آنچه شما باید انجام دهید در Knox County اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus?

خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

بنابراین شما فکر می کنم شما ممکن است آلوده به کروناویروس جدید? در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید.

آخرین بروز رسانی: یک مورد از coronavirus تایید Knox County

TN تاثیر: رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعلام وضعیت اضطراری به عنوان تنسی با این نسخهها کار برای مبارزه با گسترش coronavirus

آیا شما احساس خفیف و یا به شدت بیمار ؟

مقامات شده اند روشن در مورد چقدر مهم است به ماندن در خارج از سیستم بهداشت و درمان اگر شما لازم نیست که در آن متخصصان پزشکی می تواند در درمان بسیاری به شدت بیمار است.

این شهرستان راه اندازی یک خط راهنما برای کسانی که با سوال در مورد کوروناویروس و یا چه کاری انجام دهید. محلی تدریس خصوصی در خانه شماره 865-215-5555 و یا شما می توانید آن شماره گیری شماره رایگان در 888-288-6022

Knox County Health مدیر مارتا Buchanan گفت: “80 درصد از موارد خفیف هستند و نیازی به توجه پزشکی است.”

نگران کننده موارد شامل افرادی که شدید بوده است. آن دسته از بیماران را در بیمارستان بستری شود بوچانان گفت.

مقامات اصرار افرادی که در معرض coronavirus — افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی — و یا کسانی که فکر می کنند می تواند آلوده به ماندن در خانه.

که باید با من تماس بگیرید اگر من فکر می کنم من آلوده می شود ؟

مراکز کنترل بیماری در پیشگیری موافق است. اگر شما فکر می کنم شما بیمار تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و آنها تصمیم خواهد گرفت که آیا شما نیاز به آزمایش می شود. فراتر از آن است که از آنجا که هیچ درمان شناخته شده و افرادی که خفیف بیمار باید در خانه بمانند.

به همین ترتیب مقامات بهداشتی باید گفت: اگر شما شده اند به خارج از کشور به مکان هایی مانند چین و ایتالیا, ایران, ژاپن و یا کره جنوبی, و اگر شما شده اند در اطراف کسی که تشخیص داده شده است با این ویروس شما نباید عجله به بیمارستان با یک سرفه یا تب خفیف.

من فکر می کنم من نیاز به آزمایش می شود: چگونه می توانم آن را انجام دهم ؟

بوکانان گفت: دو راه وجود دارد به آزمایش می شود. یکی از طریق تنسی وزارت بهداشت و یکی دیگر از طریق تجاری آزمایشگاه در بیمارستان ها و دفاتر پزشکان; برخی از آنها قادر به تست و برخی نیستند.

دولت آزمایشگاه محدود است که می تواند آزمایش می شود توسط کسانی که شده اند در تماس با کسی که تایید مورد سفر کرده اند به خطر در منطقه و یا در برخی از موارد افرادی که در موارد شدید از ذات الریه.

از همه مهمتر او گفت: “آن را به کند و آن را به زمان می برد.”

بوکانان گفت: یک فرد در تنسی تجربه برخی از نشانه های مرتبط با کروناویروس است بیشتر احتمال دارد به آنفولانزا از ویروس.

چگونه می توانم جلوگیری از آلوده کردن دیگران ؟

های مختلف سوال مشابه پاسخ: در خانه بمانند.

“ما واقعا می خواهید مردم را به ماندن در خانه و رفتن به محل کار و به اشتراک گذاری میکروب … ما واقعا می خواهید مردمی به ماندن در خانه اگر آنها بیمار است و ممکن است تغییر رفتار از آنجا که بسیاری از مردمی رفتن به محل کار به آب و آن را” بوچانان گفت.

خارج از آن هستند و همه اقدامات ایمنی که گرفته شده است به سرعت گسترش ویروس مانند مدرسه اخراج رویداد لغو اجتماعی فاصله و درخواست از کارکنان برای کار از راه دور.

افراد می توانند با تمرین هر روز اقدامات پیشگیری مانند شستن مکرر دست ها, اقامت خانه هنگامی که بیمار و پوشش سرفه و عطسه.

کمک به خط اطلاعات

این Knox County Health Department راه اندازی کرده است یک COVID-19 اطلاعات عمومی خط. تعداد خط تلفن است 865-215-5555. افراد ممکن است تماس بگیرید تلفن رایگان در 888-288-6022. اطلاعات خط در دسترس خواهد بود و از ساعت 8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

مقامات هشدار داده تماس بگیرید و انتظار می رود که حجم بالا می باشد و تماس گیرنده می خواست به بیمار در صورتی که دریافت یک سیگنال مشغول کنید و سعی کنید تماس خود را در زمان بعد. مردم با نگرانی در مورد سلامت خود باید از تماس با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اطلاعات اضافی دربارهی COVID-19 را می توان در KCHD و CDC وب سایت.

ایالت تنسی نیز toll-free کمک به خط باز از 9.m-9 p.m: 877-857-2945.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>