چه ناکسویل نتواند در مورد ورزش

Coronavirus تعطیل شده ورزشی جهان است. در اینجا چیزی است که برخی از اعضای ناکسویل جامعه ورزش هستند از دست رفته در طول این زمان بی سابقه

هیچ مارس جنون بازدید سخت برای سابق بانوی جلد آگهی جوآن Cronan

تماشای تنسی بسکتبال زنان رقابت در چهار نهایی بود و سالانه مراسم از بهار برای جوآن Cronan.

بانوی جلد ساخته شده 17 Final چهار حضور در Cronan زمان به عنوان تنسی زنان مدیر دو و میدانی از 1983-2012. به طور طبیعی, مارس جنون او شد رویداد ورزشی مورد علاقه.

او در بر داشت خودش را به خصوص از دست رفته مسابقات NCAA روز یکشنبه یک روز که دور دوم بازی ها به طور معمول انجام شده است.

Coronavirus همه گیر باعث لغو NCAA مردان و زنان مسابقات به عنوان ورزش جهان متوقف در اواسط ماه مارس.

“آن را به من ضربه یکشنبه گذشته بود که یک روز شنبه, مارس, و من نمی دیده بان مارس جنون یا گلف در تلویزیون و یا در یک بازی” Cronan گفت. “این فقط به نظر می رسید سورئال. آن را قطعا کار درست انجام دهد و من فکر می کنم ما در حال پیشرفت بسیار خوبی است اما شما از دست ، چه جالب بوده است و چقدر جهان از دست رفته است ، ما گاهی اوقات آن را برای اعطا شده است.”

Cronan همیشه لذت بردم مارس را به عنوان یک مدیر دو و میدانی به عنوان یک زمان هیجان با اوج ورزش های زمستانی با هم تداخل دارند با آغاز بهار ،

در واقع جنون مارس نگه داشته و او مشغول به عنوان یک مدیر دو و میدانی که او نمی فایل مالیات توسط مارس 15 مهلت و به جای سالانه ثبت شده در اکتبر تمدید مهلت.

بانوی جلد پیش بینی شده بودند به مسابقات NCAA در مربی Kellie هارپر در فصل اول به عنوان مربی. تنسی تنها برنامه را به این مسابقات در هر سال است که آن را ایفا کرده است.

Cronan از نزدیک تحت نظارت هارپر در فصل اول به عنوان مربی و او برنامه ریزی شده بود به حضور زنان چهار نهایی در نیواورلئان.

“این فقط بخشی از من سنت شود در زنان, نهایی, چهار,” او گفت:.

—بلیک Toppmeyer

جلد گوینده باب Kesling نتواند روال قرمز

باب Kesling نتواند خود را معمول است.

بهار است که معمولا در یک زمان مشغول برای Vol شبکه مدیر رادیو و تلویزیون.

در این سال نیست.

“من خسته هستم سفت” Kesling گفت.

به طور معمول Kesling است که بسته بندی تا فصل به عنوان play-by-play برای پخش تنسی بسکتبال مردان خواستار برخی تلویزیونی جلد بیس بال بازی ها و توقف توسط بهار فوتبال شیوه برای حفظ زبانه ها در تیم توسعه منجر به نارنجی و سفید بازی.

که همه رو nixed پس از بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف ورزش جهان به طور نامحدود در اواسط ماه مارس. هفته نامه “شماره تماس” رادیو نمایش است soldiered در Kesling میزبان – اما حتی است که تغییر با Kesling میزبانی از راه دور از استودیو است.

“شما باید کل این روال است که شما انجام شده است برای چندین دهه است. و آن را از نوع همان یک در هر بهار” Kesling گفت. “شما همان چیزهایی که شما نوع یک چرخش. در حال حاضر به طور ناگهانی آن را مانند یک شیر آب خاموش شده و هیچ چیز وجود دارد. آن را فقط پرت کردن چگونه شما زندگی می کنند زندگی خود را.”

Kesling نیز نتواند خود را Cincinnati Reds. طرفداران مشتاق ضبط و تماشای لیورپول بازی است که بخشی از روال این زمان از سال است.

