غرب دبیرستان از بین بردن آخرین مرجع بصری به کنفدراسیون

چه آغاز شده به عنوان تماس از نژادپرستی در Facebook به غرب دبیرستان فارغ التحصیلان به پایان رسیده است در عمل – مدیران مدرسه از بین بردن آخرین بصری مؤتلفه نمایندگی از مدرسه شورشیان نام مستعار.

مدیر یک Facebook برای غرب بالا فارغ التحصیلان استفاده Robert E. Lee مجسمه های خود را به عنوان تصویر پروفایل و تصویر مؤتلفه رهبر سرخوردگی برخی اعضای. یک عضو با ارسال نامه ای به Knox County, مدارس, مدیران, درخواست از آنها برای دخالت کند.

عضو گروه تری Jackson ارسال نامه خود در زمانی که رهبران در سراسر کشور در حال دست و پنجه نرم با تصمیم گیری در مورد آنچه برای انجام با مؤتلفه بناهای تاریخی. مقامات دولتی و فعالان, رهبران نظامی و دیگران نامیده می شود برای حذف مؤتلفه مجسمه و مؤتلفه پرچم.

جکسون گفت: منطقه نباید اجازه دهد کسی که یک نژادپرست مشخصات عکس برای ارسال در یک گروه که جشن عمومی دبیرستان. (مدیر Facebook صفحه است نه یک منطقه کارکنان.)

سرپرست باب توماس پاسخ داد. نامه خود به جکسون متحده “اگر چه KCS هیچ کنترل مستقیم یا اتصال به Facebook صفحه ما را به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را بیش از استفاده از تفرقه تصاویر.” این منطقه را به دست بسته بود از این گروه نبود به طور مستقیم وابسته به مدرسه و یا پایه و اساس آن با وجود گیج کننده زبان در Facebook صفحه.

توماس گفت: مقامات منطقه خواسته اند به حذف “هر گونه اطناب است که نشان می دهد آن است که به طور مستقیم وابسته به مدرسه و یا پایه و اساس آن.”

اما تصویر پروفایل آورده تا از یک مسئله بزرگتر – غرب دبیرستان شورشیان نام مستعار و سابق طلسم.

مدرسه متوقف شد و با استفاده از مؤتلفه پرچم در طول 1971-1972 سال تحصیلی با توجه به اخبار Sentinel مقاله از سال 2005 اما شورشیان نام مستعار باقی مانده است. مدیران در بر داشت یکی از آخرین رجعت به آن دوران هنوز هم وجود دارد.

“غرب ساخته شده است که یک تلاش آگاهانه برای ریختن هر گونه تصاویر از کارتون جنوبی سرهنگ شخصیت” توماس نوشت: در نامه خود به جکسون. “در این مرحله تنها یک چنین پژمرده تصویر باقی مانده در یک تریلر و تلاش های در جریان برای حذف/جایگزین تصویر.”

این مدرسه تنها مدرسه محلی بالا با شورشیان به عنوان نام مستعار خود را. مریویلل دبیرستان نیز با استفاده از شورشی و یک طومار خواستار یک نام مستعار جدید.

پرداختن به نژادی و بی عدالتی است که بخشی از Knox County, مدارس پنج سال برنامه ریزی استراتژیک. هیئت مدیره مدرسه نیز به تصویب یک قطعنامه به رسمیت شناختن Juneteenth به عنوان یک “جشن سالانه از گذشته و حال و آینده از آزادی و کسانی که نسبت به آزادی” در ژوئن 19. این قطعنامه ایجاد نمی کند یک روز مرخصی برای کارکنان منطقه.

تبریک کلاس 2020!: دیدن صدها عکس از دبیرستان فارغ التحصیلی در سراسر شرق تنسی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>