خوش آمدید, Eric Greitens شما خزش

He ، او را به عقب. اریک Grei-ده ها بازگشته است!

این است که روزنامه نگاری معادل برنده شدن در قرعه کشی. Greitens صعودی از زیرزمین خانه خود را به عنوان خوشمزه منحرف به عنوان رئیس جمهور تهمت نزولی که معروف پله برقی.

در هفته گذشته مهم ترین بحث در مجمع عمومی درگیر مبهم چیزی به نام “اساسنامه سکون.” در حال حاضر با هر نوع شانس ما یک بار دیگر توان صحبت کردن معشوقه در آرامش.

رژیم صهیونیستی. مایک کشیش بخش است که باید-نه-دیدن تلویزیون. با اولین جشن ایمیل Greitens به ما یادآوری است که دولت می تواند سرگرم کننده دوباره.

Greitens ترس دوباره سوار دوچرخه خود را از صفرا پس زحمت شما هرگز شناخته شده آن را به همان وسیله نقلیه است که همکار او خواهان فرار به یک خندق دو سال پیش با فورد F-150. فراموش نکنیم: Greitens تحت فشار از دفتر نه توسط رسانه های لیبرال نه دموکرات نه با مدار وکیل کیم گاردنر اما خود حزب سیاسی که اعضای آن عمدتا نفرت او.

Greitens استعفا 29 مه 2018 — کمی بیش از یک سال به مدت خود را — تحت یک نفس پانوراما از ابرهای تیره از جمله, اما نه محدود به, المپیک نفاق در کار و خارج ازدواجی بی سابقه ای از فساد سیاسی تیره پول بارز سوء استفاده از خود موسسه خیریه منابع مالی مبارزات انتخاباتی نقض عدم دسترسی به, دروغ گفتن, قلدری و sanctimony. گذشته از آن او فقط یکی دیگر از متوسط فرماندار میسوری.

این قطعنامه از یکی از کم قانع کننده ابرهای تیره — اخلاق تخلفات — که گاه Greitens’ بازگشت پیروزمندانه به صحنه های عمومی در هفته گذشته. دولت اخلاق کمیسیون بود که پس از عمل شکایت ثبت شده در جولای 2018 توسط یکی از Greitens’ جمهوریخواه همکاران.

این یک تصمیم گیری تقسیم. Greitens داشت متعهد “هیچ گونه شواهد تخلف است.” این باعث شد ما به صدا کردن کردن در حال حاضر مرسوم مغلوب ساختن پیشی جستن-صحبت می کنند و فریاد “کل exoneration!” که اگر شما به اندازه کافی به خاطر داشته باشید هفته گذشته ستون ترجمه برای “شما نمی گرفتن من است.” بله Greitens بود هر بیت به عنوان “تبرئه” به عنوان سناتور. جاش هالی بود در هفته گذشته قسمت پس از یک تاول دولت ممیزی در بر داشت او سوء استفاده سیاسی از فعالان خود را به نوبه خود دادستانی کل به یک ستاد انتخاباتی اما تا به حال مرتکب جرم و جنایت است.

همانطور که در هالی مورد یکی نیاز به خواندن چاپ خوب به درک رفتار در دست بود و از نظر اخلاقی دافعه حتی اگر بود و نه کیفری. دولت اخلاق کمیسیون در بر داشت Greitens’ کمپین گناه از دو نقض قابل توجهی به اندازه کافی برای وضع یک غیر زیادی $178,000 جریمه در Greitens.

(اگر او چنگال بیش از پول نقد در 45 روز Greitens تنها به پرداخت $38,000 با توجه به سیاستمداران’ حزبی توافق که مجازات سزاى باید عمیقا با تخفیف. دفعه بعد که شما دریافت یک بلیط سرعت برای 100 دلار درخواست قاضی اگر او و یا او را به شما بدهد “سیاستمدار مجازات” و حل و فصل برای یک بیست در نقطه.)

Greitens’ مالی مبارزات انتخاباتی نقض شد, کوچک, نوک یک کوه یخ غول پیکر از سوء. آنها شبیه به شارژ کسی که با دریافت اموال به سرقت رفته پس از شکست به و burglarized یک خانه با یک تفنگ تجاوز قربانیان و سپس سوزانده محل پایین در راه است.

که نه کاملا چگونه Greitens آن را دیدم در پیروزی پیام به هواداران خود. او قرض خود را با لحن و زبان از یکی از ولاد پوتین کودکان و نوجوانان:

“این اخبار روشن می سازد چه بسیاری از شما می دانستم که همه همراه: در سال 2018 سیستم قضایی ما مورد آزار قرار گرفته بود. دروغ گفته شد و رشوه پرداخت شد جرم تلاش برای سرنگونی 2016 انتخابات. و در حال حاضر حقیقت این است که شروع به بیرون آمدن.

