ما نه پریود شما برانسون یک Buttload TP

بسیار وجود دارد برای دیدن در برانسون. آن را بهترین مکان برای رفتن در این میانه برای سالم (و اغلب رنگ ورو رفته) سرگرم کننده است. خانه افسانه ای, هنرمندان, تئاتر, مارول غار نقره ای دلار شهر و دالی پارتن را رم وجود دارد هیچ کمبود بیش از حد بالا همه چیز به شاهد در برنسون.

اما آیا شما می دانید که برانسون نیز به بزرگترین رول کاغذ توالت در جهان است ؟ شما می توانید آن را در “ریپلی آن باور یا نه!” Odditorium (3326 W. 76 کشور بلوار; برانسون).

این موزه دارای هشت گالری و با توجه به ریپلی وب سایت آنها عبارتند از: “بیش از 450 منحصر به فرد آثار باور نکردنی, هنر, دیوانه توهمات و حواس پرت اینتر-تجمعاتی.”

حتی اگر شما نمی توانید بازدید رول در حال حاضر شما هنوز هم می توانید آن را چک کنید در ریپلی در Facebook صفحه و در GuinnessWorldRecords.com.

جاینت رول تولید شده در میسوری بیش از حد در Procter & Gamble محصولات کاغذی شرکت واقع در خارج از کیپ ژراردو. پس از آن بود که حمل و نقل به سینسیناتی اوهایو که در آن پیچیده شده بود در Charmin-مارک پلاستیک.

گینس گفت:

“برای اینکه واجد شرایط برای ثبت رول تا به حال به outsized به مقیاس و ساخته شده از همان مواد استفاده می شود به صورت منظم به صورت تجاری در دسترس رول توالت با رکورد تعیین شده توسط اندازه گیری قطر محصول نهایی.”

گینس نهایی اندازه گیری رول ثبت شده ارتفاع در 8.49 و قطر در 9.73 ،

که بسیاری از TP. سلام برانسون شاید شما می تواند ما قلاب تا با یک ایوان انتخاب کنید ؟

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>