“ما احتمالا باید خانه’: Sevier County احساس می کند تاثیر coronavirus گردشگری

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. دانشمندان و کارشناسان پزشکی پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

مارس معمولا تساوی انبوهی از گردشگران به Sevier County, جایی که آنها به پیاده روی در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی سوار سرسره در Dollywood و شلوغی در داخل و خارج از فروشگاه ها که خط پارک وی در مقطع دبیرستان.

در این ماه بوده است متفاوت است. مردم هنوز هم در حال بازدید از شرق تنسی گردشگری نقطه داغ در طول رخصتی بهار, اما جمعیت کوچکتر به نظر می رسد بیشتر و بیشتر در رابطه با استفاده از ضد عفونی کننده دست از حد نرمال است.

Sevier County گردشگری شهرهای شروع به احساس اثرات اقتصادی coronavirus همه گیر بود که بیمار بیش از 200 ، 000 نفر کشته و 8,800 در سراسر جهان که از روز شنبه. توصیه هایی از دولت آمریکا برای جلوگیری از گسترش ویروس با محدود کردن غیر ضروری سفر اجتناب از گروه های بیش از 10 نفر و ماندن در منزل در صورت امکان در حال معلوم نیست خوب برای کسب و کار.

“اگر این ویروس گسترش می یابد مانند آن در سراسر جهان, شماره های بالا خواهد رفت و بیشتر مردم خواهد شد نیاز به ماندن در خانه است که آنچه باید اتفاق می افتد” دیوید پوشیدن شهردار Pigeon Forge گفت: ناکس اخبار. “اما اگر مردم نیستند ما با بهره گیری منطقه ما رنج می برند. ما بین یک سنگ و یک محل سخت است.”

می پوشند, 46, دارای یک چشم انداز منحصر به فرد در این بیماری همه گیر. آثار او نه تنها به عنوان بخشی-زمان شهردار بلکه به عنوان معاون رئیس جمهور از عملیات را برای این جزیره شامل مجموعهای گسترده از پارک سوار, رستوران ها و مغازه ها که در خدمت همراه با پارک Dollywood به عنوان یکی از Pigeon Forge جاذبه اصلی.

پوشیدن گفت: او طول می کشد به طور جدی تهدید مطرح شده توسط COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس جدید و ایران هر روز با همکار رهبران محلی که در مورد مراحل آنها باید برای محافظت از جوامع خود. اما او همچنین نگرانی برای کارکنان کسب و کارهای محلی برخی از آنها فروشگاه های مادر و پاپ خواهد شد که در تلاش برای پایان می رسد دیدار اگر بحران بهداشت و امتداد در ماه به عنوان انتظار می رود.

به عنوان روز پنج تنسی وزارت بهداشت گزارش 154 موارد COVID-19 سراسر کشور با بسیاری از این موارد در میانه تنسی هشت در شرق تنسی و یکی در Sevier County است. میزان واقعی این بیماری سخت است برای ارزیابی به عنوان تست شده و آهسته به سطح شیب دار بالا و در دسترس عموم اطلاعات ناقص است.

“این آسان برای رد کردن چیزی است که شما نمی بینید” فصل گفت. “شما نمی توانید این تهدید را ببینید. شما نمی دانید که کسی که رفته از طریق وضعیت یا شرایطی جز آنچه شما را در رسانه های اجتماعی و یا اخبار است. اما من معتقدم هر کس در این دولت از رژیم صهیونیستی است. (بیل) لی به تمام مقامات محلی در هر شهر و شهرستان در دولت معتقد است آن را به بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

لی بر خلاف سیاستمداران در برخی از ایالت ها است نه موظف ایالت محدودیت در رستوران ها و فروشگاه های دیگر در این بیماری همه گیر. مقامات محلی در Sevier County گفت: در یک بیانیه مشترک پنج شنبه که آنها تا به حال هنوز مشخص نشده که آیا آنها از نظر قانونی می تواند به منظور کسب و کار را تعطیل و روز جمعه از آنها خواسته دولت در بخش بهداشت و درمان به میله و محدود کردن ظرفیت رستوران. اما بسیاری از کسب و کارهای محلی در حال حاضر انتخاب شده به تعطیل برخی از نگرانی برای سلامت عمومی, دیگران, چرا که آنها به سادگی نمی توانیم به کارکنان خود را پرداخت.

ریپلی بسته خود آکواریوم و جاذبه های دیگر در مقطع دبیرستان بر اساس اجتماعی فاصله گرفت. Gatlinburg SkyBridge, صورتحساب به عنوان طولانی ترین پل معلق در آمریکای شمالی به طور مشابه متوقف عملیات. Ober Gatlinburg, زمستان, ورزش, مقصد را به طور موقت نزدیک شروع دوشنبه.

Dollywood اعلام کرد که تاخیر در باز کردن برای حداقل دو هفته. تئاتر شام در Pigeon Forge قفل درهای خود را در حالی که بعضی از رستوران ها نقل مکان کرد و به منظقه وانت و تحویل تنها. کشت و عرض تیره هستند در Tanger Outlets یک به طور معمول شلوغ مرکز خروجی در پارک وی.

