چهارشنبه Coronavirus تحولات در منطقه هوستون

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. ابوت کردم فاجعه بزرگ و اعلامیه او می خواست از کاخ سفید است که او را قادر به درخواست برای افزایش کمک های فدرال.

“رئیس جمهور اعلام باز می شود تا منابع جدید مالی برای فرد و کمک های دولتی است که کمک خواهد کرد که تگزاس در پاسخ به این اضطراری برای بهداشت عمومی و حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی است.”

Montgomery County قاضی علامت Keough که کاهش یافته است به موضوع اقامت در خانه سفارش صادر شده و اصلاح شده به منظور امروز که طول می کشد تا اثر از طریق 6 آوریل و می افزاید: محدودیت در “ناخن و مو سالن و چشمه های معدنی دارای مجوز, ماساژ, کسب و کار, تا تو, سرو و لوازم آرایشی و کسب و کار. علاوه بر این خانه های سالمندان بازنشستگی و مراقبت های بلند مدت امکانات در حال حاضر نیاز به محدود کردن ملاقات به بحرانی کمک و پایان زندگی ملاقات تنها.”

Keough را زودتر سفارش وجود دارد گفت: باید بدون شام خوردن در رستوران ها, رستوران ها نباید در استخدام هر فرد که به نظر می رسد بیمار است و همه کارکنان باید دست خود را بشویید. همچنین کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه سینما و تفریحی نوع کسب و کار دستور داده شد بسته شده است. همه رویدادها حمایت و یا مجاز سیاسی زیربخش در مونتگومری باید متوقف و همچنین وقایع مربوط به 10 یا بیشتر مردم در عموم برگزار امکانات در شهرستان ها است. مهدکودک امکانات معاف هستند.

در 3 p. m. روز شنبه گزارش, شهرستان هریس, بهداشت عمومی گزارش 40 مورد جدید از COVID-19 که به ارمغان می آورد کل به 119 موارد مثبت. تا کنون وجود دارد تنها شده است یک گزارش مرگ در این شهرستان گزارش شده در مارس 19.

در همان زمان هوستون وزارت بهداشت آن را اعلام کرده بود 11 جدید مثبت (جدا از county موارد) آوردن مجموع آن به 66.

Fort Bend County گزارش 54 مورد تأیید است که 5 بهبود یافته اند و هیچ مرگ و میر. Montgomery County گزارش 31 موارد مثبت COVID-19 یک increas 8 از روز قبل.

ابوت همچنین سست مقررات حاکم بر صدور مجوز از پرستاران و بیمارستان ها برای آماده سازی برای مراقبت بیشتر از coronavirus بیماران به عنوان مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>