آنچه که در مورد تنسی بالاترین تک روز افزایش COVID-19 موارد

پس از یک ماه به طور پیوسته بدتر شدن شیوع کروناویروس, تنسی, گزارش بالاترین تعداد از عفونت های جدید روز جمعه — 1,410.

مقامات بهداشتی دولت نیز گزارش داد 67 جدید بستری شدن در بیمارستان است که بالاترین مجموع روزانه از اوایل مارس و 10 مرگ و میر بیشتر. در مجموع 577 نفر در حال حاضر از درگذشت این ویروس در دولت است.

حداقل 13,114 مردم به طور جدی آلوده به ویروس است و همچنین تا کنون.

جدید عفونت رکورد می آید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تقویت سراسر تنسی و ملت است. گسترش ویروس پهن در ماه مه به عنوان بسیاری از آمریکایی ها در خانه مانده برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض اما پس از ایالات و شهرستانها بازگشایی کسب و کار خود را راه اندازی مجدد اقتصاد عفونت باید رسید.

دولت از رژیم صهیونیستی است. بیل لی قبلا اخیر افزایش coronavirus عفونت به عنوان یک “انتظار” و “کنترل” تاثیر بازگشایی اقتصاد است. پس از عفونت سنبله نازل شد در روز جمعه مقامات دولت می گویند نیست اگر آنها هنوز هم احساس افزایش انتظار بود و یا قابل کنترل است.

تنسی کمیسیون بهداشت و درمان دکتر لیزا Piercey صادر ایمیل در بیانیه ای گفت: موارد جدید نشان داد که “ادامه روند” متمرکز عفونت در مناطق شهری.

“بیمارستان ظرفیت همچنان پایدار باقی می ماند در سطح ایالت” Piercey گفت. “ما یادآوری Tennesseans که COVID-19 است که هنوز هم بسیار در حال حاضر در کشور ما و ما به شدت آنها را تشویق به هوشیار در حفظ اجتماعی فاصله مکرر شستن دست ها و استفاده از پوشش صورت.”

لی گفت: اوایل این هفته که دولت او بود که از نزدیک نظارت بر قوس ویروس اما عنوان اهمیت روزانه مورد می شمارد.

“آنچه ما در حال تماشای می روند و ما به طور خاص به دنبال مراقبت های بهداشتی با ظرفیت بستری اطلاعات, نرخ مرگ و میر سرانه” Lee روز سه شنبه گفت. “اینها چیزهایی است که واقعی هستند از این تظاهرات COVID-19 همه گیر است که ما در حال نزدیک ترین زیر است.”

اگر چه 1,410 جدید عفونت گزارش شده توسط دولت در روز جمعه بزرگترین روزانه در مجموع تا کنون آن را به عنوان وخیم آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد در نگاه اول. این عفونت تشخیص داده شد از نزدیک به 14,500 coronavirus آزمون که هست بالاتر دولت به طور متوسط در حدود 10,500 آزمون در روز است. روزانه عفونت در مجموع به طور کلی نوسان در پاسخ به تعداد نتایج آزمون جمع آوری شده است.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>