آنچه زندگی است مانند در جرمی Pruitt را در میان خانواده کروناویروس همه گیر

کیسی Pruitt سر آموزش, آموزش در Pruitt خانواده است. شوهر او می شود لذت بخش است.

“ما باید مدرسه هر روز. با 4 و 2 ساله مدرسه بدیهی است که کمی متفاوت است. بنابراین به جهنم همسر من, او مسئول آن است” Vols مربی جرمی Pruitt گفت: در طول تلفنی جمعه. “من در دست زدن به فعالیت های فوق برنامه در خارج.”

Pruitt است که هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه از او به طور معمول در این زمان از سال زمانی که بهار عمل خواهد بود در نوسان کامل – در میان اجتماعی فاصله با توجه به کروناویروس همه گیر است که متوقف شیوه ها و تمرینات تیم.

Pruitt و کیسی دارای سه فرزند در خانه. Pruitt یک پدر چهار تا یک فرد بزرگسال و پسر Jayse.

کیسی و Pruitt را پسران Ridge 4 و Flynt, 2 و دختر خود را شلبی متولد شد و در اوایل این سال است.

“من سعی کردم کاملا به همان اندازه استفاده از آن را به عنوان من می توانم” Pruitt گفت: کار از خانه در حالی که دختر خود را در اوایل ماه می باشد. “شما می دانید این فرصت را به صرف زمان با شما نمی توانید این روز را به عقب. او تغییرات هر روز در حال رشد و توسعه خود را کمی شخصیت. این چیزی است که من مطمئن هستم این است که من آخرین بچه, بنابراین من واقعا در تلاش برای استفاده از آن است.”

Pruitt بیشتر در بشقاب خود را از پدر و وظایف. او کار خود را از خانه و انجام روزانه جلسات از راه دور با کارکنان خود و چک کردن با بازیکنان است. همچنین SEC است که اجازه می دهد بازیکن برای دریافت دو ساعت در هفته آموزش تصویری و فیلم, نقد و بررسی.

که افزایش به چهار ساعت در هفته در هفته آینده.

SEC لغو آن باقی مانده بهار بازی های ورزشی و فوتبال, بهار بازی ها نیز لغو شد. شیوه ها و تمرینات تیم متوقف شده اند از طریق حداقل مارس 31.

بسیاری از حرفه ای, رویدادهای ورزشی, برنامه ریزی برای تابستان, لغو شده است, از جمله بازی های المپیک تابستانی. Pruitt نمی خواهد حدس و گمان که آیا فوتبال کالج فصل رخ خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

این جلد در حال برنامه ریزی برای باز کردن فصل در سپتامبر. 5 برابر شارلوت.

“من برای اولین بار افکار با همه در سراسر کشور ما” Pruitt گفت. “گفت: من این چند بار: فوتبال یک ورزش است. این یک بازی بزرگ است. این واقعا خوب است برای بسیاری از ما. این چیزی است که همه ما دوستش داریم. من می دانم آن را سخت (برای) هر کسی که درگیر در حال حاضر.

“اما وجود دارد نیز بزرگتر مسائل خارج وجود دارد در حال حاضر که در حال رسیدگی بدیهی است که روزانه ما با دولت و مردم که در واقع با ما در زمینه های پزشکی.

“پس هر گاه که زمان می آید (به سر فوتبال ما آماده خواهید بود در تنسی است. اما تا آن زمان ما در حال رفتن به انجام همه چیز را که ما می توانیم برای حمایت از قوانین و مقررات است که دانشگاه ما در محل قرار می دهد که شهر ما قرار می دهد در محل ما دولت ما دولت فدرال است. که همه ما می توانید انجام دهید.”

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>