هفتگی کابل رتبه: فاکس نیوز ماند داغ


MSNBC سی ان ان باقی می ماند در میان پربیننده ترین شبکه های کابلی

یک هفته دیگر پیروزی دیگر برای فاکس نیوز آن را به عنوان ادامه آن قابل توجه هفتگی رتبه بندی رگه بیش از ژوئیه 4 تعطیلات هفته.

کابل شبکه خبر به طور متوسط 3.4 میلیون بیننده در ساعات پر بیننده این هفته از 29 ژوئن تا 5 ژوئیه با شکوه تمام کابل های شبکه به صورت 24 هفته متوالی به گفته نیلسن. شبکه منجر شد در ساعات پر بیننده توسط Hannity که شده تماشا ترین نمایش از این هفته.

MSNBC (1.7 میلیون بیننده) و سی ان ان (1.5 میلیون بیننده) به پایان رسید دوم و سوم به ترتیب حفظ خبری کابل شبکه’ تابستان تسلط بیش از سرگرمی های مبتنی بر شبکه. HGTV چهارم بود با 1.2 میلیون بیننده به دنبال TLC را 1 میلیون و ناظران با توجه به Nielsen.

TBS (834,000 بینندگان) تاریخ (811,000), مواد غذایی شبکه (760,000) در ایالات متحده آمریکا شبکه (694,000 و مشخصه فیلم و اسرار (692,000) گرد بالای 10 تماشا ترین شبکه در ساعات پر بیننده در طول هفته.

فاکس نیوز در صدر کل روز نمودار 26 روز متوالی و به دنبال آن, MSNBC, CNN, HGTV و شبکه غذایی بود گفت: Nielsen.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>