چه Lamonte Turner, Admiral Schofield گفت: جلد زیر Vanderbilt برنده

دریاسالار Schofield بازگشت به ناکسویل در NBA همه ستاره.

سابق تنسی نگهبان مشغول به کار در پرات غرفه و به رسمیت شناخته شد در طول UT پیروزی برابر واندربیلت در سه شنبه شب. اما مهم ترین چیزی که واشنگتن ویزاردز rookie بود با Lamonte ترنر در جلد رختکن پس از 65-61 پیروزی.

جلد مربی ریک بارنز — مسلما ناراحت بعد از بازی صحبت و به تیم خود داد و سپس راه به Schofield و ترنر.

“من فکر کردم آن دسته از بچه ها آمار آنها را با برخی از چیزهای خوب و مهم این است که آنها درک کنند که آنها را مجبور به انجام آن در حال حاضر” بارنز گفت. “آنها در همان وضعیت به عنوان دریاسالار و آن دسته از بچه ها بودند که آنها رشته و آنها را از طریق آن رفت و یک راه برای دستیابی به موفقیت.

“این تیم کردم به پیدا کردن یک راه برای دستیابی به موفقیت.”

بارنز تصمیم به اواز یا موسیقی دو نفری صحبت می کنند به تیم فعلی خود — که ترنر بود تا زمانی که او به پایان رسید او تنسی حرفه ای در دسامبر ریشه از تجارب مشابه سه سال پیش و چه پس.

Schofield و ترنر در سال دوم خود را در تنسی در 2016-17 در حالی که اردن استخوان اردن Bowden و اعطای ویلیامز اول شد. که تیم نیز چند بازی فوق .500 پایین کشش اما تلاش برای پیدا کردن سازگاری در ماه های فوریه و مارس به عنوان جوان گروه آموخته در پرواز است.

این جلد از دست داده و هفت نفر از نهایی خود را در 10 بازی به پایان رسید و 16-16 به عنوان ارشد رابرت Hubbs III — چه کسی بارنز به نام “امنیت پتو” — مبارزه صدمات.

“آنها در مورد آن صحبت کردیم” بارنز گفت. “ما وجود دارد و ما تا به حال به شکل از چگونه برای شکستن از طریق.”

روی جلد بود. Schofield و ترنر شد اعضای کلیدی تنسی تیم که برنده 57 بازی در دو فصل مسجل سهم سال 2018 در ثانیه عنوان و رسیده و شیرین 16 در 2019.

“آن را در زمان سختی در زمان قلب به بیرون رفتن وجود دارد و در طول سال برنامه آنچه در آن بود” گارد Davonte Gaines گفت.

این تنسی تیم در تلاش است که به شکل همان چیزی اما بدون ترنر — مطمئن رهبر که در سمت چپ این تیم در دسامبر. 21 و تصمیم گرفتند به انجام پایان فصل پس از عمل جراحی او مبتلا به سندرم خروجی قفسه سينه. این جلد شد 8-3 با ترنر و 7-8 بدون او.

“ما نداشته پتو امنیت پس از Lamonte رفت” بارنز گفت. “او ما دفاعی است ، او مرد است که در شرایط رقابتی شما می دانستم که شما تا به حال یک مرد که قرار بود به چیزی اتفاق می افتد و که از طریق آن بوده است.”

این جلد در حال 15-11 (7-6 ثانیه) با پنج به طور منظم فصل های سمت چپ آنها بازی شماره 12 Auburn دو بار در شماره 10 کنتاکی در آرکانزاس و در خانه در برابر فلوریدا.

آنها هنوز هم به دنبال سازگار آوازی رهبری است. آنها هنوز هم به دنبال ثبات پس از بازی در اواخر بازی گردش خورشید هزینه تنسی و کارولینای جنوبی و تقریبا برابر Vanderbilt. آنها نه برنده دو بازی در یک ردیف از اواسط ژانویه.

“این جایی است که این تیم در حال حاضر” بارنز گفت. “چگونه می توانم به شما از طریق شکستن? شما لازم نیست از طریق شکستن با بازی خوبی که همه چیز به خوبی پیش میرود. شما از طریق شکستن با بازی در اختیار داشتن هر مانند در اختیار داشتن هر مهم است.

“شما لازم نیست که کامل باشد اما شما نمی تواند درهم و برهم و راه رفتن در اطراف مانند آن است که از یک معامله بزرگ.”

Schofield و ترنر آموخته است که در تنسی است.

روز دوشنبه جفت چکش خانه چه بارنز است و موعظه و یادآوری این صحنه که یک طرح وجود دارد.

“آنها نه فقط به ما بگویید چه باید بکنید, اما آنها فقط انگیزه ما گفت که چگونه آنها ساخته شده است از آنچه آنها قبل از” گارد سانتیاگو Vescovi گفت. “من فکر می کنم که راه ما باید با تیم ما نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید