تونی Vitello راه می رفت بر روی دادگاه در تامپسون-Boling آرنا به تازگی به یک جزئی ایستاده اند.

تنسی مربی بیس بال تشکر جمعیت قبل از اشاره به جلد انجام نشده بسیار است. اما آنها امید به این فصل و Vitello عهد “به صحنه می آیند.”

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد این جلد که باز فصل خود را روز جمعه در برابر غرب ایلینوی:

ساختمان در دستیابی به موفقیت

Vitello است فصل دوم در ناکسویل شد یکی از بزرگ برای تنسی است. این جلد برنده 40 بازی ساخته شده آن را به SEC مسابقات در هوور, آلاباما برتر مسابقات NCAA برای اولین بار از سال 2005.

اما Vitello و جلد بیشتر در ذهن پس از از دست دادن در منطقه ای دور در برابر کارولینای شمالی.

“من می دانم که برای یک واقعیت است که پس از سال گذشته بسیاری از بچه ها طعم تلخ در دهان خود را با راه فصل به پایان رسید” infielder حداکثر فرگوسن گفت. “من می دانم که هر کس با اعتماد به نفس بیشتر در این سال فقط با داشتن تجربه gantlet در ثانیه و رفتن در جاده ها به صورت منطقه ای رفتن به هوور و همه چیز را که می آید با آن است.

“وجود دارد که شاید کمتر گمنام اما اعتماد به نفس بیشتر در ناشناختهها.”

Vitello یک 69-48 رکورد در دو فصل در ناکسویل. او موفق به دریافت یک تمدید قرارداد پس از فصل گذشته که قرارداد خود را از طریق 2024 فصل و ارزش به طور متوسط از $621,000 سال قبل از مشوق. پنج سال معامله بالغ بر $3.105 میلیون.

شعله پرتاب lefty

گرت قلاب دوزی متعدد به همراه رزین در زرادخانه خود را به رهبری یک fastball که لمس 100 مایل در ساعت در پاییز. که توانایی اسلات او را به عنوان شماره 10 MLB پیش نویس چشم انداز برای سال 2020 با توجه به MLB.com.

اما اولین جلد نیاز به قلاب دوزی برای ایجاد خود را به عنوان قابل اعتماد آخر هفته استارت. او شده است در داخل و خارج از چرخش در دو فصل به عنوان یک جلد با 12 شروع می شود در 35 ظاهر.

قلاب دوزی زده بیرون 143 در 128⅔ حرفه ای نوبت. 6-پا-6, 218-پوند lefty نامگذاری شد یک پیش فصل همه آمریکایی توسط بیس بال آمریکا است.

او باید پیوست در آخر هفته چرخش توسط junior right-hander تعقیب والاس و یا دانشجوی سال دوم right-hander کمدن Sewell یا junior right-hander شان Hunley برای باز کردن فصل. Junior-کالج پارچ Jason Rackers است با مونونوکلئوز تا اوایل تعطیلات آخر هفته از ثانیه بازی در اوایل ماه مارس.

“که واقعا خسته کننده یک” Vitello گفت: از Rackers. “او یکی از سازگار ترین بچه ها.”

بزرگ اولیه آزمون

تنسی دارای چهار خانه بازی برای باز کردن فصل قبل از رفتن به مراسم تحلیف دور راک کلاسیک.

UT بازی سه بازی در سه روز رو فناوری تگزاس هوستون و دانشگاه استنفورد. فناوری تگزاس در کالج World Series فصل گذشته. استنفورد ملی بود و دانه رسیده سوپر Regionals. هوستون, بازی های برگزار شده است در چهار گذشته شش NCAA مسابقات.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که مطمئن شوید که ما در جاده ها حداقل یک بار قبل از SEC بازی حداقل یک بار در هر سال و به چالش کشیدن خودمان” Vitello گفت. “اگر شما آماده هستند تا آن را پانچ (شما) در روده و سپس فک و پس از آن شاید پشت سر زمانی که شما در جاده ها بروید (در ثانیه).”

خفاش ها

Andre Lipcius بود و دور سوم به پیش نویس انتخاب توسط ببرهای دیترویت در ماه ژوئن پس از یک تاریخ مبارزه است.

Outfielder Alerick Soularie خواهد گام در به عنوان بت بزرگ در ایالت تنسی صف. او ضربه .357 با 11 اجرا می شود خانه و 46 RBIs فصل گذشته و مشبک برخی از فصل تمجید.

او یکی از hitters آنها Vitello و کارکنان خود را احساس ترین و با اعتماد به نفس در.

“ما احساس حتی بهتر است در مورد 1-9,” Vitello گفت. “وجود دارد برخی از عمق وجود دارد.”

Soularie و دانشجوی سال اول اردن بک – یک بت بود که یک 14th-انتخاب دور توسط Boston Red Sox در سال 2019 MLB پیش نویس هستند به احتمال زیاد گوشه outfielders. جانباز اوان راسل و دانشجوی سال اول جلب گیلبرت را نبرد برای زمان بازی همراه با تاریخ و مت Turino و دوم مسیحی اسکات.

فرگوسن هیجان انگیز است که بازیکن در زمین زیر کشت. او خواهید بازی یا دوم و یا برای اولین بار به ارمغان می آورد و با سرعت به صف. تنسی لایک دوم جیک Rucker دفاعی در میانه زمین زیر کشت در حالی که junior-کالج shortstop لیام اسپنس را فشار برای زمان بازی. دانشجوی سال دوم Trey لیپسکام تحت تاثیر قرار در پایه سوم در پاییز. تاریخ لوک Lipcius آندره را برادر دوقلو قوی گزینه در پایه اول.

دانشجوی سال دوم کانر Pavolony و ارشد Landon خاکستری باز خواهد گشت در گیر.

دریافت آبجو خود را در اینجا

تنسی فروش آبجو در لیندزی نلسون ورزشگاه در این فصل ساخت بیس بال آخرین ورزشي به آبجو به فروش می رسد در بازی. دانشگاه تهران نیز اجرا آبجو فروش, در خانه, فوتبال, فوتبال, والیبال و بسکتبال حوادث.

طرفداران می توانید خرید حداکثر دو مشروبات الکلی در هر معامله و خرید و فروش خواهد شد و نتیجه گیری در وسط از هفتم زمین باز یافته. در هر ثانیه سیاست هر نوشیدنی الکلی باید ریخت حذف جام حذفی پس از خرید.

دانشگاه تهران همچنین افزود کامیون مواد غذایی واقع در امتداد سوم-خط پایه در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su