اولیویه Nkamhoua آمد به ریک بارنز به تازگی با وحی است.

“من در زمان یک دقیقه برای اعطا” بارنز به یاد می آورد Nkamhoua گفت.

تنسی به جلو عهد نیست به آن را دوباره.

“او آنچه او تا به حال به انجام” بارنز گفت. “و ما در حال حاضر اگر Uros (Plavsic) آیا آنچه که او نیاز به انجام است.”

تنسی پشتیبان اصلی رو به جلو دو تا به حال لکه های روشن برای جلد (14-10, 6-5 ثانیه) که به صورت کارولینای جنوبی (15-9, 7-4) در روز شنبه (6 p. m. ET SEC شبکه). اما هر دو تلاش کرده اند برای پیدا کردن سازگاری در کمک به استارت جان Fulkerson و ایو پونز پس Plavsic رد شد واجد شرایط توسط NCAA در Jan. 14.

بارنز داده است آنها را یک پیام روشن است: تنسی, بازی های برگزار شده است به اندازه کافی بازی و هر دو باید به اندازه کافی تمرین است که آنها باید برای انجام کار خود را برای کسب دقیقه است.

“شما ممکن است یک شانس برای رفتن به این بازی و شما را بهتر به ما نشان می دهد که شما در ذهنی و انجام کارهایی که ما می بینیم شما در عمل” بارنز گفت.

Nkamhoua انجام داده است که از اواخر سال پس از رفتن را از طریق پنج بازی دراز با چند دقیقه.

این دانشجوی سال اول بازی دو رقمی در دقیقه 16 از 18 بازی از طریق اواسط ژانویه. بارنز برچسب Nkamhoua را بازگشت به عقب گردش در برابر Vanderbilt و Ole Miss خود را به عنوان بهترین بازی. سپس او تلاش می کرد و در دقیقه کاهش یافت به 5.6 در هر بازی در پنج بازی قبل از UT مواجه آرکانزاس است.

“اولیویه رفت و در یک بازی و یا تا جایی که او بازی نمی کند بسیار” بارنز گفت. “آمد به تمرین چیزی در مورد آن.”

Nkamhoua نیز در پنج دقیقه در برابر کنتاکی و سپس اولین بازیکن زمین برای تنسی در آن 82-61 blowout پیروزی در برابر آرکانزاس روز سه شنبه. او با بازی 19 دقیقه ساخته شده هر دو زمینه-هدف تلاش و 6 از 8 می اندازد.

“من فکر می کردم دیگر او را شبیه او می دانست که دقیقا آنچه که او می خواست به انجام زمانی که او توپ” بارنز گفت. “او در تلاش بود برای انجام تمام جزئیات کمی چیزهایی که ما از او خواسته انجام دهد.”

Nkamhoua را به نوبه خود نسبت به زمان بیشتری بازی شروع در عمل و بارنز می خواهد از همان Plavsic. بارنز است تاکید ایالتی آریزونا انتقال نیاز به بازی بیشتر فیزیکی و کمتر ظرافت اما در دقیقه مرکز در چیزهای ساده.

“او می گذرد به مولد” بارنز گفت.

Plavsic آغاز شده و سه بازی با گارد Josiah-Jordan James کنار با آسیب کشاله ران. او به ثمر رساند 16 امتیاز و 26 دقیقه برابر می سی سی پی امور خارجه در اولین شروع خود را.

او 24 دقیقه در ترکیب در سه بازی پس. او برای بسیاری از نیمه دوم در مقابل آلاباما با جلد با استفاده از یک ترکیب پس از آن بازی فقط یک دقیقه

بارنز گفت: “او شگفت زده برای دیدن Plavsic رکود پس از آشکار دستیابی به موفقیت.

“من فکر می کنم اول باید تمایل به فکر می کنم زمانی که آنها یک بازی خوب این است برای رفتن به آسان” بارنز گفت. “آن را به وجود دارد. هیچ متوجه می شوند که بعد از بازی در جریان است متفاوت باشد. آن را نمی خواهید به مانند یک پخش دقیق پخش.”

بارنز فکر می کند که Plavsic را مانع روانی که او بازی کرده است در تنها نه بازی پس از بازی در یک بازی زندگی می کنند بیش از یک سال است.

اما چالش این است که به هر دو Nkamhoua و Plavsic.

“این واقعی ساده با Uros و اولیویه” بارنز گفت. “ما به آنها گفتم آن را به شدت مبتنی بر تولید است. شما را در رفتن به شما کار خود را انجام دهد.”

Josiah-Jordan James پیشرفت

گارد Josiah-Jordan James نشده و بازی در گذشته چهار بازی او به عنوان معاملات با آسیب کشاله ران. اما بارنز گفت: کارولینای جنوبی بومی است “انجام برخی از چیزهایی که بر روی تردمیل” در کار به سمت بازگشت.

“من فکر می کنم او را به انجام یک کمی در تمرین امروز” بارنز گفت. “اما آن است که هنوز هم روز به روز.”

Fulkerson احساس بهتر بعد از اینکه در زیر آب و سهشنبه برابر آرکانزاس زمانی که او تا به حال 14 امتیاز و هشت ریباند.

“راستش با دانستن اینکه چگونه Fulky احساس چیزی است که پرید بیرون (سه شنبه)” بارنز گفت. “او قادر به انجام برخی از چیزهایی که ما مطمئن بودیم او قادر خواهد بود به انجام.”

گارد Jalen جانسون که آغاز شده و در برابر آرکانزاس بود و نه “احساس” پنج شنبه و نه عمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de