“تاثیر coronavirus در مقطع دبیرستان در کسب و کار و گردشگری مشهود است به عنوان آن را در سراسر کشور” خواندن یک بیانیه کوتاه ارائه شده توسط Gatlinburg سخنگوی ست ساقی. “ما چندین کسب و کار است که باید به ما اطلاع خود را بسته. ما امیدواریم که صاحبان کسب و کار در حال مطیع رئیس جمهور و (Centers for Disease Control) توصیه.”

هنوز, برخی از جاذبه های محبوب باقی مانده اند باز است. در مقطع دبیرستان در روز پنج شنبه مردم منتظر در صف برای گرفتن صندلی های تله کابین و Chondolas تا به قله کوه جاذبه در Anakeesta. این شرکت با ذکر نشده coronavirus در آن صفحات رسانه های اجتماعی و یک نماینده بازگشت نیست یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

در ضمن در این جزیره در Pigeon Forge — که در آن شهردار با این نسخهها کار — خانواده در بازدید از پارک در 80-درجه بعد سعی کردم برای حفظ فاصله خود از غریبه ها به عنوان آنها سوار چرخ فلک پیمایش طناب البته در زمان چرخ و lounged در اطراف مرکزی چشمه.

کارگران پاک کردن سطل زباله تمیز و نقشه برگزار شد و درهای باز به طوری که بازدید کننده می تواند اجتناب از دست زدن به دستگیره های درب. علائم ارسال شده در جلوی سپر ماشین گفت: مراجعان به عمل اجتماعی فاصله و جلوگیری از ازدحام با هم در گروه های بزرگ.

ماری کوپر از Morristown بازدید از این جزیره با دو دخترش سنین 4 و 11 و دو نفر از دوستان. کوپر او را تماشا می کردند دختر جوان سوار بر یک رنگارنگ فلزی قورباغه را تشویق می کردند و به او high-five پس از او به پایان رسید و سپس شلاق یک ظرف ضد عفونی کننده دست و تجویز برخی به هر دختر است.

“زندگی ما در حال رفتن به توقف” کوپر گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد کوروناویروس. “من درک می کنم بسیاری از مردم نمی خواهد آمد به همین دلیل بیش از حد است. من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به این مشغول است. من فکر کردم ما برای رفتن به آنهایی که تنها در اینجا.”

نشسته با هم در نزدیکی نیمکت بودند گری و شری Bentrott یک زن و شوهر در 70s خود که سفر در اینجا از یک شهر کوچک در شرق آیوا. خود را پدر آنها توضیح داده شده است و بهار است و تنها زمانی که آنها دور می تواند به عنوان یک خانواده است. آنها برنامه ریزی شده این سفر در سال گذشته قبل از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در چین.

“این احتمالا ایده خوبی نیست که ما هستیم و در مورد” شری Bentrott گفت: در حالی که دختر و پسر در قانون دور بودند خرید. “ما احتمالا باید خانه.”

پوشیدن شهردار در دفاع از کسب و کار است که باز باقی می ماند گفت: بسیاری از صاحبان در Pigeon Forge متمرکز هستند نه بر خود بلکه بر کارکنان خود را.

“نظر من این است که کسب و کار آنها تنها در تلاش برای خط صاحبان جیب,” او گفت:. “چه ما در حال تلاش برای انجام خط جیب این کارکنان است. آنها زندگی می کنند به چک چک مانند بسیاری از آمریکایی ها و آنها رو به یک چک. اگر ما به نوبه خود این افراد بدون برنامه من احساس می کنم ما در حال رفتن به یک جامعه پر از افراد بیکار با هیچ امید و این چیزی است که ما در حال تلاش برای چسبیدن به.”

Sevier County مقامات شده اند کار بر روی یک طرح برای کمک به کسانی که تا محلی گردشگری صنعت نیروی کار متنوع پوشیدن گفت. بیانیه مشترک صادر شده گفت: این شهرستان تصویب شده است برای کمک های فدرال از اداره کسب و کار کوچک.

پوشیدن افزود که مقامات مورد بحث و نصب کیوسک الکترونیکی در فضاهای عمومی تا مردم بدون دسترسی به اینترنت می توانید درخواست برای مزایای بیکاری در حالی که کتابخانه ها بسته هستند.

“اخراج می آیند,” او گفت:, توصیف بهار به عنوان یک زمان بسیار مهم برای صنعت پس از آهسته ماه ژانویه و فوریه. “در اینجا ما ضربه در اولین فصل ما با این موضوع است. همه تحت تاثیر قرار است توسط این. هیچ خط مقدم و یا راه دیگری برای گفتن است که همه را به خط مقدم.”

باید ایده های در مورد چگونه ما باید پوشش coronavirus? رسیدن به تراویس Dorman در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @travdorman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>