آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر: تومار و FC را همه را تشویق به افزایش بالاتر از

تومار و FC را تشویق همگان به افزایش بالاتر از همه سر و صدا با کمی عشق و بسیاری از روح. آستین بر اساس روح پنجگانه فقط منتشر شد بسیار پیش بینی خود دانشجوی سال دوم آلبوم بالاتر از این ماه. آنها جشن در زادگاه خود را با یک نمایش به فروش می رسد در Antone و به مناسبت در هوستون روز شنبه, فوریه 21 در قاره باشگاه با مادلین ادواردز باز نشان می دهد.

“این خواهد بود که کامل تومار و FC را revue اگر شما هرگز دیده می شود که من به شدت توصیه چک کردن نشان می دهد به دلیل آن خواهید بود و شاخ و پشتیبان خوانندگان کل کار می کند می گوید:” درامر پل Kresowik. تومار و بد بو سفیدپوستان همیشه همراه حزب و نجات مردم آن چیزی است که آنها ساخته شده است فن مورد علاقه های شما در Austin و هوستون. گروه امضا شده است با Houston-بر اساس پيرايشی سوابق.

اجرای زنده خود را ترک مخاطبان عرق خندان و راضی است. خواننده تومار ویلیامز تا به حال سهم خود را از عمل در مرحله پخش موسیقی از سن جوان 11 و تور معروف Chitlin’ Circuit یک پناهگاه امن برای اجرا در طول تبعیض نژادی است.

با افزایش, بالا, Tomar و FC را با موفقیت دستگیر پا ضربه زدن هیپ تکان دادن صدا است که ساخته شده است پایه فن خود را. این گروه موفق به بطری تا همه از آن نشاط را به آخرین نسخه با صدای پویا است که هر چند بر اساس در روح شامل عناصر rock, funk و R&B.

“من احساس می کنم مثل ما رفت و یک مسیر متفاوت با روح این آلبوم می گوید:” ویلیامز. “ما هنوز هم یک تنوع در این آلبوم که ما شناخته شده است در حال حاضر. ما قطعا می تواند به شما یک کمی مخلوط کمی از این و کمی از آن اما این آلبوم در واقع کشیده, کمی, بیشتر,” او اضافه می کند.

گروه قبلی آزادی حمله قلبی کمک سیمان جای خود را در تگزاس روح و بالاتر بدون شک تنها اضافه کردن شعله های آتش به آتش. یک تغییر برای گروه بود نوشتن تمام مواد را بدون از جمله بخش شاخ اما بعد از اضافه کردن شاخ در استودیو تقویت این گروه در حال حاضر خوش صدا و با لایه ای از گرما.

“آلبوم ها نوع مانند یک پل در راه که در آن شما در حال گرفتن صدا از جایی که شما را به جایی که شما در حال رفتن. وجود دارد کمی وجود دارد از دوره حمله قلبیکمی از دوره که در آن ما شد و نوشتن آن و کمی از جایی که ما در حال رهبری می گوید:” Kresowik.

آهنگ عنوان “فراتر از” یک تماس با اسلحه به خاموش کردن غیر ضروری اصطکاک و سعی کنید به اضافه کردن مثبت به زندگی هر راه ممکن است. این آهنگ دارای یک مدرسه قدیمی پرنیان و دوستانه گرما از محله خود را بار.

کل آلبوم حلقه با پیام عشق و تکل مسائل اطراف پیچیده احساس; باشد که عاشقانه و دوستانه و یا فقط در مورد عشق ورزیدن به یکدیگر در جامعه و احترام به نوع انسان.

“من فکر می کنم که چه خوب در مورد این آلبوم وجود دارد تعادل از آهنگ ها در مورد تخریب بخش هایی از روابط و آهنگ مورد خوب طرف می گوید:” Kresowik. “بی گناهی” روایتگر آغاز یک جرقه بین دوستان و عشق کج رفته است. ویدیو در Austin در اسب سفید نوار و امکانات دو رقصنده بازی کردن صحنه.

“عشق باعث می شود جهان به اطراف و به صداقت ما باید به اندازه کافی از آن دیگر مسائل در حال حاضر می گوید:” ویلیامز. “من اعتقاد قوی و من فکر می کنم موسیقی شگفت انگیز تجدید نظر در جهان چگونه است, باب روز,” او اضافه می کند.

“همه ما نیاز به یک کمی از آن در حال حاضر می گوید:” Kresowik. “این آسان برای دریافت با همه چیز است که رفتن در در جهان است. تومار مذاکرات در این مورد در را نشان می دهد زمانی که ما بازی که آهنگ اما آن را به یک فضای که در آن همه ما می تواند لذت بردن از چیزی و برخی از جامعه به عنوان مخالف به همه تفرقه که می گذرد.”

تومار و FC طرح در آوردن عشق به هوستون این جمعه. “”من بسیار هیجان زده هستم برای این نشان می دهد به خصوص از آنجا که من می دانم آنچه پيرايشی به ارمغان می آورد با این احزاب است. آنها واقعا یک جمعیت بزرگ که بیرون می آید می گوید:” Kresowik.

“من عاشق این قاره ای, هوستون, باشگاه آنها شده ایم تا به ما در طول سال. آنها سوم ما نشان می دهد به عنوان یک گروه. من واقعا دوست دارم به یک جمعیت بزرگ در خارج وجود دارد و باید آنها را یک دسته از پول برای همه زمان ها آنها رزرو آمریکا و احتمالا از دست یک دسته از پول” او می خندد. و اضافه میکند: “این یک نقطه خاص. هوستون خوش شانس است که یک باشگاه با مردم و مانند آن است.”

تومار و FC را انجام خواهد شد با مادلین ادواردز, فوریه 21 در قاره باشگاه 3700 اصلی درب باز در 8 p. m. $15-20

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید