آنچه که در مورد چهارم ژوئیه در سال 2020: که در آن به تماشای آتش بازی چگونه برای مهمانی در خانه

Coronavirus همه گیر شده و باعث لغو بسیاری از چهارم جولای حوادث این سال است. هنوز هم وجود دارد جشن رفتن در شرق تنسی با یا بدون آتش بازی.

اگر شما به دنبال برای خارج شدن از خانه برای تعطیلات به یاد داشته باشید به ماندن بگیرید امن نگه داشتن 6 پا و دور از دیگران با پوشیدن یک ماسک و جشن با مردم زندگی می کنند. در اینجا چند مکان میزبانی جولای چهارم حوادث.

Pigeon Forge

Pigeon Forge سالانه آتش بازی نشان می دهد در Patriot پارک شروع خواهد شد در 9:30 p. m. در جولای 4. رانندگی در مشارکت تشویق است. پاتریوت کنسرت جشنواره موکول شده است برای جولای 3, 2021.

ناکسویل

ناکسویل لغو آن سالانه جشنواره در 4 اما مقامات شهرستان در حال تشویق ساکنان به خانه های خود را برای “ناکسویل محله مسیرهای قرمز و سفید و آبی.” درایو از طریق جشن می گیرد جولای 3-5 نه محله راه در سراسر شهرستان. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد شرکت کنندگان چک کردن وب سایت شهر.

فرگت

فرگت جشنواره چهارم در خانه, که همچنین تشویق شهروندان برای تزئین خانه های خود را در ازای این شهر رژه سالانه خواهد شد و از 9:30 صبح تا 11 صبح در جولای 4. کسانی که علاقه مند به شرکت باید ارسال مکان خود را به [email protected] 5 p. m. 2 جولای.

جشن در خانه

به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش, بسیاری از مردم در حال انتظار برای جشن چهارم جولای در صفحه اصلی این سال است. این که آیا شما به میزبانی استقلال روز مهمانی در خانه و یا این خواهد بود که اولین بار خود را در اینجا برخی از قوانین محلی و نکات ایمنی را دنبال کنید.

که در آن آن را قانونی/غیر قانونی به شلیک آتش بازی:

قبل از اینکه شما خرید fireworks مراجعه به دولت های محلی خود را دستورالعمل به درک چه قانونی و چه چیزی نیست.

Blount County: قانونی برای مجموعه ای خاموش. در مریویلل و شهرستان الکوا محدودیت آتش بازی تنها ممکن است مجموعه ای خاموش جولای 3-4 بین 11 صبح و 11 p. m.

Grainger شهرستان: قانونی است.

Hamblen, شهرستان: قانونی است.

Jefferson County: قانونی است.

ناکس شهرستان: غیر قانونی است.

شهر ناکسویل: ساکنان داخل ناکسویل محدوده شهرستان نیاز به یک مجوز برای تنظیم کردن آتش.

Loudon شهرستان: قانونی است.

Roane County: قانونی است.

Sevier County: قانونی است.

شهرهای Gatlinburg, Pigeon Forge و سویرویل: غیر قانونی است.

اتحادیه شهرستان: قانونی است.

اتش نکات ایمنی

اگر نه به درستی به کار گرفته آتش بازی می تواند باعث سوختگی و آسیب به چشم, آتش سوزی, و بیشتر. اگر شما در حال جشن در خانه در این سال به دنبال این راهنمایی برای نگه داشتن هر کس در حزب خود را امن است.

قبل از شروع:

 • آب و آتش نشانی در نزدیکی
 • پیدا کردن یک نقطه دور از ساختمان ها و مردم
 • پوشیدن لباس تنگ
 • آیا نور آتش بازی در حالی که اختلال
 • هرگز از آتش بازی های غیر قانونی

هنگامی که روشنایی آتش بازی

 • نور آتش بازی در یک زمان و سپس حرکت به سرعت دور
 • هرگز نقطه و یا پرتاب وسایل آتش بازی در کسی
 • سعی نکنید دوباره نور خطاب اتش بازی. به جای خیس کردن آن در آب و دور انداختن آن.

مراقبت از حیوان خانگی خود را

جولای چهارم می تواند یک زمان استرس زا برای دوستان خزدار. در اینجا برخی از راه برای مطمئن شوید که حیوان خانگی خود را راحت در طول تعطیلات.

