اگر کسب و کار سرپیچی Knox County را امن تر در خانه نظم و حاضر به نزدیک ؟

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن. برای حمایت از کار ما در آوردن شما تا به دقیقه اطلاعات, لطفا در نظر اشتراک.

Knox County دستور داده است تا غیر ضروری کسب و کار — کسانی که لازم نیست برای حفظ سلامت و ایمنی ساکنان به نزدیک سهشنبه به سرعت شتاب پیش از coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد که اجرای سفارش و یا چگونه کسب و کار است که دست انداختن نظم می تواند جریمه.

“در این مرحله مردم باید درک و پذیرش نقش و مسئولیت در نگه داشتن جامعه سالم بر اساس توصیه ها و راهنمایی از CDC و بهداشت عمومی اشخاص” ناکسویل یک سخنگوی پلیس اسکات Erland گفت ناکس اخبار.

امن تر در خانه سفارش صادر شده را پوشش می دهد سهشنبه, Knoxville, و همچنین به عنوان شهرستان است. آن را می گوید غیر ضروری کسب و کار — دسته گسترده ای است که شامل همه چیز از بولینگ alleys به مغازه های گل به حیوان خانگی groomers — باید قبل از 12:01 صبح سه شنبه و اقامت دو هفته تعطیل.

شکستن قوانین ؟

نظم جدید را محدود می کند, رستوران ها, کافه ها و مغازه بستنی و سایر مواد غذایی کسب و کار خدمات به takeout, منظقه, drive-thru و یا تحویل. هر خرید باید مربوط به مراقبت های بهداشتی, لوازم اداری یا سخت افزار و یا انجام شود در یک کسب و کار ضروری مانند یک فروشگاه مواد غذایی است. یک لیست کامل آنلاین در دسترس است.

پس چه اتفاقی می افتد اگر یک رستوران و یا کسب و کار نیست پس این قوانین است ؟

این ناکس شهرستان کلانتر دفتر “دریافت کرده است هر گونه بخشنامه ها” Knox County sheriff سخنگوی کیمبرلی گلن گفت: در یک ایمیل. “آن سفارش شده است با توصیه. اگر ما دریافت دستورات خاص آن خواهد شد به اشتراک گذاشته است.”

اما آن را از نظر قانونی قابل اجرا سفارش با توجه به شهرستان ها را امن تر در صفحه اصلی دستورالعمل.

این ناکسویل اداره پلیس می تواند موضوع یک $50 استناد به علاوه هزینه های دادگاه به کسب و کار است که نه مطابق با اجرایی شهرستان جهت است که صادر شد جمعه گفت: Erland گروه سخنگو.

Erland گفت: این Knox County Health Department “در نهایت مسئول اجرای حکم” از امن تر در خانه سفارش و هر گونه تخطی باید گزارش وزارت بهداشت و درمان, پلیس نیست.

اگر کسب و کار شد تکرار مجرم بدترین سناریو را شامل پر کردن یک دستور در, Erland گفت.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

“که گفت: امید است که با استناد نخواهد بود لازم است” Erland گفت.

کسب و کار شده اند تعاونی و سازگار دارد.

آنچه ضروری کسب و کار ؟

شهرستان جهت رمپ قبلی شهرستان و دستور دولت است که محدود ناهارخوری-در گزینه های برای رستوران ها و کافه ها و موسسات غذایی.

امن تر در خانه نیاز به Knox County ساکنان داخل خانه های خود بمانند مگر اینکه درگیر در “فعالیت های ضروری” که شامل رفتن به فروشگاه مواد غذایی و داروخانه و رستوران برای بایگانی اطلاعات تحویل و یا از طریق درایو ورزش خارج و یا دریافت تحویل.

این سفارش شامل اخبار, سازمان, دولت, فروشگاه های مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و امکانات بهداشت, بانک laundromats ساخت و ساز و بسته حمل و نقل به عنوان ضروری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>