ما نظرسنجی از کارگران درباره ضربه مالی از COVID-19. در اینجا چیزی است که آنها با آن روبرو هستیم ،

ناکس اخبار خوانندگان ما که آیا آنها احساس آنها می تواند استطاعت به مدت دو هفته به عنوان توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای خود انزوا زمان در طول بیماری همه گیر. به عنوان بخشی از این نظرسنجی ما نیز خواسته در مورد وضعيت استخدامی بیمه سلامت پرداخت می شود و بیمار زمان.

میله, رستوران ها, آرایشگران ناخن سالن و غیرضروری فروشگاه ها بسته تحت Knox County قوانین و بسته شدن سفارش را پوشش می دهد تقریبا یک پنجم نیروی کار است. فروش, خدمات مواد غذایی و مراقبت های شخصی کارگران در مجموع برگزاری 19.9 درصد از مشاغل در Knox County است.

و یا آنها را تا زمانی که در این ماه هنگامی که در رستوران ها و کافه ها شروع به اخراج در پی Knox County را “امن تر در خانه” سفارش. تنسی وزارت کار دیدم نرخ مدعیان بیکاری پرش از حدود 2000 هفته قبل از آخرین به بیش از 39,000 هفته گذشته است. در سراسر کشور 3.3 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری است.

“ما از صحبت کردن در مورد (COVID-19) در میان خودمان به عنوان چیزی است که به نظر نمی رسد بسیار واقعی” گفت: Marcus بیکر دیرین متصدی بار و سرور در ناکسویل. رستوران خود گذاشته او را جمعه گذشته است. او را تماشا او را به عنوان مدیران ماند در پشت اتاق پر از جدایی متوجه.

“در آن زمان ما نمی دانم چه چیز دیگری اتفاق می افتد که در آن دیگری ممکن است استخدام اما به ما گفته شد که در حال گذاشته شدن ما تا به حال این فرصت را به بیکاری است.”

در حالی که امثال دلار طور کلی مواد غذایی شهرستان, Kroger, Publix و خارج رفتن در استخدام شراب خواری آنها بعید است که قادر به جذب همه آواره با اخراج های دسته جمعی در خدمت صنعت است.

هنگامی که ما خوانندگان ما که آیا آنها می تواند استطاعت به دو هفته تقریبا نیمی از افراد مورد بررسی ما گفت که آنها نمی تواند استطاعت آن را. چهل و دو درصد از پاسخ دهندگان به نظر سنجی ما گفت که آنها تا به حال یک روز یا کمتر از بیمار زمان.

گفت: بسیاری از آنها نمی تواند زمان را به دلایل مالی. دیگران گفت که خود کارفرمایان یا مدیران به شدت دلسرد زمان با تهدید به شلیک.

“هیچ پرداخت را ترک کنند و تحت فشار مدیریت برای رسیدن به محل کار” یک نظرسنجی در جواب نوشت: “من به تازگی نامه ای از هشدار برای تماس بیمار با علائم شبه آنفولانزا.”

کارگران خدمات آویزان در تعادل

مردم به ما گفت که آنها اغلب با آن مواجه گرفتن پرداخت نشده زمان برای بیماری خانواده و یا دیگر شرایط اضطراری. تنسی قانون منع شهرستانها از اجرای مرخصی استعلاجی, خانواده, ترک, حداقل دستمزد را افزایش می دهد و دیگر حمایت.

“من نمی توانم از دست یک هفته پرداخت. من به اندازه کافی انجمن اولیا و مربیان به پوشش زمان قرنطینه. من احساس نمی مانند کار من امن است اگر من را از زمان” گفت: یک نظر سنجی جواب بازتاب بسیاری دیگر.

Coronavirus همه گیر است و حتی سخت تر برای نوک کارگران در رستوران یا کافه به این دلیل که حداقل نوک دستمزد $2.13 یک ساعت بسیار پایین تر از حداقل دستمزد فدرال از $7.25 ساعت برای مشاغل خارج از آن در صنایع. به عنوان رستوران حضور کاهش یافته نوک کارگران نیز خود را دیدم, دستمزد رسید.

“هفته گذشته که در اتاق باز شد و فروش چهار,” بیکر گفت. “برای بسیاری از ما آن را مانند به دنبال یک سیگار در هر بشکه رسید.”

در طول یک بیماری همه گیر این مسائل مرکب با مشکلات مداوم با پوشش بیمه درمانی و یک دهه کاهش به سلامت عمومی و اجتماعی برنامه های ایمنی در سطح ملی و محلی. “برنامه های عمومی به طور فزاینده ای به نفع کارگران بیش از nonworkers … در دوره ای که در آن کار خود را به طور فزاینده ای کمیاب غیر قابل پیش بینی مشروط یا موقت” می نویسد: Colin گوردون استاد تاریخ در دانشگاه آیووا در تاریخ خود را از ایالات متحده سیاست های اجتماعی است.

