چه coronavirus معنی برای گوش های بزرگ و بین المللی خود را مخاطب ؟

گوش بزرگ جشنواره برنامه ریزی شده است به اتفاق می افتد در مرکز شهر ناکسویل در اواخر این ماه به عنوان برنامه ریزی شده با وجود نگرانی در مورد کوروناویروس در ایالات متحده و خارج از کشور.

اشلی Capps, مدیر اجرایی جشنواره و مدیر ارشد, AC, سرگرمی, گفت: در یک ایمیل که سازمان در حال نظارت بر وضعیت پزشکی حرفه ای.

گوش های بزرگ شناخته شده است برای طراحی بین المللی هنرمندان و مخاطبان به ناکسویل در هر سال. مردم از 48 ایالت و 22 کشور سفر به ناکسویل در سال 2019 برای حضور در.

“ما امیدواریم که برای بهترین’

از شنبه بعد از ظهر وجود داشته است بدون لغو توسط هنرمندان و یا جشنواره شرکت کنندگان Capps گفت.

“در این مرحله, این جشنواره است که هنوز هم بیش از 3 هفته دور و ما اقدام به برنامه ریزی ما بر این فرض است که این جشنواره برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده,” او گفت:. “بدیهی است که تحولات آینده می تواند تاثیر چیزهایی که در راه های پیش بینی نشده. ما به امید بهترین ها.”

گوش های بزرگ برنامه ریزی شده است به محل مارس 26-29 در سالن های مختلف در سراسر شهر.

‘با تکیه بر متخصصان پزشکی’

Capps گفت: این جشنواره قصد دارد به آموزش شرکت کنندگان در مورد ویروس ها و شیوه های در محل برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل گسترش یافته است. اما از آنجا که ویروس های اخیر توسعه دهندگان هنوز دستورالعمل های خاص به اشتراک بگذارید.

“اما ما قطعا با تکیه بر متخصصان پزشکی برای کسانی که خواهد شد به اشتراک گذاری با جشنواره شرکت کنندگان قبل و در طول جشنواره آخر هفته” Capps گفت.

Capps گفت: ایمنی از تمامی شرکت کنندگان “است که همیشه ما #1 نگرانی است.”

سازمان دهندگان در تماس با شبکه های خود را در رویدادهای کسب و کار و “را ادامه خواهد داد برای نظارت و ارزیابی وضعیت در روزهای آینده و هفته,” او گفت:.

در مورد جشنواره

مثل همیشه جشنواره امسال موظف است با هر نوع خاص. صف شامل سهم عادلانه خود را از نام های بزرگ از جمله Patti Smith, John Paul Jones, Devendra Banhart, Thundercat و کیم گوردون.

سنگ نورد هنگامی که برچسب گوش بزرگ “ترین adventurously برنامه ریزی جشنواره موسیقی در آمریکا” و جشنواره همچنان به جلب ستایش از رسانه های خبری در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>