چه برای انجام به هنگام فارغ التحصیلی لغو شود ؟ پرتاب خود را در ایوان

زمانی که دانشگاه تنسی بهار در مراسم فارغ التحصیلی لغو شد به دلیل coronavirus ریگان آل و دوستان او شروع به دنبال راه های دیگر برای جشن ارشد خود را در سال است.

آل و او هم اتاقی که زندگی در یک خانه با هم در فورت ساندرز شده بود به دنبال به جلو به راه رفتن در سراسر مرحله و پذیرش دیپلم خود را. این گروه نزدیک شده است پس از آنها آغاز شده در دانشگاه تهران و امیدوار به پایان وقت خود را در دانشگاه تهران با یک, جشن, Ale گفت.

“ما احساس بسیار bummed کردن در مورد از دست رفته ما ترم آخر دانشگاه و قادر به تجربه ‘طول می کشد که همه سالمندان باید” آل گفت.

به طوری که آنها پخته شده تا به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته طرح و آن را درگیر ماسک و برخی از هوای تازه.

آل و هم اتاقی او را پرتاب در خانه فارغ التحصیلی در خود ایوان جلو, مطمئن شوید به امن و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل با ماسک و مقدار زیادی از فضای.

آنها در حال برنامه ریزی در پوشیدن خود را لباس و کلاه و پذیرش مدرک جعلی آنها به عنوان راه رفتن در سراسر مرحله موقت است.

این گروه را جشن می گیرند در روز شنبه یک هفته قبل از آنها می خواهم که راه می رفت در سراسر مرحله در تامپسون-Boling عرصه است.

سیدنی رایان یکی از Ale را هم اتاقی, گفت که او به دنبال به جلو به داشتن فارغ التحصیلی به عنوان یک زمان به جشن می گیرند با دوستان و خانواده.

“من واقعا ناراحت” رایان گفت. “فارغ التحصیلی به من نیست یک معامله بزرگ اما خانواده من واقعا هیجان زده است.”

“ما می خواستیم برای ایجاد یک حافظه مثبت برای ما به عقب نگاه در” آل گفت.

برای شروع سخنران این گروه امیدوار است John Krasinski را مجازی ظاهر. آنها بوده ام به tweeting در “دفتر” ستاره تمام هفته. در حالی که آنها را شنیده و پاسخ هنوز Kraskinski اعلام کرد او را فراموش ویژه فارغ التحصیلی قسمت از “برخی از خبر خوب” خود را در اینترنت نشان می دهد که برجسته خبر خوب.

“اگر وجود دارد یک جداگانه مراسم فارغ التحصیلی که دانشگاه تهران در حال برنامه ریزی در نهایت, من می دانم که هر کس نمی خواهد قادر به آمده” رایان گفت. “من فکر می کنم این برای ما مهم است که این آخرین زمان کمی با هم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>