چه ساخته شده Rick بارنز خیلی ناراحت در صحنه های برنده شدن در مقابل Vanderbilt? این یک لیست طولانی

سانتیاگو Vescovi تا به حال دیده نشده این ریک بارنز قبل و بعد از پیروزی و در عین حال شدید ناراحت نسخه از تنسی مربی.

اما جلد اول گارد رو تجربه کامل سهشنبه با تنسی هم تیمی های خود 65-61 پیروزی در برابر Vanderbilt.

“ما واقعا خوشحال چون ما برنده” Vescovi گفت. “اما در همان زمان ما واقعا ناراحت چون ما نمی برنده شدن در این راه ما می خواستیم.”

بارنز با استفاده از کلمه “ناراحت” پنج بار خود را در postgame کنفرانس مطبوعاتی پس از تنسی (15-11, 7-6 ثانیه). در اینجا اصلی takeaways از بارنز ناکامی با وجود پیروزی:

دقیقه آخر

تنسی زمان 12-نقطه سرب با 1:09 به بازی در یک جان Fulkerson لیآپ. شصت و سه ثانیه بعد تنسی منجر شد را به دو.

“من فکر می کنم ما به فکر بازی بود مثل یک دسته از بچه نابالغ” بارنز گفت. “ما درهم و برهم و چیزی که بعد از شما می دانید شما در یک نبرد است.”

اردن Bowden دو پرتاب آزاد برای جلوگیری از یک فاجعه کامل بود اما واقعیت آن آمد به چنین نقطه تا به حال بارنز نا امید تر از هر چیز دیگری.

“آخرین لحظه بود واقعا مسخره” بارنز گفت. “من واقعا در مورد آن ناراحت.”

UT سه گردش در دقیقه آخر یک مورد تکرار پس از UT چهار گردش در فینال دو دقیقه در کارولینای جنوبی در روز شنبه.

Vescovi بود توپ را از او به سرقت برده در نیمه دادگاه تنظیم شده است. Jalen جانسون ساخته شده ضعیف پاس تلاش در برابر یک دادگاه مطبوعات, سپس ایو پونز بود تعقیب توسط Vanderbilt را ماکسول ایوانز برای یکی دیگر از Commodores سرقت.

بارنز گفت: همه گردش بودند “در یک شیوه ای مسخره.”

“شما نمی تواند انجام شود که در این زمان از سال” بارنز گفت. “این در مورد بازی بسکتبال و درک است که در اختیار داشتن هر مهم است.”

جان Fulkerson و ایو Pons

Fulkerson برنده بازی تنسی با نیمه دوم کشش. اما بارنز بود و بیشتر متمرکز در راه است که Fulkerson شروع بازی زمانی که او گفت: “او وجود ندارد.”

به همین ترتیب بارنز بود ناراحت پونز’ بازی — به خصوص گردش مالی در پایان بازی. این جلد مربی تاکید کرد که مایل به دیدن این دو جانباز بزرگ مردان قفل شده در پیشرو و تنظیم تن در اوایل هر بازی.

“من نمی دانم اگر آنها واقعا درک زمانی که شما در حال بازی-برنامه ریزی برای هر شب چقدر سخت است که به یک بازیکن خوب هر شب” بارنز گفت. “این چیزی است که هر دو از آن بچه ها در حال یادگیری. آنها را در حال حاضر ؟ من فکر نمی کنم کاملا.

“آنها انجام بسیاری از چیزهایی که واقعا خوب هستند اما در این زمان از سال این است که کسانی که بچه ها رو به نخبگان برای ما است.”

سانتیاگو Vescovi را گردش

Vescovi تا به حال فراز و نشیب با گردش پس از ورود در midseason. او طبعا خشن در ابتدا و سپس در حل و فصل و قطع خود gaffes.

اما حجم معاملات موضوع بازگشت برای Vescovi که تا به حال حداقل سه نفر در هر یک از این گذشته چهار بازی بود و شش روز ،

“سه تا از او بودند دوباره مسخره گردش” بارنز گفت. “من به او بگویید که آن را احترام به بازی راه شما نیاز به توجه این بازی است.”

بارنز هم احساس Vescovi بود “جستجوی عکس” زود است.

شروع

Fulkerson کردم باز لیآپ تلاش به عنوان اولین شات از این بازی به دلیل دو Commodores زد به هر یک از دیگر. او از دست رفته است.

“من می توانم آن را توضیح دهد” بارنز گفت. “است که یک نقطه خالی لیآپ برای 6-9 مرد. من فکر می کنم او باید dunking خودم را.”

بارنز هرگز بسیار شادتر در نیمه اول. او احساس تنسی برای حل و فصل 3-اشاره گرها و تا به حال بیش از حد بسیاری از احمقانه گردش. او به خصوص ناراحت شد توسط برخی از پاس تلاش Vols ساخته شده است.

گمشده پست, عکس

بارنز اشاره کرد که Vanderbilt گارد Saben لی ساخته شده مشکل عکس در حاشیه نگاه بسیار آسان است. اما خود بازیکنان ساخته شده آنها را سخت نگاه شروع با Fulkerson را دست باز در اختیار داشتن.

“ما نمی تواند آن را, و من فکر می کنم زمانی که شما شروع به از دست رفته آنها را در سمت راست وجود دارد, آن می تواند ظروف سرباز یا مسافر با سر خود را اگر شما از نظر ذهنی به اندازه کافی دشوار است به آن رسیدگی” بارنز گفت.

بارنز اشاره کرد که Fulkerson, پونز و اشتباه اول Uros Plavsic همه حال نتواند در لبه. Fulkerson و پونز از دست رفته و بازگشت به عقب کوتاه تلاش برای باز کردن نیمه دوم.

“ما اعتقاد داریم آن بچه ها می توانید آن را انجام دهد و به همین دلیل ما ناراحت بودند در شروع نیمه دوم به خاطر ما از دست رفته یک زن و شوهر از شیک آنهایی که” بارنز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید