ما تلویزیون را ‘Mama ژوئن: از به داغ’ ارائه Red Hot رتبه بندی برای فصل چهار آخر


بیش از 1.6 میلیون بیننده مارک سری بالاترین بینندگان از فصل یک

ما تلویزیون را ضربه سری “Mama ژوئن: از به داغ” تحویل رتبه های بزرگ خود را برای فصل چهار آخر با بیش از 1.6 مجموع بینندگان و سری بالاترین بینندگان پس از آن فصل اول آخر در میان زنان 25-54 و تعداد بینندگان در Nielsen زنده+3 اعتبار.

افتتاحیه فصل اول که مستند Mama ژوئن حماسه تحول و شخصی سفر از دست دادن وزن بود کابل شماره یک واقعیت جدید نشان می دهد از 2017. چهار فصل در مخاطبان کنجکاوی و اتصال به مامان جون و خانواده اش باقی می ماند قوی خود را به عنوان فوتی و فوری داستان تکامل یافته اند با فصل چهار ارائه بالاترین فصل به طور متوسط در میان زنان 25-54 و مجموع بینندگان از آنجا که فصل اول و بینندگان رشد در تمام کلید دموی نسبت به فصل قبل تقریبا بی سابقه در رقابتی امروز مشاهده چشم انداز.

فصل چهار آخر نیز تحویل نجومی-رتبه های بالا و دو رقمی بینندگان سود در تمام کلید دموی نسبت به آن قسمت قبلی با افزایش 27 درصد در میان زنان 18-49 و 23 درصد در میان زنان 25-54, 19% در میان بزرگسالان 25-54 و 16 درصد در میان مجموع بینندگان در L+3 مشاهده. آخرین پخش در روز جمعه سوار تلویزیون ما به #1 کابل شبکه اسلات در ساعات پر بیننده در میان زنان 18-49 و 25-54 و بزرگسالان 25-54.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>