قرمز شده بود و میله میله برای باز کردن فصل خود را در 26 مارس برابر سنت لوئیس کاردینالز. به جای یک تکرار از سال گذشته بازکن فصل پخش شد که روز و Kesling سعی کردم به نگه داشتن خود را مشغول به طوری که او را وسوسه به rewatch یک بازی که در آن او می دانست که نتیجه.

“من فقط امیدوارم که ما شروع بازی بیس بال در اینجا به زودی” Kesling گفت. “من نمی تواند نشستن وجود دارد و به تماشای بازی های قدیمی وقتی که من می دانم چه نتیجه است.”

در ضمن Kesling در حال انجام کار حیاط و خواندن بیش از حد معمول و پدربزرگ دو شکل دادن یک نقش به عنوان “بچه نگهدار حرفه ای.”

“آن بخش شده است واقعا سرگرم کننده,” او گفت:.

—بلیک Toppmeyer

درمانگر/ترینر آدم Kerley گمشده ورزش در محل کار و خانه

ناکسویل آدم Kerley به دنبال به جلو به دور دوم مسابقات قهرمانی بازیکنان در جکسون ویل فلوریدا ماه گذشته هنگام کار خود را – و خود را در ورزش جهان تبدیل شد و درهم و برهم.

“این بسیار disorienting” گفت: Kerley که با این نسخهها کار به عنوان یک درمانگر و مربی برای ورزشکاران حرفه ای از جمله نیمی از بازیکنان در تور PGA. “هنگامی که ورزش های است که زندگی خود را داشتن است که برگ های شما تعجب چه باید بکنید.”

بنابراین او به خانه آمد به ناکسویل. آمدن به خانه در این زمان از سال است عجیب و غریب برای Kerley که معمولا آثار 25 تا 30 PGA مسابقات در سال است.

ناکسویل اسکات استالینگس یکی از گلف بازان. بنابراین کوین Kisner.

“من از دست گرفتن برای دیدن همه این کار را با بچه ها می آیند به ثمر” Kerley گفت.

اما گلف تنها ورزشی او گم شده است. بیس بال بوده و تعطیل هم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Kerley با این نسخهها کار با سه بازیکن بیس بال. یان Gomes یک شکارچی با اتباع واشنگتن. خط توماس outfielder در سنت لوئیس کاردینالز سازمان است. و سابق Vanderbilt پارچ مایک جزئی تا به حال 14-پیروزی 200-strikeout فصل 2019 با رنجرز تگزاس.

اسکات “سس تند” Holtzman یکی دیگر از Kerley را ورزشکاران است. او UFC حرفه ای نیز در خود نگه دارد و او را “آینده خود بزرگترین پیروزی” Kerley گفت.

در حالی که Kerley است و خوشحال به خانه با همسرش کارن و سه فرزند خود را, او حتی نتواند ورزشی در خانه.

من نقل مکان کرد به یک مرحله متفاوت از پدر و مادر با من 13 ساله (Kameron),” او گفت:. “این واقعا افزایش روابط ما به بحث در مورد ورزش. و 13 ساله نیست که آسان به صحبت کردن به هر حال.”

به طور معمول, آنها خواهد بود صحبت کردن در بسکتبال این زمان از سال است. اما وجود دارد هیچ بسکتبال ،

Kerley می تواند با همدلی چگونه خود را پسر گم شده است ،

“من یک ورزشی بچه,” او گفت:. “من بازی ورزشی پنج سال است. من نمی دانم آنچه من انجام داده اند و بدون آنها.”

با این وجود او تلاش می کند برای گرفتن یک رویکرد خوش بینانه به فقدان ورزش و امیدوار است ورزشکاران خود را همان را انجام خواهد داد.

“در پایان از این که ما به دنبال بازگشت به Covid-19 کل این فرایند می تواند در نهایت یکی از بزرگترین نعمت های زندگی برای کسانی که تشخیص و استفاده از این زمان عاقلانه” او گفت:.

—John Adams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>