چه Tennessee Vols آگهی فیلیپ Fulmer گفت: در مورد سال 2020 فوتبال کالج فصل

Tennessee Vols مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer گفت: او را “خوش بینانه است که ما باید فوتبال این سقوط و همه ما سقوط ورزش این سقوط است.”

Fulmer ساخته دیدگاه در “پل Finebaum نشان می دهد.” این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور کالج, ورزشی برای لغو شود برای سال تحصیلی.

“خیلی بستگی به چند ماه آینده و چگونه است که به نظر می رسد و چگونه ما را دریافت کنید و از طریق آن” Fulmer گفت. “اما هیچ یک از ما جواب داشته باشد و کسی می تواند به شما دروغ اگر آنها گفت: آنها بود.

“همه ما می خواهیم آن را به نوبه خود خوب است و همه ما به عقب بر گردیم به حالت عادی اما با وجود این چالش ها در مقابل ما و این بی سابقه است.”

تقریبا یک ماه پیش SEC اعلام کرد که لغو همه به طور منظم فصل مسابقات ورزشی و postseason مسابقات از طریق سال تحصیلی. که شامل بهار فوتبال بازی و نرم افزار روز.

“من به (SEC کمیسر) گرگ سنکی و کارکنان خود را بزرگ تجلیل که چگونه آنها در حال کار به رهبری آمریکا از طریق این” Fulmer گفت. “خیلی از آن در برای اولین بار بود نوع واکنشی است. چیزهایی که اتفاق می افتد با این ساعت های روز و پس از آن با هفته است.”

رژیم صهیونیستی. بیل لی با صدور اقامت در خانه جهت است که او تمدید شنبه به تاریخ 30 آوریل. از شنبه بعد از ظهر مقامات بهداشتی دولت باید گزارش 5,823 موارد coronavirus در سراسر کشور و 124 مرگ و میر.

Fulmer گفت که او و چند نفر دیگر در UT ورزشی بخش هنوز رفتن به کار هر روز. او گفت که او استفاده می شود به کار از خانه. ساختمان خالی است و به جز آنها او اضافه شده است. او و همسرش, Vickie شده اند صرف وقت با نوه های خود را. آنها نیز به تماشای فیلم هایی مانند “Top Gun.”

“این نوع از چیزی که من می خواهم به تماشای آنها تماشای آن با من” Fulmer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>