آنچه باعث می شود بیشتر حس برای یک 17th, NFL فصل به طور منظم بازی ؟

به نظر می رسد که NFL را با اضافه کردن یک 17th فصل به طور منظم بازی به برنامه است تنها یک ماده از زمان است. اضافی بازی را به معنی پول بیشتر برای بازیکنان زیادی پول بیشتر برای صاحبان و مطالب بیشتر برای همه در کسب و کار — تلویزیون و رادیو و وب سایت نویسندگان قماربازان نه متری تمام. همچنین مکمل های اضافی حذفی تیم در هر کنفرانس, برای بهتر یا بدتر.

گسترش برنامه و حذفی نیز بدان معنی است که اکثر متقارن sensical برنامه و حذفی فرمت در تمام ورزشی را دریافت کنید مختل تهاجم اعداد عجیب و غریب. 32 تیم از 16 بازی 12 تیم حذفی که خیلی لذتبخش ریاضی صدا خواهد شد در حال حاضر به معنای واقعی کلمه یک نی نی های عجیب و غریب.

بنابراین در مورد این 17th, بازی, آنچه باید آن را دقیقا ؟ در حال حاضر 16 بازی برنامه لذتبخش فرمولی با هر بازی تیم تقسیم دشمنان هر کدام دو بار (شش بازی total) عبور بیش از یکی کنفدراسیون فوتبال آسیا را بدست آورد (چهار بازی) یکی NFC بخش (چهار بازی) و دو متغیر بازی در برابر تیم مربوطه در جدول رده بندی از باقی مانده دو بخش در کنفرانس خود را. آسان peasy!

به درستی انجام می شود 17th بازی می تواند یک فرصت واقعی. یک فکر بوده است که 17 بازی خنثی سایت “ویترین” مرتب کردن بر اساس بازی در خارج از کشور و یا در جایی دیگر در این قاره است. این امر نگه داشتن برنامه در هشت صفحه اصلی, هشت جاده و یک بی طرف بازی به عنوان مخالف به برخی از تیم گرفتن سود اضافه شده در صفحه اصلی بازی. این نیز اجازه می دهد تا لیگ به, هاردکور, barnstorm به بخشهایی از جهان که گرسنه هستند برای فوتبال آمریکایی.

من فکر می کردم همیشه به جایی که امکان ساخت 17 بازی “رقابت بازی” که در آن آن را حس می کند. با یک استثنای نادر این خواهد بود geographic رقبا در دو کنفرانس. با تعریف این همه تیم که در حال حاضر تنها دیدار هر چهار سال یک بار و آنها باید در جلسه به مراتب بیشتر است. با توجه به یک گزارش از لیگ در حال حاضر به فکر یک قالب اجرا می شود که در این جهت حداقل از یک “صلیب کنفرانس” نبوده است.

با شمارش من وجود دارد 16 تیم است که شما می توانید به یک رقابت سالانه:

GOTHAM مرحله نهایی مسابقات
New York Jets vs New York Giants
این یکی از آسان, از آنجایی که آنها هر دو بازی در همان ورزشگاه. در حال حاضر هر دو تیم در حال تلاش برای پانچ راه خود را به عقب به تصویر حذفی اما یک رقابت بازی احساس می کند مانند یک نوع آب و هوای سرد کاسه بازی برای این دو.

گراند FLORIDIAN
میامی دلفین ها در مقابل Tampa Bay Buccaneers
رقابت بازی در messed تا بزرگ ایالت فلوریدا! دو تا از بیشتر ستاره عبور franchises در دهه گذشته یا بیشتر من می خواهم به تماشای این فقط برای صفحه نمایش کلاه های مختلف فلوریدا مردمی است.

درگیری در پایتخت
Baltimore Ravens مقابل Washington Redskins
در حال حاضر این امر می تواند یک کنترل داد و بیداد برای سامسونگ هر سال, اما من فکر می کنم جهان را از آن لذت ببرید تماشای دانیل اسنایدر تیم گرفتن زدم مثل یک پینیاتا.

کیستون KLASH
Pittsburgh Steelers مقابل فیلادلفیا ایگلز
این یکی که واقعا باید اتفاق می افتد در هر سال است. پنسیلوانیا یکی از آن کشورها مانند شمال و جنوب لوئیزیانا است که واقعا دو کشور در یک. در فیلادلفیا شما باید شرقی بهبهان که در آن آنها که مقابله نیوجرسی پرنیان و در پیتسبورگ شما باید یقه آبی مردمی که به مهمانی شما با داستان از جراحی پرده و فرانکو هریس’ معصوم پذیرش است. جهنم بازی این یکی در دره مبارک در ماه دسامبر و یک روز آن را!

تگزاس برای همیشه از تیم RIGGINS کاسه
Houston Texans vs Dallas Cowboys
تصور کنید که پمپ و شرایط اضافه کاری که پیروزی در سال 2018 و سپس تصور کنید که هر لعنت در فصل تگزاسی’ برنامه. Dak پرسکات فقط به پرنیان از برخی از یکی که Deshaun واتسون باید دلال محبت سیلی بر اساس سالانه.

1996 برادرانه دوقلو چالش
Jacksonville Jaguars مقابل Carolina Panthers
این دو فرانچایز است که وارد لیگ هم در سال 1995 ساخته شده مربوطه کنفرانس عنوان بازی در سال 1996. من نمی دانم اگر آنها احساس هر نوع خویشاوندی اما نه به حال یک شریک رقص در رقابت بازی, بنابراین من نمیفهمد “جهنم”!

منطقه خلیج نزاع و جدال (نوع)
لاس وگاس اظهارات vs San Francisco 49ers
این ممکن است تا به حال بیشتر آب زمانی که این اظهارات در واقع در منطقه خلیج اما در حال حاضر آن را بر روی لاس وگاس. هنوز هم من فکر می کنم نقره ای و سیاه و سفید را حفظ نفوذ سنگین با طرفداران در شمال کالیفرنیا و این دو هنوز هم حس تربیع برای هر فصل.

هالیوود ویران
لس آنجلس شارژر مقابل لس آنجلس قوچ
مانند دو تیم جدید نیویورک این دو سهم یک استادیوم البته یکی نیست که کاملا به پایان رسید در حال ساخته نشده است. این شارژر در واقع قوچ مستاجر تا شاید آنها می توانید شرط می بندم اجاره بها در هر سال در آن بازی.

مانده تیم ها به شرح زیر است:

کنفدراسیون فوتبال آسیا: انگلستان, بوفالو, کلیولند, Cincinnati, Indianapolis, تنسی, کانزاس, شهرستان دنور
NFC: Green Bay, مینه سوتا, شیکاگو, دیترویت, New Orleans, آتلانتا, سیاتل, آریزونا

راستش من راه حل با این 16 تیم است که هم به طور کامل تصادفی ترکیب هیرو و یا اگر هر گونه وجود دارد به خصوص آبدار matchups — می گویند یک سوپر باول مسابقه برگشت — که در حال حاضر در حال بازی پس از آن اجازه دهید برخی از رویای ترکیب هیرو برای مردم است. به هر صورت این 17 بازی هنگامی که آن اتفاق می افتد خواهد بود بسیار جذاب است.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>