چه شرایطی ورزش معنی ناکسویل?

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. دانشمندان و کارشناسان پزشکی پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

این پرچم از 14 ثانیه مدارس flapped در نسیم پنج شنبه شب فوق Fieldhouse اجتماعی بر آنچه در شرایط عادی می توانست اولین روز از مسابقات NCAA اولین دور.

شاید این پرچم باید پرواز نیمه افراشته.

به جای ریختن آبجو برای hoops طرفداران پنجشنبه Fieldhouse اجتماعی بسته درب به طور نامحدود به محبوب خود نوار های ورزشی در دانشگاه عوام راه است.

یک روز بعد, تمام, Knoxville, کافه ها و رستوران ها دستور داده شد بسته به ناهار خوردن در مشتریان در میان اجتماعی فاصله تلاش امریکا جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

پنج شنبه اول مسابقات NCAA به طور معمول نوبت ورزشی میله مانند این یکی به نقاط داغ. Fieldhouse اجتماعی نصب شده جدید 10-توسط-16-پا LED صفحه نمایش تلویزیون در اوایل این فصل زمستان با جنون مارس در ذهن است.

سپس در هفته گذشته بازی متوقف شده است.

وجود خواهد داشت هیچ NCAA Tournament و هیچ ورزشی از هر نوع برای آینده قابل پیش بینی.

مطلع: ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه

“ما درست در لبه پردیس و شما باید یک دانشگاه با دانشجويان و یک نوار های ورزشی با هیچ ورزشی” Fieldhouse اجتماعی مدیر رادنی لی گفت.

ورزش بخشی از نیروی حیاتی از این جامعه و دیگران مانند آن را در سراسر امریکا است. آن را سخت به رانندگی در خیابان در ناکسویل و نه یک جلد پرچم یا پلاک مرز و یا یک پرتقال کمان در یک صندوق پستی.

نداشتن ورزش اثرات ناکسویل اقتصاد. آن را نیز تحت تاثیر آن روان است.

“من نگران طرفداران ورزش از نظر روانی چرا که بسیاری از طرفداران ورزش واقعا نیاز به این سوخت. آن را برآورده زندگی خود گفت:” پل Finebaum میزبان محبوب “پل Finebaum نشان می دهد.”

شاید هیچ کس بهتر از انگشت شست بر روی نبض ثانیه های ورزشی طرفداران روانی دولت از Finebaum. یک تنسی بومی و دانشگاه تهران فارغ التحصیل او با طرفداران در سراسر جنوب در چهار ساعته نشان می دهد که ايران پنج روز در هفته در ثانیه شبکه ESPN Radio.

بیشتر: Mad مورد جنون مارس بودن لغو شود ؟ رای ما در شرق تنسی مشاهیر براکت!

Finebaum شنیده تن از تماس گیرنده صدای تغییر به عنوان coronavirus غالب اخبار چرخه ورزش و ناپدید می شوند از تقویم.

“در آن وجود دارد برخی از خشم در مورد تمام بازی های می شود به خصوص در بهار ورزش” Finebaum گفت. “است که به سرعت رفت به یک سطح از سردرگمی است. و در حال حاضر من فکر می کنم ما در یک سطح تقریبا روانی گمگشتگی.”

چه سابقه ورزشی تعطیل?

وجود ندارد یک در سراسر-هیئت مدیره ورزشی shutdown پس از 9/11. حملات تروریستی آمد در صبح روز سه شنبه.

لیگ اصلی بیس بال متوقف شد و برای یک هفته. NFL و کالج فوتبال تیم بازی نکرده بازی های خود را که آخر هفته. تنسی, برنامه ریزی, رقابت, بازی, برابر, فلوریدا منتقل شد به ماه دسامبر و تیتان’ بازی در برابر Bengals معطوف به ژانویه.

“تفاوت بود و ما می دانستیم که ما می بازی آخر هفته آینده گفت:” مایک کیت یک تیتان رادیو پخش از سال 1998 است.

در حال حاضر وجود دارد هیچ جدول زمانی برای ورزش’ بازگشت.

اولین که برخی از نرم افزار لیگ امید به بازگشت است اواسط ماه مه. SEC کمیسر گرگ سنکی گفت او امیدوار کالج فصل فوتبال برگزار خواهد شد.

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.

پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 از سرگیری بازی به مردمی دلیلی برای جمع به عنوان طرفداران ورزش — و به عنوان یک آمریکایی.

در حال حاضر مقامات دولتی در حال تشویق مردم به ماندن چند پا دور از یکدیگر برای ایمنی خود و ایمنی دیگران.