 • قرار دادن حیوان خانگی خود را در یک اتاق امن: دسترسی داشتن به یک محیط آشنا می توانید حیوان خانگی خود را احساس بسیار امن تر است. در نظر گرفتن یک اتاق دور از جایی که شما تیر اندازی آتش بازی. مطمئن شوید که برای بستن درب از جایی که آنها در حال اقامت.
 • منحرف کردن حیوان خانگی خود را با دیگر تلفن های موبایل: اکثر حیوانات نفرت با صدای بلند پررونق برای تلفن های موبایل از آتش بازی. صدا از تلویزیون و رادیو یا فن می تواند کمک به تسکین استرس حیوانات.
 • سعی کنید از محصولات یا درمان: آرام کت و قلاده می تواند کمک به از بین بردن استرس است که حیوان خانگی خود را ممکن است احساس در چهارم جولای. بسیار مضطرب حیوانات خانگی ممکن است نیاز به درمان با اضطراب دارو. صحبت کردن با دامپزشک خود را به تصمیم می گیرید چه بهترین برای حیوان خانگی خود را.
 • آن را سرد نگه دارید: اگر حیوان خانگی خود را در حال رفتن به خارج از منزل در چهارم جولای ارائه مقدار زیادی از سایه و آب در طول روز برای جلوگیری از دست دادن آب بدن و غش در اثر گرما.
 • نمی دهد به التماس: حفظ جدول یادداشت است که می تواند مضر به دور از حیوان خانگی خود را.
 • ID خود را حیوان خانگی: مطمئن شوید که حیوان خانگی خود را تا به روز شناسایی و در همه زمان ها است. اگر حیوان خانگی خود را دور اجرا می شود و یا می شود از دست این آن را آسان تر به آنها را پیدا کنید.

COVID-19 نگرانی

اگر شما در حال پرتاب یک چهارم جولای در خانه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس در اینجا برخی از اقدامات ایمنی اضافی شما باید در مورد فکر می کنم.

 • لیست مهمان: نگه داشتن لیست کوتاه و دعوت از خانواده و دوستان نزدیک آنها ممکن است شما را در حال حاضر تماس با. صحبت با مهمانان خود را جلوتر از زمان به آنها را به آگاهی از قوانین و انتقادات و پیشنهادات خود را نیز مهم است.
 • آن را تمیز نگه دارید: تمیز کردن و ضد عفونی کردن خانه خود را قبل ، حین و پس از حزب. چگونه به خلاص شدن از پارچه و حوله و صابون نوار در حمام و جایگزین کردن آن با مایع صابون و حوله کاغذی برای محدود کردن گسترش میکروب ها.
 • اجتماعی فاصله: خوردن خود جولای چهارم کرایه خارج است. مطمئن شوید که به فضای صندلی به طوری که هر کس 6 فوت از هم جدا. نگه داشتن خانواده ها با هم.
 • تجدید نظر خود را از منوی: تنظیم مجدد مواد غذایی به طوری که مهمانان را محدود به تماس با هر یک از دیگر. اشتراک گذاری صفحات هستند توصیه نمی شود اما اگر کسی به ارمغان می آورد یک ظرف مطمئن شوید که آن را پوشش داده است. تنها خدمت تنقلات مانند تراشه کیسه هستند باید. جلوگیری از داشتن منبع باز نوشیدنی.
 • آیا ظروف: استفاده از بشقاب یکبار مصرف و قاشق و چنگال, دستمال, لیوان و نی.
 • ایجاد ماسک های سرگرم کننده: تشویق ماسک-پوشیدن با ارائه جشن ماسک و یا اجازه مهمانان خود را خود را ایجاد کنید.
 • دریافت به تداوم: استقبال مهمانان خود را با یک زانو یا هیپ دست انداز به جای از دست دادن و یا در آغوش گرفتن.
 • آن را بازی امن در استخر: هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس گسترش می یابد از طریق کلر آب استخر, اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید تا آن را امن تر است. نوشتن نام بر روی اسباب بازی استخر و شناور; به اشتراک نمی. کودکان گفت نه تف آب در افراد دیگر.
 • دریافت خلاق: فکر می کنم در مورد راه هایی که شامل دوستان و خانواده خود را کمی متفاوت مانند یک درایو از طریق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>