چه کالج ها در جنوب در حال انجام و انجام نمی دهد – برای ورزشکاران در روز انتخابات

پس از NCAA توصیه می شود در اوایل این ماه که مدارس علامت Nov. 3 به عنوان یک بعد از فعالیت های ورزشی پس از, ورزشکاران می تواند رای بیشتر به راحتی در روز انتخابات Austin Peay نقل مکان کرد و به سرعت به روشن ورزشکاران تقویم برای روز.

“برخی از چیزهایی که بزرگتر از یک عمل” Austin Peay مدیر دو و میدانی جرالد هریسون گفت: از دوران مدرسه تصمیم به ورزشکاران روز خاموش.

بلمونت و Grambling دولت نیز پاک ورزشکاران تقویم برای اولین دوشنبه در ماه نوامبر.

“ثبت نام و اعمال حق رای همواره یک اولویت Grambling دانشگاه ایالتی” Grambling امور خارجه دو و میدانی دیوید “زنگ زده” Ponton گفت. “2020 سال انتخابات ممکن است این مهم در کشور ما در تاریخ معاصر است. من این را تحسین NCAA تصمیم. اگر ما می خواهیم برای دیدن تغییر ما باید رای بدهند.”

کسانی که در مدارس پیوستن به امثال Georgia Tech و موسسات در آسمان بزرگ و امریکا شرق و کنفرانس ها در حمایت به شیوه و یا مسابقات در روز انتخابات.

در جای دیگر بسیاری از مدارس در حال اقدام برای کمک به ورزشکاران رای از جمله کمک به آنها برای رأی دادن ثبت نام اما چند باید متعهد به ساخت Nov. 3 یک روز مرخصی اجباری از فعالیت های ورزشی.

“ما در حال حاضر بحث در مورد روش های مختلف برای تشویق ما دانشجو-ورزشکاران برای شرکت در فرآیند رای گیری” تنسی ورزشی, سخنگوی وزارت تام Satkowiak گفت: در یک ایمیل. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی تعیین می شود نسبت به نوامبر. 3 از جمله ورزش-برنامه خاص و چه در صورت وجود اقدامات صورت گرفته در این کنفرانس در سطح. ما در حال حاضر آغاز شده داخلی و تلاش برای کمک به دانش آموزان ورزشکار با ثبت نام رای دهندگان.”

هر SEC تیم فوتبال برنامه ریزی شده است برای بازی در یک کنفرانس بازی Nov. 7 و سه شنبه ها در طول بازی هفته به طور معمول یک روز که در آن شیوه های رخ می دهد.

خارج از فوتبال ورزش هایی مانند بسکتبال و فوتبال و والیبال, کشور عبور, شنا و غواصی در حال انجام در ماه نوامبر و یک نمونه سهشنبه در طول فصل می تواند ویژگی های یک تمرین و یا بازی و یا یک سفر روز برای جاده رقابت است. رقابت کامل برنامه برای بسیاری از تیم های دیگر از فوتبال آن را منتشر نکرده اند.

هیچ SEC مدرسه علنا متعهد به پاک کردن ورزشکاران تمرین تقویم در روز انتخابات و در این کنفرانس گفته شد که آیا آن را توصیه یا دستور که عضو آن مدارس علامت Nov. 3 به عنوان یک روز خاموش.

مانند تنسی و جورجیا کمک کرده است تا ورزشکاران ثبت نام برای رای دادن اما متوقف خجالتی از روز انتخابات آزاد از شیوه ها و رقابت است. در ژوئن 13 روز پس از NCAA توصیه می شود مدارس به ورزشکاران Nov. 3 خاموش گرجستان سازماندهی یک تیم فوتبال راه رفتن به هیئت انتخابات در آتن بنابراین ورزشکاران می تواند ثبت نام برای رای دادن.

“آن چیزی که هماهنگ بود و آن را فوق العاده برای دیدن” گرجستان مدیر دو و میدانی گرگ McGarity گفت.

و به عنوان برای نوامبر. 3?

“ما باید که بحث ما با مربیان و ما نیز داشتن که بحث در این کنفرانس در سطح و همچنین” McGarity گفت.

ممفیس نیز می افتد به اردوگاه ارائه کمک و رای گیری آموزش و پرورش به ورزشکاران است اما مشخص نیست Nov. 3 به عنوان یک بعد از فعالیت های ورزشی.

