چه چیزی باعث ایو پونز نخبگان شات بلاکر برای تنسی بسکتبال

امانوئل Quickley همه چیز او می تواند به دور از ” پونز روی Feb. 8 در تامپسون-Boling عرصه است.

کنتاکی گارد – نهایی مربیان’ SEC بازیکن سال – جعلی به سمت چپ خود را. او ضربه را به Pons برای ایجاد فضا. او دو چنگ شوت او پس از آن منتشر شد بالا شناور است که پونز skied به مسابقه.

“من فقط سیلی توپ به غرفه” پونز به یاد می آورد در مارس 11.

پونز به راحتی برچسب است که بلوک های مورد علاقه خود را در این فصل – والیبال-به سبک سوات به حاشیه صندلی. او مسدود 73 عکس در این فصل به کراوات C. J. سیاه برای تک فصل تنسی رکورد که او احتمالا شکسته اگر فصل بود برش های کوتاه با نگرانی از گسترش این کوروناویروس.

پل مسدود شده و یک شات در تمام 31 بازی به قدرت راه خود را به نام ثانیه دفاعی بازیکن سال.

“من همیشه دفاعی خوب بازیکن” پونز گفت. “من فقط تحت فشار قرار دادند و آن را به سطح دیگری. آن است که فقط در تلاش است. این آسان است به بازی دفاع. شما لازم نیست که به توپ است. من لازم نیست به نگرانی در مورد چرخش توپ ، من فقط آن را دوست دارم. من واقعا آن را دوست دارم.

“من واقعا پرشور در مورد دفاع است.”

تنسی مربی ریک بارنز اغلب ستایش پونز توانایی برای محافظت از تمام پنج موقعیت در طبقه. که مهارت-مجموعه جدا 6-پا-6 پونز از اکثر بازیکنان بسکتبال, اما میل شدید خود را برای مسدود کردن عکس باعث می شود او منحصر به فرد است.

“این است که زمان و عمودی” گارد اردن Bowden گفت. “آن متفاوت است. شما نمی بینید, آن را بسیار اغلب. ایو متفاوت است.”

Pons’ شات-مسدود کردن استعداد شروع می شود با یک توانایی طبیعی برای جهش است که اجازه می دهد تا او را به بازی بالاتر از لبه به طور منظم. او جفت است که با توانایی ذاتی به زمان پرش خود را به دفاع از لبه. بقیه ترکیبی از عمق تهیه و درک تنسی دفاع.

این Fuveau فرانسه بومی احساس اعتماد به نفس در دانستن زمانی که حریف را به شلیک توپ. او چند سیگنال “ویندوز” به دنبال در رنگ.

او به تفصیل به عنوان زمانی که جان Fulkerson حفاظت حریف. این جلد می خواهید Fulkerson برای جلوگیری از پخش از رسیدن به لبه وادار کردن او به یک قلاب شات یا یک شات پرش. Pons نگه می دارد چشم خود را بر چنین فرصت هایی برای بلوک و منتظر لحظه مناسب است.

“آنچه که او می کند به خوبی بیش از حد او می تواند به نوعی حفظ بدن خود را دور از خود” بارنز گفت: در ماه فوریه است. “او می آید از پشت و می توانید آن را انجام دهید. او را بدست جایی که او نشانی از یک کار خیلی خوب و حتی امنیت خود را زمانی که او می شود و زمان آن است.

“اما آن را فقط به او با این نسخهها کار در همه چیز. او طول می کشد آن را شخصی. او می خواهد به یک دفاعی و او لذت می برد انجام آن است.”

Pons مجموعه هدف قبل از فصل به پیروزی در لیگ دفاعی بازیکن سال جایزه. او به مدت طولانی مورد مطالعه قرار گرفته و تحسین لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard برای دفاع از خود.

هم تیمی های خود شاهد توانایی های خود را به طور مداوم در عمل اما هنوز wowed توسط آن است.

گارد Josiah-Jordan James که خوشبختانه معمولا در پونز تیم در تمرین گفت: بهترین روش این است که “پرتاب آن را به عنوان بالا به عنوان شما می توانید و آن را به دور از او.” آن را همیشه کار نمی کند. Bowden و جیمز هر دو گفت: آنها قربانی شده توسط پونز در عمل اما جیمز گفت: جلو Olivier Nkamhoua است پونز’ مورد علاقه برای جلوگیری از.

“ما فشار هر یک از دیگر” پونز گفت: از Nkamhoua. “او یک هم تیمی است.”

و بنابراین Pons. بارنز گفت: روز قبل از پونز بود به نام SEC بازیکن دفاعی سال است که تاریخ و باعث می شود مطلب “fix-it نقش” بیش از هر بازیکن پیشین مربی در یک مدت زمان طولانی.

“من فکر می کنم او سزاوار آن نیست فقط به این دلیل که او واقعا غرور و افتخار شخصی مایل به گارد خود را اما او بهترین در کشور من فکر می کنم در ساخت رفع-آن را برای هم تیمی های خود” بارنز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>