“من فکر می کنم در حال خاموش شدن ناگهانی بی سابقه ای را در این زور و مدت” جان Thelin یک دانشگاه کنتاکی استاد با تمرکز بر آموزش عالی و سیاست های عمومی و نویسنده “تاریخ آموزش عالی آمریکا گفت:” در ایمیل.

“علاوه بر (این) 9/11, مقایسه, من بازگشت به دوران قبل — چه ورزش جهان و مرتبط با سرگرمی و ناهار خوری بود که در پی ترور رئیس جمهور جان اف کندی. سرد و غم انگیز. یک تفاوت آشکار این است که در نهایت کشور از جمله آمریکا و دانشگاه از سر گرفته خود را در فعالیت های سنتی و بازیابی. اما این یک پیش اخطار.”

تنسی است بازی فوتبال کالج در هر فصل از سال 1943 زمانی که فصل آن لغو شد در طول جنگ جهانی دوم است. متعدد, دانشکده فوتبال, برنامه نیست زمینه تیم های که در آن سال. این جلد مردان تیم بسکتبال نیز بازی نمیاد 1943-44 فصل است.

ورزش حرفه ای ادامه داد: در طول جنگ جهانی دوم پس از رئیس جمهور فرانکلین روزولت نوشت: “چراغ سبز نامه” در سال 1942 تشویق بیس بال به ادامه.

ورزش به نظر می رسد رهبری برای تمدید خاموش شدن پس از وزیر جنگ نیوتن D. بیکر صدور “کار و یا مبارزه با” نظم در 1918 سفارش تمام پیش نویس-سن مردان غیر ضروری شغل برای پیوستن به ارتش و یا کار جنگ مربوط به شغل. لیگ اصلی بیس بال بازی کوتاه 1918 فصل اما جنگ به پایان رسید که در ماه نوامبر جلوگیری از هر گونه تمدید ورزشی وقفه.

تنسی نیست فوتبال بازی فصل به فصل در سال 1917 و یا 1918 به دلیل جنگ و 1918 همه گیر آنفلوآنزا. برای حدود یک ماه در پاییز 1918 Knoxville, مدارس و کلیساهای تئاتر و استخر اتاق بسته پس از سفارش از شهرستان هیئت مدیره بهداشت و درمان است.

امروز مدارس تعطیل هستند در سراسر شرق تنسی است. UT انجام خواهد شد آموزش از راه دور برای بقیه ترم با دانش آموزان گفت: برای ماندن در خانه پس از رخصتی بهار. بسیاری از کافه ها و رستوران ها بسته شده اند به طور نامحدود یا محدود خدمات خود را به گرفتن سفارشات.

“ترس که در سال 1918 موجب اپیدمی است شبیه به آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر گفت:” اندی دویل استادیار تاریخ در Winthrop که تخصص شامل آمریکای جنوبی و سابقه ورزشی.

چه ورزشی’ غیبت به معنی ناکسویل

تنسی تیم بیس بال برنامه ریزی شده بود به میزبان واندربیلت در این آخر هفته و سافت بال تیم به میزبان آلاباما در اولین SEC خانه سری برای هر تیم است.

تحت شرایط عادی هزاران نفر از طرفداران را جمع آوری و در لیندزی نلسون ورزشگاه و Sherri لی پارکر ورزشگاه در طول هر تیم سه بازی از سری بازی های.

دیگران را گوش به مسابقات NCAA. بانوی جلد شد و انتظار می رود به زمین یک پیشنهاد. تیم مردان طولانی بود اما این کالج ورزشی شهر و مسابقات NCAA را تحت سلطه گفت و گو در اطراف شهر با یا بدون جلد’ شمول است.

این نه فقط جسمی جامعه خواهد شد که تحت تاثیر ورزش’ نبود. آن را نیز تصور جامعه گفت: دویل است.

محقق بندیکت اندرسون توسعه تصور جامعه مفهوم آن را به عنوان امر به ناسیونالیسم اما دویل نیز فکر می کند آن را بموقع به ورزش است.

جلد جمع طرفداران در رسانههای اجتماعی — #VolTwitter افسانه ای است برای بهتر یا بدتر — و تابلوهای پیام آنلاین به بحث در مورد UT دو و میدانی و سایر موضوعات ورزشی du jour.

امروز کسانی که در فضاهای نیز تحت سلطه coronavirus.

“ناگهان وجود یک سوراخ بزرگ که در آن ورزش یک بار پر شده از این محل در زندگی ما و در حال حاضر آن را رفته است” دویل گفت. “این فقط می افزاید: به این معنا از دررفتگی که همه احساس است.”

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>