Western Kentucky طلسم pokes در تنسی اسموکی, ‘Rocky Top’ در توییتر تصویری

Western Kentucky ادعا جزئی پیروزی بر دانشگاه تنسی و آن طلسم بزرگ قرمز ساخته شده مطمئن جلد طرفداران مورد آن را می دانستند.

کالج ورزشی در SiriusXM حساب توییتر با انجام یک نظرسنجی به تاج و تخت این کشور بالا دانشگاهی طلسم و قرمز دقت ضرب و شتم اسموکی درآمد 51.6 درصد از بیش از 27000 آرا در این نظرسنجی نخبگان و هشت.

پس از پیروزی یک ویدیو از بزرگ قرمز مسخره محبوب UT مبارزه با آهنگ “راکی بالا” نوشته شده بود بر طلسم حساب رسمی توییتر.

قرمز بزرگ برگزار می شود نشانه آن است که گفت: “صدر”, نسخه فشرده غربی کنتاکی را Hilltoppers نام مورد درخشان, ثبت نام زمان تا کنون کلمه “بالا” شنیده شد در این آهنگ.

“خوب Ol’ راکی تاپ” صدای جیر جیر به عنوان گفت.

قرمز بزرگ ساخته شده که اولین آن در طول 1979-80 فصل Western Kentucky. آن را به عنوان “بزرگ خزدار دوست داشتنی آفریده” هر چند واقعی خود را شکل و فرم و یا آنچه که دقیقا آن است که هنوز ناشناخته است.

خالق رالف کری گفت که او می خواست به چیزی بین یک جنگلی و حیوانات.

در ضمن اسموکی ساخته شده و اولین بازی خود را با دانشگاه تهران در سال 1960 به عنوان یک لباس با یک UT در آن حلقه. در سال 1982 درست صحنه و لباس ساخته شده بود به تقلید bluetick coonhound زنده طلسم برای جلد از سال 1953.

قرمز بزرگ روبرو خواهد شد اوکلاهما را نسل در چهار نهایی از توییتر نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>