ما تلویزیون را ‘زندگی پس از قفل’ Season 2 Finale می رسد جدید شکستن رکورد ارتفاع با بیش از 1.4 میلیون بیننده


شبکه راه اندازی سری از فیلم های ‘مهار کارشناسان و ستاره از زندگی پس از قفل در زنده ماندن خود به انزوا

ما تلویزیون زندگی پس از قفلآمار spinoff از فرقه های مورد علاقه , عشق, پس از توقیف, به دست آمده های نجومی رتبه های بالا برای آن در مارس 20 فصل 2 قسمت آخر با بیش از 1.4 میلیون بیننده در Nielsen زنده +3 اعتبار. همچنین بالاترین انجام قسمت در میان کلید دموی ارائه 622,000 زنان 25-54 و 883,000 بزرگسالان 25-54 از عشق پس از قفل‘s اواسط فصل آخر از فصل 2.

زندگی پس از قفل همچنان به شکستن رکوردها به عنوان بالاترین امتیاز فصل محبوب عشق پس از توقیف حق رای دادن به طور متوسط نزدیک به 1.3 میلیون بیننده در زندگی + 3 رتبه بندی و نمره رتبه بندی بالا در میان کلید دموی زنان 18-49 زنان 25-54 بزرگسالان 25-54 & مجموع بینندگان در حالی که همچنین هجوم صنعت و روند رشد آن بینندگان از فصل قبل است.

در این زمان از اجتماعی فاصله و خود انزوا در میان coronavirus بحران طرفداران می تواند نگاه به ما تلویزیون را که قبلا زندانی استعداد از عشق پس از قفل و بعد از قفل: زندگی پس از قفلکه می دانم بهتر از هر کسی چگونه به تصویب زمان و زنده ماندن ‘قرنطینه’. این “عشق بعد از قفل مهار کارشناسان” می های خود نکات و اسرار برای زنده ماندن در تنهایی حبس و مقابله با بودن جدا از عزیزان از طریق یک سری از ویدئوها در هوا و در سراسر, اجتماعی, شامل, تونی, Lamar شین و جاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>