آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس در ایالت تنسی این آخر هفته

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

با یک مرگ و میر در حال حاضر در دولت به coronavirus تنسی سر به آخر هفته با بیش از 200 مورد.

بیشتر: Nashville, وزارت بهداشت, گزارش, تنسی, اولین coronavirus مرگ

ما باید تمام اخبار از روز شنبه زیر – مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از تلاش های ما در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال به Tennessean.

اول مرگ گزارش شده در دولت

مترو عامه و اطلاع عموم جمعه از اولین گزارش COVID-19 مرگ یک Davidson County resident که نخستین بار در دولت است.

مقامات گفت: فردی بود که 73 سال, پیر مرد با شرایط بهداشتی اساسی که جان خود را به دلیل عوارض ناشی از کوروناویروس.

“این یک دست رفتن غم انگیز از زندگی داریم و صمیمانه همدردی با خانواده” شهردار جان کوپر گفت. “حتی اگر اکثریت مردم مبتلا به COVID-19 تجربه کرده اند علائم خفیف ما می دانیم که این ویروس می تواند تهدید کننده زندگی و ما باید همه را به گام برای محافظت از خود و هر یک از دیگر.”

تعداد موارد رشد می کند

تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus در تنسی ادامه داد: برای صعود در روز جمعه به عنوان تست افزایش در دولت و در سراسر کشور است.

وجود دارد حداقل 228 نفر در ایالت تنسی اعتقاد به توان و حذف coronavirus تا از 154 روز پنج شنبه.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه در مورد گسترش coronavirus.

دولت ادامه داد: پاسخ به این ویروس و توصیه های اجتماعی فاصله با رژیم صهیونیستی است. بیل لی امضای یک دستور اجرایی که گسترش Tennesseans توانایی به استفاده از منقضی شده راننده مجوز تقویت حمایت از مصرف کننده و شل شدن برخی از نظارت نظارتی.

اکثر Tennesseans مبتلا COVID-19 در 20s

مقامات بهداشتی به مدت طولانی هشدار داد افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن خود را در مورد حساسيت به رمان coronavirus اما شواهد نشان می دهد این ویروس اثرات مردم در تمام سنین است.

در بیش از 200 مورد از coronavirus Tennesseans در 20s خود را تا 31 درصد از کسانی که گزارش این بیماری است.

اعداد از تنسی وزارت بهداشت نشان داد که 72 نفر بین 21 تا 30 به حال قرارداد این ویروس.

دومین گروه سنی بودند کسانی که 31 تا 40.

Williamson County EMA: بیشتر اهداکنندگان خون مورد نیاز

این Williamson County سازمان مدیریت اضطراری روز جمعه گزارش داد Williamson County مرکز پزشکی گفته مقامات بانک خون در معرض خطر ابتلا به رها کردن به سطح بحرانی ادامه داد: بدون کمک های مالی.

خون تضمین تنها ارائه دهنده محصولات خونی برای ویلیامسون مرکز پزشکی میزبانی یک تلفن همراه درایو خون در روز دوشنبه و سه شنبه از ظهر تا 5 بعد از ظهر در پارکینگ در 3000 ادوارد کشک لین در فرانکلین.

امیلی غرب را پوشش می دهد Franklin and Williamson County است. ایمیل خود را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>