در حال حاضر برای بسیاری از خوانندگان ما انتخاب از اینکه به خطر دو هفته بدون چک است و دیگر انتزاعی است. از آن آنها است و هیچ کس نمی داند برای چه مدت.

فدرال بسته امداد تصویب این هفته شامل 1200 $در یک زمان برای بررسی واجد شرایط آمریکایی ها و گسترش مزایای بیمه بیکاری اما که فقط اقدام به خرید برخی از زمان. گسترش بیمه پرداخت منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

Corrina, پرکینز, یک جانباز 30 ساله از صنعت رستوران و سابق سرور در مس انبار گذاشته شد بعد از این امن تر در خانه سفارش به اثر رفت.

“به ما گفته شد توسط رئیس ما” شما بروید و فایل (بیکاری),'” پرکینز گفت. “ما بسیار گذاشته تا اطلاع ثانوی.”

پرکینز’, شوهر, یک آشپز به تازگی درگذشت. او تقلا برای پیدا کردن پول برای پرداخت فوق العاده خود را به صورتحساب های پزشکی. اجاره بیمه سلامت و قبوض آب و برق هستند هنوز با توجه.

“من احساس می کنم مانند دولت تحت تصور غلط که ما را به اندازه کافی پول به کیسه سه ماه به ارزش بودجه اضطراری هنگامی که ما واقعا نمی,” او گفت:. “منظورم این است که من شخصا به طور متوسط در حدود 500 دلار در هفته در راهنمایی و کوچک من ساعتی بررسي آمد به شاید حدود 100 دلار در هر دو هفته.”

“شما واقعا باید به یاد بگیرند که چگونه به کشش پول خود را” پرکینز گفت.

پیدا کردن تعادل

برای کارگران در “ضروری” بخش ها نیز وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت. رایان ویلیامز با این نسخهها کار به عنوان یک راننده تحویل قرارداد و از طریق یک گیگ اقتصاد برنامه. کار در اجرای اقتصاد انعطاف پذیر است اما متناقض است. ویلیامز گفت که درآمد روزانه خود را بر اساس یک الگوریتم تراکم کارگران دیگر با استفاده از همان نرم افزار و همیشه در حال تغییر الگوهای تقاضا است.

“پایه پرداخت نیست که بالا گفت:” ویلیامز “و نه از جمله گاز و بیمه ماشین من را در مورد حداقل دستمزد.”

پشتیبانی محلی: در اینجا یک لیست از ناکسویل رستوران که در حال باز کردن در طول coronavirus بحران

ویلیامز توضیح داد که در حال حاضر او را به دیدن یک چشم انداز مثبت در مردم سفارش از زنجیر و درخواست خارج شده تحویل اما او دور از امن است. او باعث می شود تحویل در وسیله نقلیه خود را ندارد بیمه بهداشت و درمان.

“من می تواند اساسا كردن (COVID-19) در اطراف بدون دانستن آن, اما من هم یک انتخاب نیست در ماده” ویلیامز گفت: “هنوز هم وجود دارد به پرداخت صورتحساب در این.”

عدم اطمینان به گسترش افراد مشغول به کار در کار امن تر. دیوید مک فارلین با این نسخهها کار در یک مطب دندانپزشکی و او به ما گفت که در حالی که شرکت خود را گسترش فاجعه پرداخت به کارگران آن در صورت آنها بیمار یا دفتر نیاز به بستن که هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها.

“ما در حال گرفتن به روز رسانی روزانه اما بسیاری از زمان به روز رسانی در مورد چگونه ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد.” گفت: “MacFarlane “اگر دفتر تا به حال به طور کامل تعطیل برای ماه ها و سال من هیچ ایده چه shakeout خواهد بود.”

فعلی بهداشت عمومی استراتژی اجتماعی فاصله و جرم بسته شدن است به چالش کشیدن برای مردم ساخت دستمزدهای پایین.

“که همیشه در مورد سلامت عمومی پیام” گفت: Esllyt جونز مورخ زايمان و بهداشت عمومی در دانشگاه Manitoba در کانادا. “این هرگز واقع بینانه ای برای افرادی که زندگی می کنند یک زندگی طبقه متوسط.”

“تمام مفهوم خود-جداسازی بستگی به داشتن یک سطح معینی از امنیت اقتصادی است.”

