ما باید حرکت شبیه چمچه زنی: Cruze مزرعه راه اندازی سومین مغازه بستنی

ناکسویل وطن بستنی رهبری به کوه های اسموکی.

Cruze مزرعه خود را باز سوم فضای خرده فروشی در این تابستان در سویرویل صاحب کالین Cruze Bhatti گفت ناکس اخبار روز جمعه.

فروشگاه ساخته خواهد شد در پنج اوکس توسعه خاموش Parkway مجاور به Ogle برادران General Store. اموال بخشی از 200 هکتار متعلق به Ogle خانواده پس از سال 1925.

“آنها یک خانواده بزرگ کسب و کار و ما هیجان زده برای قرار دادن ما یخ مغازه کرم در کنار آنها” Cruze Bhatti گفت.

آن را خوب زمان بندی برای راه اندازی این سرمایه گذاری جدید به عنوان مزرعه مازاد شیر و خامه. هر دو زمین کرایه فروشگاه های مواد غذایی در ناکسویل در حال حاضر آماده برای فروش Cruze محصولات کشاورزی است. و آن را یک فرصت برای برقراری ارتباط با مشتریان جدید است.

“ما تا به حال تعداد زیادی از مردم درخواست ما شیر به خصوص در Sevier County” Cruze Bhatti گفت. “حالا که ما یک فروشگاه خرده فروشی وجود دارد, من به امید رسیدن به مردم به طوری که آنها باید از یک محل به محل آمده نه تنها بستنی بلکه برای به دست آوردن شیر.”

Cruze Bhatti گفت: آنها را استخدام 20 تا 30 نفر به کار در 2000 فوت مربع سویرویل فروشگاه. و انتظار می رود همان پرنیان سرگرم کننده و طعم دهنده بستنی.

“این بسیار سرگرم کننده برای باز کردن یک فروشگاه” Cruze Bhatti گفت. “آن چیزی که مورد علاقه من به انجام. من فقط دوست دارم همه انرژی که می آید از قرار دادن آن با هم و ساختن یک تیم و البته یک روز باز است بسیار سرگرم کننده است.”

این Ogles ساخته شده اند چندین خرده فروشی ها به این منطقه در سه سال گذشته است. آنها بازسازی سابق, Fairfield Inn & Suites به تسلیم در پنج اوکس در سال 2017; پنج اوکس مزرعه آشپزخانه باز در تابستان 2018 و Ogle برادران General Store در ماه نوامبر افتتاح شد 2019.

این محل به معنای جشن نه تنها سابقه خانوادگی بلکه جنوبی آپالاچی فرهنگ جیک کردهاید گفت.

Ogle تحسین Cruze مزرعه تجاری و دیدم یک فرصت برای اضافه کردن یک “تجربی” قطعه ای از خرده فروشی با وطنی داستان به اموال.

آنها در حال ساخت یک منطقه است که شامل صندلی های یک مرحله برای موسیقی زنده و نمایش ها از کوه ها و به عبارتی دیگر جای خوبی برای مشتریان برای لذت بردن از برخی از بستنی.

“ما فکر می کنیم که خود را با نام تجاری است بنابراین مطابق و سازگار با آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن در اینجا” Ogle گفت.

این 8000 فوت مربع general store به فروش می رساند همه چیز را از, هوای آزاد, پوشاک سفال ساخته شده در محل به محلی صنایع دستی موارد تازگی و لباس و اسباب بازی و مواد غذایی است.

بیشتر وجود دارد توسعه در فروشگاه برای منطقه کردهاید گفت. پس از Cruze مزرعه پروژه به اتمام است Ogles برنامه ریزی برای باز کردن یک فصلی بازار کشاورزان.

“ما می خواهم به ماندن در این کلی تم” Ogle گفت. “چیزهایی که ما انجام داده ایم در اینجا … همه چیزهایی که باید یک موضوع مشترک است که در این جشن تاریخ از اموال و خانواده ما بلکه کل این منطقه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>