانی در مورد چگونگی این تاثیر سیستم مدرسه بودجه.

“از یک چشم انداز محلی ما به شدت تکیه بر مالیات بر فروش و درآمد و موسسات خرده فروشی در بسته ها و رستوران ها بسته بودن و مالیات بر فروش است که رفتن به پایین” توماس گفت.

مالیات بر فروش بودجه 31 درصد از KCS بودجه و مالیات بودجه 21 درصد گفت: Carly Harrington KCS سخنگوی.

“ما حتی ممکن است مجبور به نگاه در یک سطح از هزینه های که کمتر از این سال تا چه نوع از چیزهایی که می تواند ما را به تعادل است که در خارج و مطمئن شوید که ما آن را در یک راه است که تاثیر نمی کند درس و تاثیر نمی کند؟” توماس گفت. “و آن را برای رفتن به یک چالش بزرگ من فکر می کنم برای ما است.”

ایمیل مونیکا Kast در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @monica_kast. اگر شما لذت بردن از مونیکا, پوشش, پشتیبانی, قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>