“ما از صمیم قلب حمایت ارائه های ورزشی-گروه محیط زیست است که تضمین می کند تمام دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان باید در تمام گستره ملی در روز انتخابات به حق خود را به رای” ممفیس مدیر دو و میدانی Laird Veatch در بیانیه ای گفت. “با این هدف در ذهن ما ایجاد یک برنامه است که آموزش ما دانشجو-ورزشکاران در گزینه های رای گیری اطمینان حاصل شود که زمان در دسترس ساخته شده است برای فرد رای گیری و تسهیل در رای گیری غایب هر زمان که لازم است.”

برخی از ورزشکاران بدون شک در حال ثبت نام برای رای دادن در زادگاه بنابراین حتی اگر آنها به حال انتخابات بعد از عمل, رای گیری احتمالا مستلزم یک absentee ballot.

در آخرین انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 46.1 درصد از واجد شرایط 18 – 29 ساله رای دادند با توجه به ایالات متحده داده های سرشماری در مقایسه با 70.9 درصد از کسانی که واجد شرایط 65 ساله و مسن تر و 6/66 درصد از کسانی که بین 45 تا 64.

در این سال انتخابات خواهد آمد در لحظه ای سرنوشت ساز برای یک کشور رو به سلامت و چالش های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. علاوه بر این, این کشور درگیر در تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

هیچ فوتبال کاسه زیربخش تیم در حال برنامه ریزی برای بازی Nov. 3.

بوفالو برنامه ریزی شده بود به بازی در ایلینوی شمالی در روز انتخابات اما اواسط آمریکا در کنفرانس نقل مکان کرد و بازی به Oct. 31.

دو FBS بازی در حال برنامه ریزی برای نوامبر. 4 و دو در Nov. 5. دومی تاریخ شامل ایالتی آرکانزاس بازی در لوئیزیانا.

“ما برنامه ریزی برای ارائه پشتیبانی و آموزش و پرورش در روند رای گیری به ما دانشجو-ورزشکاران و کارکنان” لوئیزیانا, ورزشی, سخنگوی وزارت پاتریک کرافورد گفت. “علاوه بر این کمربند خورشید کنفرانس خواهد شد راه اندازی یک لیگ ابتکار و ما نگاه به جلو به عنوان شرکت کنندگان فعال در این پروژه است.”

در جای دیگر در لوئیزیانا لوئیزیانا فناوری در حال کار در رابطه با کنفرانس ایالات متحده آمریکا در مورد احتمالا ساخت Nov. 3 روز خاموش برای ورزشکاران است.

ثانیه تخته سنگ Nov. 7 بازی شامل مشخصات بالا بازی مانند آلاباما در LSU و گرجستان در کارولینای جنوبی است. یک مدرسه ممکن است دریغ را Nov. 3 بعد از تمرین مگر اینکه حریف خود نیز می کند بنابراین یا SEC باعث می شود آن را اجباری برای همه مدارس.

هریسون نیست منتظر یک کنفرانس بخشنامه به عمل می کنند.

مانند Grambling دولت Austin Peay فوتبال قهرمانی زیربخش مدرسه با یک بازی برنامه ریزی شده برای نوامبر. 7. به طور معمول, Austin Peay طول می کشد شنبه در طول یک بازی در هفته و شیوه های شنبه. فرمانداران خواهد تلنگر برنامه برای کسانی که در طول روز انتخابات هفته هریسون گفت.

“نه یک مربی فکر (ساخت Nov. 3 روز خاموش) یک ایده بد بود و ما دانشجو-ورزشکاران واقعا هیجان زده در مورد داشتن که روز به بخشی از چیزی است که همه ما احساس می کنید بسیار مهم است” هریسون گفت.

“برای ما, آن را در مورد یک بخشی از جامعه ما و یکی از بزرگترین راه های شما که به رای,” او اضافه شده است.

برخی از Austin Peay ورزشکاران به طرح داوطلب در حوزه های رأی گیری در مونتگومری که در آن مدرسه واقع شده است در حالی که دیگران را کمک به حمل و نقل رای دهندگان به حوزه های رأی گیری.

“این جوان دانشجو-ورزشکاران تشویق یکدیگر به ثبت نام برای رای دادن” هریسون گفت. “آنها در حال صحبت کردن با کلی جمعیت دانشجویی در Austin Peay. من شنیده ام آنها را به بحث در مورد ساخت مطمئن شوید که کسانی که نمی توانند به پای صندوق های رای در روز انتخابات خود را به استفاده از رای گیری غایب است. این افراد جوان مشغول به کار هستند و با انگیزه و تشویق برای دیدن.”

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه جورج رابینسون, هایدی Venable مارک Weiszer, Tim Buckley و اوان بارنز کمک به این داستان.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>