خوب St. Louis منطقه تفنگ فروشگاه نیست برای صدمه زدن به کسب و کار

برای بزرگنمایی کلیک کنید PHOTO FROM FRIDAY, MARCH 20, 2020

  • عکس از جمعه, مارس 20 سال 2020

برخی از مردم در منطقه سنت لوئیس در حال ساخت در آخرین لحظات فروشگاه مواد غذایی در سفرهای قبل از ما در برخورد با این نسخه محلی از یک “پناهگاه در محل” فرمان اما افراد دیگر در شهر به نظر می رسد جوراب زنانه ساقه بلند در مرگبارتر لوازم.

ما شنیده ام گزارش می دهد که فروشگاه اسلحه و تیراندازی محدوده در سراسر منطقه شده اند بسته به ظرفیت بیش از هفته گذشته اما ما بوده است به شدت به خود منزوی مانند آمریکایی ها خوب بنابراین ما تا به حال نشده است به بررسی این وضعیت است.

اما چند روز پیش یکی از دوستان که در بالوین ما فرستاده تصویر بالا از پارکینگ محدوده STL غرب (14803 منچستر جاده بالوین; 636-220-1300). او گفت: بسیاری شده بود و حتی بیشتر شلوغ پیش از آن در هفته با اتومبیل گردان به سعی کنید برای پیدا کردن یک محل برای پارک.

شده است وجود دارد با عجله به خرید اسلحه و به تقویت مهمات منابع در سراسر ایالات متحده به تازگی و آن را به نظر می رسد که منطقه سنت لوئیس از این قاعده مستثنی است. اخیر NPR داستان به نقل از یکی از تفنگ صاحب مغازه عنوان کرد و گفت که اسلحه فروش شده اند و تا حدود 20 در صد اما که “مهمات فروش واقعا سر به فلک کشید بین 400 درصد تا 500 درصد است.”

و یک تماس به فروشگاه تفنگ در تصویر بالا نشان داد وضعیت کنونی وجود دارد. خود را در محدوده عکسبرداری است که در حال حاضر بسته شده اما آنها در خدمت بسیاری از مشتریان. آنها را محدود به ورود به نمایشگاه به ده نفر در یک زمان به این معنی که مردم به امید وارد خواهد شد که به خط خارج. فروشگاه نمی کند در حال حاضر یک لیست به روز شده از پرسشنامه “با توجه به موجودی تغییر به سرعت در حال.” آنها همچنین محدود کردن مهمات فروش به یک جعبه در هر اسلحه گرم خرید, بنابراین اگر شما امیدوار بودند برای فقط رول در و خرید بیست جعبه گلوله شما از شانس هستید.

مراقب باشید و اقامت هوشمند در خارج وجود دارد در همه.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>