آنچه واقعا اتفاق افتاده است با Lamonte ترنر? تنسی بسکتبال گارد توضیح می دهد

Lamonte ترنر نمی خواهید به ساقه توپ.

تنسی گارد ایستاده به تنهایی در خط پرتاب آزاد در طول یک بازی در مرکز بارکلیز در Nov. 2018 برای یک جفت از ویژگی های تلاش در اعطای ویلیامز برسند. او dribbled, چرخید توپ و بازدم.

“من استفاده می شود به دعا در خط پرتاب آزاد,” ترنر گفت: ناکس اخبار. “من دعا به هوا توپ آن است. من اهمیتی نمی دهند در مورد ساخت آن است. آن را فقط آن را نگاه خوب است.”

ترنر شات به سختی خار پایین net.

در وسط از 18 ماه پر از شانه جراحی و انتصاب دکتر بازده هیچ راه حل ترنر نبود او با اعتماد به نفس توپ تمایل خود. او شروع به سوال همه چیز را به او توانایی تیراندازی به شدت کاهش یافته است.

او تقریبا متقاعد شد که زمانی که او پرواز به سنت لوئیس برای دیدن یک متخصص و یک سال پس از آن پرتاب آزاد تلاش. او در نهایت پاسخ خود را در دراز مدت آسیب, اما آن را به حال عواقب.

ترنر به پایان رسید خود را تنسی حرفه ای را در میانه فصل ارشد.

“وقتی که من نمی دانم چه مشکلی با من, آن آسان تر برای من به بازی چون من تا به حال برای پیدا کردن یک راه” ترنر گفت. “زمانی که من پیدا کردن آنچه اشتباه بود با من آن را ساخته شده از همه چیز سخت تر است. من فکر کردم این امر را آسان تر است.”

“چرا شما تیراندازی می خواهم که?’

ترنر وارد تامپسون-Boling عرصه در Dec. 21 با کمی شناخته شده در طرح. که روز شنبه او را به بازی خود را نهایی بازی برای جلد در برابر جکسون دولت است.

او تشخیص داده شد در نوامبر. 27 با سندرم خروجی قفسه سينه, یک عصب مسئله ای است که باعث درد و بیحسی در شانه و گردن است.

او دو سال را صرف مبارزه با آسیب های بی سر و صدا بازی را از طریق این مشکل و برخورد با عوارض روانی از دست داده و هویت. او نهایی رقیب کار بدون بهترین سلاح اما او در نهایت می دانستم چرا.

“بسیاری از مردم احساس می کنم مثل من باید غمگین” ترنر گفت. “اما من تا به حال نشده است مبارک در دو سال گذشته. من واقعا افسرده. من هیچوقت جواب تلفن من. من نمی خواهم به صحبت. من فقط نشستن در اتاق من.”

آن آغاز شده و با یک سوال از جلد مربی ریک بارنز در تابستان 2018.

“چرا شما در تیراندازی است که پوشیده ای؟” بارنز پرسید.

صاف شات که انجام ترنر به سال دوم heroics تغییر کرده بود بدون او متوجه است. بارنز ثبت شده حرکت خود را نشان داد و ترنر بود که در بازگشت از شانه چپ عمل جراحی در ماه جولای سال 2018 است.

توپ نقل مکان کرد و حق او به عنوان پیشرفت به سوی آزادی. گردن و شانه چپ به سمت چپ منتقل شده. او می تواند دست چپ خود را بالا و در سراسر بدن خود را به ساقه مانند او زمانی که آمار 39.5 درصد از 3-اشاره گرها و برنده SEC Co-ششمین مرد سال.

“من متوجه آن شد سخت تر به عکس” ترنر گفت. “من نگه داشته و تلاش برای رفع آن و رسیدن مردم به رکورد من. من نمی تواند آن را متوقف کند. آن را غیرقابل کنترل است.”

ترنر رشد نا امنی در مورد تیراندازی در مقابل مردم است. او را دوست نداشتند تیراندازی در تمرین اجازه دهید به تنهایی در یک بسته بندی شده عرصه و ترجیح داده به شلیک کردن خود اعتماد به نفس.

فلورانس, آلاباما, بومی با تمرکز بر بازی سخت دفاعی یکی از بهترین تیم ها در تنسی تاریخ, اما او تیراندازی درصد کاهش یافته است و او احساس درماندگی.

“این واقعا کشتن من” ترنر گفت. “من میخواستم بدونم که اگر من دیوانه یکی است. چرا یک دکتر می دانم که چگونه به رفع من؟”

تغییر دست

ترنر به حال یکی دیگر از شانه چپ عمل جراحی در ماه آوریل 2019 اما احساس بدتر به عنوان سال آخر خود را با نزدیک شدن.

او هنوز هم می تواند توپ را در سراسر بدن خود را. او زندگی می کردند عمدتا بدون احساس در دست چپ خود را برای ماه می باشد. آن رفتن بی حس و احساس سرد زمانی که او می تواند احساس آن است.

بدون زمان به عمل جراحی دیگری قبل از فصل ترنر ناامید بود اما نا امید کننده نیست. او را شکست راست خود مچ دست به عنوان یک دانشجوی سال دوم در دبیرستان و تمرین چپ دست. او تصمیم به کار بر روی خود را چپ دست, شات برای یک هفته در ماه اوت و در آن یافت نمی استرس شانه خود را به عنوان آنجا که تیراندازی راست دست.

“من با وسواس انجام آن” ترنر گفت. “بودن در ورزشگاه بهتر شدن در چیزی به من احساس خیلی خوب است.”

او با کمک مربی کیم زبان انگلیسی به عنوان بسیاری به عنوان چهار بار در روز برای جبران زمان از دست رفته — و او شروع به دیدن نتایج. او در بازی انتخاب کنید تا بازی و تحت سلطه خود را با دست خارج.

ترنر احساس او می تواند موثر باشد و می خواستم به آن را اثبات کند اما بارنز مخالف بود و حال خوب استدلال است.

“او پرسید: تیم NBA آنچه آنها فکر می کنم اگر یک چشم انداز روشن دست در ارشد خود را در فصل” ترنر گفت. “آنها خواهد پرچم قرمز آن است. ساخته شده است که من تغییر تصمیم من.”

ترنر یک فصل تمام ثانیه های انتخاب و حرفه ای 35.2 درصد 3-نقطه تیرانداز در زمان ابداع خود بازی دوباره. او غالب رهگذر با سه دو رقمی به کمک بازی در 11 گردش در حالی که تیراندازی 23.4 درصد در 3-اشاره گرها و 31 درصد از این زمینه است.

او می دانست که در این جلد مورد نیاز او را به عنوان یک رهبر و بازیکن اما او از دست رفته بود عکس های بد و بازديد با شانه متخصصان نشده بود منجر به پیشرفت است. او می تواند پنهان کردن خود را بد بازی با برد اما او تلاش می کرد با احساس مسئولیت به عنوان جلد از دست داده و چند بازی.

“آن خراب شد تا سلامت روانی” ترنر گفت. “برای یک مرد مثل من که واقعا عاشق این بازی اگر من یک بازی که در آن من نیست بازی خوبی را به من می کشد. صدمه دیده است و نه شانس من به شما قول می دهم من نمی توانستم نمره 30 امتیاز اگر آنها به من چپ باز است.”

تصمیم

ترنر ساخته شده یک امضا, بازی برنده در مقابل VCU در ساحل زمرد کلاسیک در Nov. 30. او در ترس از ضربه در حال حاضر باور او فقط می خواست گوشه ای 3-اشاره گر به در.

چهار روز قبل از آن ترنر خسته و نا امید در سنت لوئیس. او تعداد بازدید دکتر رابرت تامپسون که به رسمیت شناخته شده خود علائم و تشخیص او را با TOS — همان آسیب سحر و جادو اورلاندو گارد Markelle Fultz مبارزه.

“من احساس مانند یک بیگانه به بقیه پزشکان” ترنر گفت. “من احساس خیلی خوب برای کسی که به دانستن آنچه که من در واقع صحبت کردن در مورد.”

ترنر بازگشت به سنت لوئیس در دسامبر. 11 و تا به حال به ضرب گلوله در قفسه سینه خود را به تلاش برای رفع این آسیب است. او امیدوار است این کمک خواهد کرد جلوگیری از عمل جراحی دیگری, اما آن را نمی.

او به یک تیم جلسه on Dec. 17 در سینسیناتی . ترنر bared خود درد و گریستم. ترنر گفت: هم تیمی های او نیاز به آنها را به گام تا آنجا که او نمی تواند شلیک کنید. او به آنها گفت که چگونه سخت بود برای دیدن آنها را شلیک کنید و کار کردن زمانی که او نمی تواند.

“او به همه چیز او تا به حال” بارنز گفت.

ترنر برداشت بازی های زیر به عنوان آخرین. او او را پذیرفته آسیب دیدگی شد و نمی خواهید برای دریافت بهتر و او در نهایت می تواند نشانی از آن خود ایستاده سوالات و صدمات پاسخ داده است. او در جمع هم تیمی های خود در یک اجتماع افراد یک تیم پس از او dunker در دانشگاه تهران را “یک پرواز همه ما پرواز” pregame سنت است.

“این یکی از آخرین میشم,” ترنر گفت.

ترنر به ثمر رساند و هشت امتیاز و مقعر 11 کمک در آخر عمل با Vols. او “می خواستم به آن را انجام دهد خود من راه” و نمی خواهم پمپ یا تشریفات در مورد پایان کار خود را.

او به دور کفش خود را پس از بازی و سپس اعلام کرد تصمیم خود را به یک تعداد انگشت شماری از تنسی رسانه های اعضا.

ترنر راه می رفت در سراسر دادگاه با خانواده اش به اطلاع بارنز. تلفن خود را buzzed با ESPN اطلاعیه در مورد تصمیم خود را قبل از او به مربیان’ سالن که در آن اخبار را دیدم در تمام شش تلویزیون به عنوان او وارد شده است.

“من نمی دانم اگر شده است وجود دارد سخت تر است پایان غم انگیز تر از آنچه که او انجام داد چرا که از یک سال — در ذهن خود را و همه ذهن ما — که این خواهد بود خود را سال” بارنز گفت.

‘یک مرد بهتر’

ترنر مفتخر خواهد بود در ارشد روز که تنسی (17-13, 9-8 SEC) چهره No. 15 آبرن (24-6, 11-6) در روز شنبه (ظهر ET ESPN2).

او اولین بازیکن بارنز و کارکنان خود را استخدام ناکسویل و برنده بازی برای برخی از بهترین تنسی تیم است. اما او احساس می کند بهترین در مورد راه رفتن از این برنامه به عنوان “یک مرد بهتر است.”

“او باید به رسمیت شناخته شود در اینجا به عنوان بسیاری به عنوان هر بازیکن ما تا به حال برای آنچه که او داده است به ما برنامه” بارنز گفت.

ترنر بود چهارم خود را جراحی شانه در دسامبر. 30 تامپسون حذف بخشی از خود را بالا دنده به انتشار استرس بر اعصاب خود را. او وحشتناک درد در بازوی چپ خود را در هفته های پس از عمل جراحی, اما او می تواند مقابله با آن است. او در نهایت به احساس دوباره.

ترنر شده است rehabbing با UT مربی چاد نیومن و به آرامی شروع به شلیک کنید. او طرفدار آرمان و معتقد است او با بازی در NBA اما او می داند تاریخچه سلامتی یک علامت سوال است.

ترنر بخواهد به آن را به عنوان یک مثبت. او خود را یک “بازیکن بسکتبال” در حال حاضر.

“من احساس می کنم مثل من در جاده ها خواهد بود بسیار روشن تر کردن خط از آنجا که این” ترنر گفت. “وجود دارد هیچ شکی در ذهن من من موفق خواهم شد چون من تا به حال برای مقابله با شد راه سخت تر است.”

ترنر تنها تاسف است که او نمی تواند به تنسی کامل فصل نهایی با کلاچ لحظات تعریف شده است که او در بهترین حالت خود. اما او امیدوار برای بیش از آن در آینده.

ترنر می خواهد به ساقه توپ دوباره.

“من فکر می کنم من می توانم همه چیز” ترنر گفت. “من واقعا نمی. اگر شما فکر می کنم من تا به حال اعتماد به نفس و سپس صبر کنید تا زمانی که شما دوباره به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>