درس از سال 1918

در طول سال 1918 پاندمی آنفلوانزا محلی هیت ادارات صادر بسته شدن احکام, مانند کسانی که ما را در محل در حال حاضر. کافه سینما, استخر, سالن سالن رقص و باشگاه های اجتماعی بسته شد در سراسر شمال امریکا است. کارگران در این صنایع شغل خود را از دست یکهو.

“بسیاری از فیلم تئاتر و سالن های کنسرت در آن زمان بودند اتحادیه گفت:” جونز مورخ زايمان و بهداشت عمومی در دانشگاه Manitoba در کانادا. “آنها درخواست دولت برای آنها استخدام یک وکیل است. آنها سعی کردند در نهایت ناموفق برای دریافت غرامت است.”

کارگران صنعتی بودند انتظار می رود برای ادامه کار و نمی تواند بیمار را در زمان. بنابراین به جای آنها ادامه کار گسترش آنفولانزا و گاهی درگذشت. خانواده ها نمی توانند هزینه های مراقبت از سلامت از دست رفته کار و یا هزینه های مراسم تشییع جنازه.

“از دست دادن نان آور شد ویرانگر برای خانواده های طبقه کارگر” جونز گفت. او توضیح داد که اقتصادی precarity فقیر و پوشش مراقبت های بهداشتی از سال 1918 آینه وضعیت امروز است. “شما در واقع در مواجهه با مشکلات مردم مواجه شده بیشتر یا کمتر در همه جا در سال 1918.

“در حال حاضر بسیار شبیه به دنیای 1918-1919 به خاطر آن بود که جهان بدون حفاظت از هر نوع برای کارگران است.”

همه گیر ویروس باعث ایجاد یک طوفان کامل از فقر و نابرابری و عدم مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است.

این است که می گویند که COVID-19 خواهد بود دوم سال 1918 بیماری همه گیر. ما باید ابزارهای بیشتری در اختیار ما است. مراقبت های بهداشتی پیشرفته زیادی در طول 100 سال گذشته وجود دارد و به همین دلیل به این باور است که یک درمان یا واکسن خواهد شد در نهایت. اما در این فاصله یک تاپیک های زیادی است که باید انجام شود و در گذشته بیماری های همه گیر شیوع و دیگر بلایای طبیعی ارائه یک مدل است.

“در سال 1918 مردم با منابع آنها اهدا” توضیح جونز “آنها را سازماندهی تلاش های داوطلبانه با صدها نفر از افراد طبقه متوسط که تغذیه و لباس و در زمان مراقبت از هزاران نفر از مردم است.”

جونز گفت: ناکس اخبار در مورد کمک های متقابل از شبکه های اتحادیه اقدامات و توده داوطلب حرکات که coalesced در پاسخ به این 1918 بیماری همه گیر. دولت تحت فشار بودند تا به اتخاذ بیمه عمومی و خط مشی های بهداشت عمومی. سازمان بهداشت بین المللی رشد و coalesced از گروه های محلی باعث با این بیماری همه گیر.

نویسنده ربکا Solnit در کتاب “بهشت ساخته شده است در جهنم” توصیف جرم داوطلبانه واکسیناسیون جنبش در شهر نیویورک پس از شیوع آبله در سال 1947 پشتیبانی شده توسط یک دولت شهر است که شرکت های داروسازی به گام تا تولید. پنج میلیون نفر واکسینه شدند در دو هفته.

Solnit نمی معطل آبله شیوع در کتاب خود که بر دیگر بلایای طبیعی مانند زلزله و طوفان و هفت. 11. اما او نقطه گسترده تر است. بحران در معرض آسیب پذیری ما قرار داده و ما را در معرض خطر, اما آنها همچنین باز کردن راه برای ما بهتر است برای هر یک از دیگر.

“افرادی که به اندازه کافی شجاع و مدبر به اندازه کافی و سخاوتمندانه به اندازه کافی در حال حاضر وجود دارد” Solnit می نویسد. “اگر بهشت مطرح می شود در حال حاضر در جهنم و سپس به این دلیل است که در تعلیق از نظم معمول شکست بسیاری از سیستم های ما به زندگی و عمل یکی دیگر از راه.”

در کوتاه مدت اقتصادی و اجتماعی شوک ناشی از COVID-19 آسان نخواهد بود. این سازه در محل بسیاری از مردم در ناکسویل تنسی, ایالات متحده آسیب پذیر است. در حال حاضر اگر چه مردم در حال عجله برای پر کردن جای خالی زیادی مانند آنها در گذشته است.

ایمیل وینسنت گابریل در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @vincentdgabriel. اگر شما لذت بردن از وینسنت را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>