چه ریک بارنز امید تنسی بسکتبال متوجه شدم در نیمه دوم در آرکانزاس

فایت ارک. — تنسی گردش مسائل سفر از کلمبیا, کارولینای جنوبی به ناکسویل به آبرن آلاباما به فیتویل آرکانزاس در کمتر از دو هفته.

اما پس از آن آنها در نهایت از بین رفت در نیمه دوم در آرکانزاس — ترین چشم خوش آمدید برای ریک بارنز.

“امیدوارم بچه ها ما متوجه است که به ما می دهد شانس, شانس مبارزه با” بارنز گفت.

تنسی تا به حال 10 نیمه اول گردش روز شنبه در آن 86-69 از دست دادن در آرکانزاس که تبدیل gaffes به 18 امتیاز.

این جلد (15-13, 7-8 ثانیه) بودند کاملا متفاوت در نیمه دوم: آنها تا به حال تنها دو جفت شدن توهین آمیز سعی و کوشش با دفاعی خوب اجرا به سوخت باز گشت تلاش است.

“ما گفت: بچه های ما در حاصل کار دو تیم ما در حال رفتن به خوب” بارنز گفت. “ما خواهد آمد و در دفاع کمی بهتر است و فقط مراقبت از توپ.

“من فکر می کنم آنچه در نیمه دوم ثابت کرد که ما تا به حال دو گردش به ثمر رساند و 42 امتیاز و ما انجام داده اند که در مدت زمان طولانی از آنجا که شما نمی توانید باید 24 گردش و انتظار می رود به انجام چیزی شبیه به آن.”

گردش گرفتار جلد گذشته سه بازی ورود چهار شنبه شب. این جلد به حال 20 در کارولینای جنوبی, فرو ریختن پایین کشش با چهار در فینال دو دقیقه. آنها تا به حال 15 برابر Vanderbilt اما سه نفر در آخرین دقیقه به اجازه Commodores برای رفتن بر روی یک 10-0 اجرا شود.

سپس روز شنبه در آبرن بدترین فصل است. تنسی به حال 24 گردش از جمله سراسیمگی در طول یک 18-0 Auburn اجرا است که هزینه UT که بسیار مورد نیاز نفع خود.

نیمه اول چهارشنبه بود بسیاری از “همان رکورد های قدیمی” به عنوان بارنز گفت: به تازگی. اما جلد بدبختانه مبارزات خود را و بازی turnoverless بسکتبال برای اولین بار 11:04 نیمه دوم.

آنها کمرنگ 15 نقطه در نیمه دوم کسری بودجه خود را با اجرای دقیق و همچنین دفاع خوب برای چند دقیقه اول نیمه.

“ما آموخته است که اگر ما به نوبه خود توپ را بیش از ما به دریافت یک شات در هر زمان است که واقعا بسیار مهم و واقعا مهم است” رو به جلو جان Fulkerson گفت. “مهم نیست حتی اگر ما فقط جک یک شات تا در پایان ساعت شات. ما ترجیح می دهند که از گردش مالی. …

“ما آموخته است که اگر ما فقط بازی های هوشمند, بازی سخت و بازی با هم است که ما واقعا می تواند بازی کند.”

تنسی بود فوق العاده ای در مراقبت از بسکتبال برای نیمه اول فوریه است. این جلد به حال تنها شش گردش در می سی سی پی امور خارجه. آنها تا به حال 13 در آلاباما تنها هشت برابر کنتاکی و 11 برابر آرکانزاس است.

این مسائل وارد شده و در کارولینای جنوبی شده اند و سخت به خندق.

گارد اردن Bowden گذاشته یک حقیقت ساده برای تنسی: آن شده اند که بهتر به آمده به عقب در نیمه دوم برابر Razorbacks اگر نه برای نیمه اول گردش رگبار گلوله.

“ما به قطع در آن و در ادامه به دفاع و اجرای و ما خوب خواهد شد” Bowden گفت.

تنسی در نیمه دوم اجرای آن فرصت داد در باد والتون آرنا که آن را انجام نداده در سه بازی قبلی.

دفاع سقوط کرد و به جای جلب بارنز خشم.

“من فکر نمی کنم ما بزرگ دفاعی امشب در همه,” او گفت:.

بنابراین بدون زرق و برق رایگان-پرتاب تیر و سانتیاگو Vescovi پنج گردش — سوم خود را مستقیم بازی با حداقل پنج miscues.

“نقطه خود را محافظت نمی توانید از میانگین پنج یا شش گردش” بارنز گفت. “او نمی تواند. او در تلاش است به انجام بیش از حد. او به اندازه کافی در حال حاضر. او به اعتماد هم تیمی های خود و اجازه دهید آن دسته از بچه ها رسیدگی توپ برخی از.”

اما بارنز یافت “تنها مثبت” در عدم نیمه دوم گردش یک پیچ های جدید بر روی گردش مالی درس بسیاری از بازی ها در ساخت.

“ما فقط باید به ارزش توپ بیشتر” Bowden گفت. “هر کس در تیم ما به ارزش توپ بیشتر و زمان ما و اجرای مسائل ما. این کار هنگامی که ما آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>