“البته این واقعا در مورد من. آن را یک حمله طراحی شده برای یک هدف: برای سرنگونی خود را, رای, از آنجا که ما برای مبارزه با شما. ثابت آزار و اذیت و سولفات دروغ — تکرار و بزرگ بارها و بارها — حمله باطل در خانواده و امور مالی شخصی مبتلا به مراتب بیشتر از من و خانواده ام. آن را از هم جدا پاره زیادی از زندگی و پایان دادن به بسیاری از خوب است که تیم ما انجام شد.”

Greitens شد در بخش ارجاع اختلاف و در انتظار شهادت دروغ و اتهام گاردنر را از دست داده و در نهایت کاهش یافته است اتهامات جنایی. کسانی که تا به حال مربوط به ماهیت “مرد خانواده” در خارج از زناشویی انجام شده است.

Greitens حذف جزئیات است که دولت قانونگذاران از هر دو طرف در بر داشت معتبر اتهامات از معشوقه “KS” چه کسی گفته آنها او گره خورده بود تا خود را در زیرزمین, عکس نیمه برهنه و بدون رضایت او و با تهدید به عذاب او را اگر او به هر کسی. بسیاری از قانونگذاران به حال حتی بزرگتر نگرانی در مورد سیاسی سوء استفاده از منابع مالی از ادامه ماموریت خود به موسسه خیریه.

آیا هر یک از آن انجام می شده اند impeachable ممکن است قابل بحث اما تا این حد نیست: مگر یک نظر باز کردن یک صفحه اصلی به یکی از معشوقه یک عمل شریف از مهمان نوازی آن می رسد که “حمله باطل در [Greitens’] خانواده” و “پاره جدا از زندگی” بود کاردست از مصر Greitens به تنهایی.

همچنین قابل توجه بود مختصر اشاره به قرار دادن “پایان دادن به بسیاری از خوب است که تیم ما انجام شد.” که ممکن است مورد توجه تیم انجام کارهایی برای کشیش بخش.

خیلی بیشتر consequentially واقعی مسابقه اسب دوانی در اینجا این است که میان فساد و نفاق است. Greitens’ سوء استفاده از منابع ملی تاریک پول به طور چشمگیری در تعداد بی سابقه ای تحت الشعاع خود را در زمان پخش فعالیت های. و در سطح جهانی نفاق نیست محدود به جنسیت: Greitens’ ترحم در مورد داشتن شده است “صدمه” با تمام پستی و “بد” تقریبا غیر قابل تحمل بود.

این همان سخت-مرد مهر و موم نیروی دریایی بالید که خود را به عنوان baddest قلدر در شهر است. او را تهدید بی وفا جمهوری خواهان در جلسات منتشر شده در یک سلول شماره سخره آنها را به عنوان ضعیف و به طور معمول به چالش شخصیت (و گاهی مردانگی) از هر کسی که در دولت, سیاست و یا رسانه ای که جرأت تعرض به او. در حال حاضر او را فقیر قربانی.

یک مورد شروع به پریدن کرد در خسته کننده اخلاق در گزارش کمیسیون. آن را بازگو تبلیغاتی اجرا شده توسط Greitens’ مبارزه با رقبای کاترین Hanaway و جان Brunner. به خصوص قابل توجه بودند حمله Hanaway برجسته سنت لوئیس وکیل و رهبر حزب جمهوری خواه که در خدمت به عنوان دولت و مجلس و آمریکا وکیل در میان پست های دیگر.

Greitens تبلیغات تخطئه Hanaway (و اصول) به عنوان “سیاستمداران و خودی … که در میسوری سیاست برای چندین دهه در حال اجرا برای یک دفتر پس از دیگری پاره کردن مالیات دهندگان انجام یار معاملات برای خود.” در حال حاضر است که برای تلفن های موبایل مانند سیاست, به طور معمول, اما در اینجا چیزی است که یک بیت از عادی: Hanaway نام همچنین به نظر می رسد در پایین اخلاق در گزارش. معلوم می شود او نشان داده Greitens در اخلاق مورد به عنوان وکیل خود.

که بازتابی در Hanaway اخلاقی: وکلا را در لجن-توپ مشتریان در همه زمان ها. آن را ندارد اما به نظر می رسد کنجکاو سیاسی که استقرار جمهوری خواه رهبر می خواهید به دیده می شود در یک کشور مایل از Greitens به خصوص اگر وجود دارد انجیل در اتاق.

از طرف دیگر آن را واقعا می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد خود صالح Greitens که او را مفتخر به نمایندگی های مخوف جریان اصلی حزب جمهوری خواه (و تبه کار سابق) که در کلمات خود را پاره پاره کردن مالیات دهندگان و هم یار معاملات برای خودش.

به نظر می رسد مانند Greitens است که هنوز هم همان خزش. اما مطمئن شوید که به او بازگشت.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید