دانشجوی سال اول Davonte Gaines ساخته شده است یک بازی در کارولینای جنوبی در روز شنبه که درنگ با ریک بارنز دو روز بعد.

به عنوان تنسی مربی به یاد می آورد که جلد گارد “بازی واقعا سخت” هنگامی که او در افتاد. Gaines کردم و ساخته شده یکی دیگر از بازی.

“(Gaines) تبدیل به اطراف صحبت کردن به هم تیمی های خود را با یک راه مانند ما برای دریافت یک توقف در اینجا” بارنز گفت. “این چیزی است که ما فاقد آن است. و ما باید برای به دست آوردن آن است.”

تنسی (14-11, 6-6 ثانیه) دارای شش به طور منظم فصل بازی های باقی مانده با شروع آن جلسه دوم در برابر Vanderbilt (9-16, 1-11) روز سه شنبه (6:30 p. m. ET SEC شبکه) در تامپسون-Boling عرصه است. UT برنده اولین جلسه 66-45 در Jan. 18.

بارنز است مشاهده کشش به عنوان “مقدار زیادی از فرصت ها” را برای Vols. او گفت تیم خود را که وجود دارد نه یک بازی باقی مانده تنسی نمی توانید برنده شوید اما او نیز با صدور یک چالش به او upperclassmen یکشنبه.

“جایی که در آن است رفتن به می آیند از پایین آمدن کشش؟” بارنز گفت: از این چالش است.

این سوال ریشه در بخشی از ارشد گارد Lamonte ترنر خود را به پایان تنسی حرفه Dec. 21 به دلیل آسیب. ترنر بود درک رهبر هر دو در رانندگی و صدا و عدم حضور خود را به سمت چپ درجه اعتبار ساقط است.

بارنز دوشنبه اذعان کرد که “او” در فهرست نیست ترین آوازی. او آنها را به عنوان “در کنار آرام بودن.”

“من اهمیتی نمی دهند اگر این رشته باید به مرحله آن را انجام دهد و یا دانشجویان سال اول” بارنز گفت. “آنها را مجبور به انجام آن است. که در آن به عنوان ما همچنان در این سال که یک چیز است که ما می توانیم برخی از حرکت در جایی ساختمان برای آینده با این تیم است.”

Gaines ارائه بارنز مثال کامل روز شنبه در هل دادن هم تیمی های خود در طبقه. است که رهبری که بارنز می بیند تنسی وجود ندارد.

او را نمی بینم بازیکنان خود را خواستار سوئیچ بر روی صفحه نمایش در اواخر ساعت شات به اندازه کافی و یا به یک دیگر وقتی کسی زبان بدن مناسب نیست.

“این است که فقط کمی ظریف چیزهایی که در آن بازیکن باید به فکر کردن در مورد هم تیمی های خود را بیشتر” بارنز گفت. “است که خارج از منطقه راحتی خود را کمی. من فکر نمی کنم وجود یک مرد در تیم ما است که پوست در یک پسر اگر کسی به آنها گفت: “هی مرد شما نیاز به بازی سخت تر است. شما نیاز به انجام این کار. شما نیاز به انجام این کار است.’

“است که در آغاز از نوع رهبری (ما نیاز). این راه, راه مسائل است. آن است که فقط چیزهایی و نظرات است که باید گفت: زمانی که بازیکنان در حال صحبت کردن است.”

پنجم-سال Vols مربی هنوز هم فکر می کند او می تواند که از این تیم است. Gaines می تواند یک پاسخ آن است كه حساس هم یک رشته قابل توجه بازی است. بارنز نیز فکر می کند junior رو به جلو جان Fulkerson انجام می دهند بهتر است در پیشرو.

اما با مارس نزدیک بارنز با صدور یک چالش به هر حال به Fulkerson ارشد گارد اردن Bowden و تاریخ و رو به جلو ایو Pons.

“ما می خواهیم به در postseason. ما انجام دهد. در حال حاضر ما باید به نگرانی در مورد Vanderbilt و آماده شدن برای آن و سپس یک بعدی پس از آن” بارنز گفت. “ما همیشه فکر می کنم در مورد postseason, من را دریافت نمی اشتباه. ما همیشه فکر می کنم در مورد آن. ما می دانیم آنچه که به آن می رود و آن را برنده بازی. شما باید برای برنده شدن در بازی است.”

آسیب به روز رسانی

Pons است که مبارزه با “یک کمی التهاب تاندون” در زانو راست بارنز روز دوشنبه گفت:. تنسی رو به جلو بازی 29 دقیقه در کارولینای جنوبی – دوم-بدترین در یک ثانیه بازی – پس از تمرین در روزهای منتهی به پنج شنبه.

“او مانند یک بچه دشوار است” بارنز گفت. “او را به مبارزه با آن است.”

تنسی کردم Josiah-Jordan James پس از او از دست رفته چهار بازی با آسیب کشاله ران. این دانشجوی سال اول به ثمر رساند نه امتیاز و تا به حال پنج پاس گل در 30 دقیقه.

“من فکر Josiah برای بیشتر قسمت ها بدون اینکه قادر به انجام خیلی این چند هفته گذشته رفت و خوب بود” بارنز گفت. “او بود. برخی از چیزهایی که او نمی, واقعا, آن را احتمالا از بازی نیست که او نیاز به تمیز کردن, و او خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im